Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • souhlasim tady s něma. gabina je nula *1*
    • ja ja, velký souhlas!!
  • Gábina ze všech superstar zpívá nejlíp, má spoustu fanoušků a antifanoušci se později rozplynou jak pára nad hrncem, protože už teď jim pomalu docházejí argumenty....hihihihi *2* *2* *2*
    • My se nikdy nevzdáme!
    • To si nemyslíme.My tady budem do ,,SOUDNÝHO DNE'' deisinko!!To se nemusíš bát my se nerozplinem!!My ne!!A argumenty nám rozhodně nedochází to spíš vám :DD Gabriela vás úplně boblbla ,že už ani neznáte nic jiného než:Gabriela je nej, je nej zpěvačka apod. Opravdu inteligence moje je možná nulová, ale vaše je v mínusu.
      P.s.:my aspoň NEKOPČÍME!!!
      • Gábina nikoho nekopíruje ty pako a jestli ti vadí, že se Gabči zastávám, tak odsud vysmahni a užírej se vztekem někde jinde, ale dej pozor, vztek a nenávist k lidem zkracuje život, takže bacha chudinko.... *5* *5* *5* A koukám, že jsi ty pravidla českýho pravopisu pořád ještě neotevřela viď, je to vidět. *15* *15*
        • šprte, šprte a ještě jednou šprte!!!! *12* *12* beztak že teď do kompu čumíš jak babka na telnovelu, šprťáku zašprtanej *12* *12*
          • *telenovelu* aby ti to nebylo líto, dear *7*
            • teda vy jste hustý, vás se tak bojím, zamindrákovaný idioti. *15* *15* *15* *15*
  • Škoda že už tu nejsou bývalí ANTIFANOUŠCI! ti by vám to zase nandali!!! Gábina NEEEEEEEE!! bleee *2*
  • emmag

    superstar = trapčovina

    jo a ještě vím,že sem se ty zpěvačky dostanou rychle a nikdo je před tím rokem třeba nezná,ale víte fakt ani jí pořádně neznáte ani moc velkej životopis a vy hned že jsme blbí a že je hodná apod.
    • hellraiser

      Re: superstar = trapčovina

      Gotta na zacatku kariery taky nikdo neznal. A tohle plati u vsech zacinajicich zpevaku. Ale pravda je to, ze az budoucnost ukaze, jak na tom kdo z terch finalistu bude a jestli se vubec na hudebni scene udrzi.
  • gábina je pitomá a poromiňte má slova, že je dobrá. Prostě Gábina a to jejá jméno GUN GUN Gunčíková:(( twl zkuste si to vyslovit to gun.... chce se vám taky zvracet?? :DDD
    • ježiši není to jedno jestli její příjmení začíná na gu?? jde o to jak zpívá a to zpívá suprově
    • Ne má úplně normální jméno a příjmení. GUNČÍKOVÁ ...co je na tom?Její otec nebo bratr se zase jmenuje Gunčík no a co?Taky se tobě nikdo nesměje za tvoje příjmení.
      • To je pravda, jmenuje se naprosto normálně, ta druhá Daisy si tady nejspíš vybíjí svoje osobní mindráky. *8*
    • Místo vysedávání u kompu a psaní nesmyslů se běž radši drtit českej pravopis, potřebuješ to jak prase drbání. *15*
    • Ty tvoje překlepy jsou příšerný, přečti si, co píšeš. Když neumíš napsat kloudnou větu, co má hlavu a patu, tak se radši nevyjadřuj, ty ubožačko.
      PS - jsi to ty, kdo by se měl jít šprtat, já to nepotřebuju, jo a bacha, nešprtej v noci, mohla bysis z umělýho světla zkazit oči, tak šup šup do toho a půl je hotovo. *3*
    • HIP HIP GÁBINA, HIP HIP GÁBINA, DO TOHO. *4* *5* You were the best.
      • Jo a ještě jedna věc - GÁBINA BYLA LEPŠÍ NEŽ ADAMEC *1* *1* *1* *1*
        • TADY SE NIKDO O Adamcovi nebavil! a nebudeme to tady dokola opakovat. Máte smůlu.
  • Gabča je moc hnus!!blé..:((( fakt hnusny jako..:) měla by zhubnout! Je takový ,, HROMOTLUK ''
    I ♥ Katy Perry !! a ♥Tokio Hotel♥ to jsou aspoň borci, se vkusem! ani vlastně nevím co tu dělám, ale raději mizím... jdu na TH! papá :*))
    • Jo?Ona je náhodou krásná!! Podívej se na sebe a potom někoho posuzuj jo?A je úplná vychrtlina ,potřebovala by právě že přibrat *3* *4*
  • klaruska44

    pro ty co nadávají

    Jako já nevím o co se tady snažíte...o to abyste fanoušky přesvědčily že se na ni mají vykašlat ?...........nikoho to nezajímá a jestli jí nemáte rádí tak tady ty nadávky nepište...jdete si prosím stěžovat kam chcete ,že je podle někoho dobrá
    PS:když jí neznáte jak můžete vědět že je namyšlená,nafoukaná a já nevím co ještě?
    • Re: pro ty co nadávají

      protoze to jde videt
  • morceb

    Uvažujte trochu :)

    Ahoj,
    Gabča je super zpěvačka. Každému se líbí někdo jiný a každý má svůj styl. Nechápu, proč jí tu shazujete, když jí tu nikdo osobně neznáte (ani já ne). Když se vám na ní něco nelíbí, tak jí nemusíte nadávat a stačí to říct slušně. Takhle je vidět, co někteří z vás mají v mozku a jak jim to opravdu myslí. Až tady někteří, co jí nadávají něco dokážou, tak ať potom kritizují, ale do té doby na to nemáte.
    • Jo přesně tak je super a to ji znám i osobně,když ji někdo nemá rád tak ať tady nic nepíše a nekomentuje prosim si mmyslíte že je někdo zvědavej na ty vaše kraviny co tu píšete?není!
    • skih

      Re: Uvažujte trochu :)

      a ty zase neznáš ty co kritizují alespoň vetšinu...jinak nic ve zlém...:)
    • hellraiser

      Re: Uvažujte trochu :)

      Presne tak.
  • Byla jsem na jejím koncertě, moc jsem si jí před tím nevybavovala, koncert byl příliš uřvaný a já jí řekla dobrý no a ona: já myslela že se ti to bude líbit!! tak tohle už bylo na mě moc a stala jsem se anti spolu s dalším milionem lidí. tady je názorně vidět, jak si gábina myslí že jí všichni budou milovat. tohle teda... *7* *6*
  • emmag

    gabča??? trapka?? newím

    ne hele my se o nic nesnažíme fanoušky nechcem odradit to nám je u prdele my jenom hájím nebo aspon já osbně hájím svůj názor psát názory se snad můžou ne????S tím jste mohli počítat,že se najde někdo kdo na Gábinu bude mít negativní NAZOR NÉ?? jinak musím Gabči pochválit oči ty má fakt LUXUSNÍ no nemám pravdu,? FANOUŠCI? :-D :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit