Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • For Kik : nech toho, my si můžeme psát co chceme! diskuze je o tom aby se v ní diskutovalo! ještě jste si to nezapamatovali? já se sem budu chodit! every minute hahahhaha
    • smích??přjde....
      • ano přIjde...už přišel hahahahaha *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* nepřejde mě totiž nikdy jsem anti anti anti!
        • to se máš teda čím chlubit...
          • HAHAHAHA anti! anti!
            • asi máš záchvat že?hmm..takový lidi jako jsi ty ho mají často
        • co si anti super de*il že?
          • běž se raději učit, píše se to jsi a né si a ten tvůj komentářek taky může být hezky rychle smazanej, my jsme narozdíl od tebe inteligentní *5*
            • Jenže nejsem pražačka víš?sem z moravy tak si můžu psat jak chcu.Intelegenci teda neprojevuješ!
  • Čau, nevíte kde najdu nový videoklip od Gabčizůstanu napořád? A jinak super písničky na novým albu ;)
    • Ahoj,zítra teprve má premiéru a myslím že ještě nikde nené jen 30 sekundová ukázko a to je vše ..vapadá zajímavě... to teda sou *4*
  • Tak Gabča nám právě vyhrála objev roku ČEKAL NĚKDO NĚCO JINĚHO *15*
    • já tedy nee
  • Tak co, trapčáci, kdo dneska dostal pětku z češtiny? Asi všichni, co?? *15* *15* *15* *15* *15*
    • Já pětku nee! Jedničku z matiky! *1*
      • gratuluju *3*
        • Děkuju ti *3* Jen tak dál že? *1*
          • přesně tak, držím pěsti *3* *3* *3*
            • Jenom tak ze zvědavosti ty taky ještě chodíš na základku? *1*
    • Já jsem dnes dostala 1 z pravopisného cvičení náhodou...Dear *2*
      • jooo, a není to náhodou ruská jednička? *3* *3*
        • NENÍ víš? ses trochu sekla néé? *15* *12*
          • stejně ti to nevěřím, že máš za 1, není tvoje učitelka např. Mongolka, která neumí česky??? *1* *1* *1* *1*
            • Jak se opovažuješ urážet mou uču??! ...my teacher! je to náhodou nej borka, oblíbená u všech *6*
  • for kik- *6* *5* : mohla bych tady vyjmenovat miliony zpěváků, kteří mají na gunčici. gabriela byla před superstar normální holka, ale superstar jí změnila k nepoznámí. hrůůůůůza
    • No tož to nevím jako jak ji superstar změnila...pořád se mi zdá uplně stejná *3*
  • Bůh existuje !

    A nenechal vyhrát tu ukřičenou zoombí.
    • Re: Bůh existuje !

      Je vidět, že hudbě absolutně nerozumíš.
  • Antíci:- co to tady píšeš za hovadiny, když se ti Gabča nelíbí tak proč sem chodíš? už chci vidět tebe! Gabča je nejlepší zpěvačka jakou znám :( !! Umíš akorát tak kritizovat!!!!!
    • jo no ..souhlasím *3*
      • a co vy?? radši nic...
        • běž se léčit radši ...
          • neopakuj slova v sousloví, ve škole tě to snad ještě neučili?? nás to naučili velmi důkladně, v tom případě se nemáme jít léčit my ale ty.
            • ježiši...to bych neřešila zase až tak moc ,ale hovno...běž ty *2*
  • Áááha

    Koukám, že tady se to hemží komplexy :)
  • sindrom

    Všechno nejlepší k narozeninám.

  • Ps.. GÁBINO CHCÍPNI!! :DD a vy ,,FANOUŠCI'' si hleďtě svého, jo ? Tohle je vzkaz pro Gabrielu a NÉ pro vás !!
    • Víš co?Jenže Gábina tu vůbec nechodí takže asi tak...
      • To všichni dobře víme baby *15*
        Jenom máme hroznou touhu to Gunčici povědět...doufáme, že se to jednou stane *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit