Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kritika

    Já si myslím že ti co kritizují nebo aspon valná většina jsou puberťačky co fandily v superstár chlapům a jednoduše Gábině záviděj úplně všechno - vzhled, zpěv, třeba si to nepřiznaj ale je to závist jednoduše..... A ano fandím jí moc :)
    • sakra proč pubertačky proč furt všecko pubertačky!!!! já už dávno v pubertě nejsem a atky jsem fandila chlapům no a?? je to tuctová blondýna!! tím to hasne a rozhodně v tom nerozhoduje věk !!!! PS: nehraj si na dospěláka áno??
    • Sice hezká byla, zpívala krásně, ale mě prostě sympatická není, na každýho prostě působí jinak...
  • emmag

    superstar = trapčovina

    hele tak teda já nejsem žádná trhlá puběrtačka a žádnejm chlapům sem nefandila( všichni se chovali jako teplouši) a já tady říkám pravdu a nic ji nezávidím jo a kdyby se KAŽDÁ obyčejná holka namalovala dala si výstřih a podpatky tak je mnohemkrát lepší a hezčí než Gunčíková fakt a zpěv sorry jo,ale jednou byla soutěž o zpěváka roku a přihlasílo se tam stovky lidí a všichni zpívali poměrně dobře,takže zpívat umí skoro každej BLB a kdyby mněl jít každej do superstar tak by ta soutěž trvalo nejmín 3 roky
    P.S.:je to kritika,ale prostě od čeho jsou názory??aby se dali najevo né??Snad jste si nemysleli že každej člověk bude MILOVAT Gunčíkovou jo a ještě něco je to můj názor jo tak si hned nepomlouvejte jo Gábina si o sobě hodně myslím když jsem ji viděla vystupovat tak se natřásalo jako..... no to radši psát nepudu holt frajeříííí :(((
    POHOOODAA BYE FANOUŠCI FANOUŠCI TAK SI JÍ LÁSKOU SEŽERTE
    • Ano přesně, znám daleko hezčí holky než je Gunčica, ale zpátky ke zpěvu, do Superstar není poslední, a já si myslim, že je daleko více talentovaných lidí než je Gunčice.....
      Místo ní měla bejt ve finále Bětka
      Jo a navíc kluci ze Superstar se nechovali jak teplouši, takže klid
  • ČAWKY všichni kdo němáte rádi GUNČÍKOVou běžte na její stránky a kdo chce tak tam něco (svůj názor) může napsat.Děkujeme Kasa Vede *4*
    www.gabrielaguncikova.com/
    • Ahoj....jsi normální?ona je aspoň nádherná a talentovaná zpěvačka!co jsi ty?! A tohle to nejsou její stránky je to jen fun page!
      • přesne tak.. Gábi je nádherná a moc dobrá spěvačka. A ty co sou proti ní, se mohou jít ZAHRABAT! *16* *10*
        • mishel..tak to teda s tebou na 100% procent souhlasím jo přesně! *3* *4*
          • moooc by nás všechny zajímalo, proč stále mluvíte o zpěvu...zpívá velmi dobře, ano to je pravda. i když všem se to líbit nemusí. ale my mluvíme o charakteristice!!!! takže tím je to jasné
            • Jenže třeba já mluvím taky o charakteristice! A její znám moc dobře *3*
      • my jsme normaly a to co tady píšete se vymiká normálu. prej krááásná to může být, ale je to o tom, jaký je člověk uvnitř. takže good-bye
        • No prosimtě táhni ty nejsi normálníí! jenže ona je aji uvnitř...znám ji takže ty good bye :*
  • Gábina byla ze superstar nejlepší, měla to vyhrát ona. Bravurně zazpívala Who wants to live forever od Queen, fakt smekám. OPRAVDOVÁ ZPĚVAČKA, fakt talent a když na sobě zamaká, mohla by to dotáhnout hodně daleko.
    • no to má hlas good, i když mě se nelíbí, ale je dobrý. ta aby byla dobrá, měla by zapracovat VELICE, ALE VELICE *7*
    • Taky si myslím,jenže když jste chtěly aby vyhrála tak jste měly posílat hlasy. *13*
      • Hele já si myslím, že by to stejně nepomohlo, to hlasování bylo zmachinovaný, minulou superstar vyhrál Čech, tak teď to musel vyhrát Slovák a lhostejno, že Gábina byla lepší než Adamec.
        • 3ak to hlasování oni ho tam nějak upravily aby vyhrál Adamec totiž.A to je velká škoda teda *9*
  • no jasně, pc čistím, jak nejvíc můžu, jsem totiž čistotná a čj si u toho neopakuju, já to totiž nepotřebuju.... *3* *3*
    • Hahaha.Ty se naučit pravopis.Ty nevíš, že na začátku věty se píše velké písmeno!!Hahaha tak asi to s tou češtinou nebude tak horký!!Když mám překlep taky hned žvatláš a tak já budu taky.Ty mi něco povídej sama taky děláš chyby a nevymlovej se na to, že velký písmena moc nevadí apod.Je to chyba je takže.....Příště zaraž.
      P.s.:jak jsi tady mluvila o tý ČJ tak naše učitelka nehodnotí to jestli se překlepnem a místo a nepíšem s!U nás teda ne, tady mi jde o GG a né o pravopis.Stejně si myslím, že se tady více mluví o pravopisu než o Gabriele! Co??
    • no jasnýý, ale nenaučila ses jednu důležitou věc a to je: nekopírovat! *6*
      • já nekopíruju, a jestli si myslíš, že ano, tak jsi stupidní a nemáš důkazy. *3* *3*
        • MÁM důkazy, POUŽÍVÁŠ TU MILIONY výrazů které jsme tady my Antíci používaly. např. hahahahahaha atd. *2*
          • výraz hahaha používají lidi po celé ČR, takže máš zase smůlu ...... *3* *3*
  • kirushka97
    Gábinko, všechno nejlepší :) :)
    Znám její babičku a je ze stejného města jako já :D
  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám
  • Souhlas klip no radši to popisovat nebudu.Nechci být sprostá. =(
    • Bohnice na tebe čekaj...
    • Ptal se tě někdo na něco ?
      • To se ptáš koho? : *4*
        • neboj se tebe ne ptala jsem se ANTÍKA *3*
          • aha *4* tak to jo *3*
            • prosíme vás, víte o čem a co je to diskuze?? zjevně ne, když si myslíte, že se tu budou psát jen pozitiva. diskuze je od toho, aby se v ní diskutovalo o názorech, jestli tomu aspoň trochu rozumíte.
    • Ani jsi ho pořádně neviděla ...tak neposuzuj ..nebo snad jo? :) mě se zdá normální :P
  • Hádáte se mezi sebou jestli to nevíte,a né kvůli Gabči!Lidi proberte se už sakra! *3*
    • Nekopči to jsem tady psala už dávno.Takže ti to došlo HODNĚ pozdě.Trapáku!
      • Ježiši!Máš nějakej problém že?A ty si zase do mě neser!Debile!
        • Nenadávejte, řeklo se, že si nebudeme nadávat, bylo by to tak lepší, bez nadávek a hádání.
          • Jenže to nejde nenadávat,takovým ubožákům!
  • Nechápu, jak se mohla snížit k natočení takového klipu. Po SS to vypadalo, že to bude dobrá zpěvačka, bohužel ...
    • A jako jaký ten klip je?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit