Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím příznivce GG a pro informaci a pro pořádek uvádím, že jediné OFICIÁLNÍ www stránky týkající se přímo GG, jsou guncikovagabriela.com (Gábina) a meryland.blog.cz (skupina Meryland, kde jsou nejvíc aktuální termíny vystoupení). Dále existují OFICÁLNÍ fanstránky gabriela-fansite.cz. Tyto stránky byly zvoleny samotnou zpěvačkou jako hlavní web pro fanoušky a zároveň jako místo pro vytvoření fanklubu. Do fanklubu se můžete registrovat v sekci Extra - Registrace do fanklubu. *3*
    Dále existují dva oficiální FB:
    pro Gábinu: https://www.facebook.com/pages/G%C3%A1bina-Gun%C4%8D%C3%ADkov%C3%A1-OFFICIAL/274067405976918
    pro Meryland: https://www.facebook.com/GabrielaGuncikovaMeryland *14*
    Ostatní weby nebo FB nejsou oficiální, jedná se o osobní iniciativy.
    Děkuji za pozornost.....
    • No ale to by si na tom ofiko webu musela zaplatit. *1*
    • Tak většina to snad ví,protože já jsem to tady psala několikrát *3*
      • Někdo ví, někdo třeba neví.....v místním "fanklubu" je přes 300 lidí. Proč jsou tady a ne na oficiální fansite? A největší návštěvnost tady mají právě ty neoficiální stránky.....
        • Tak to je potřeba se jich zeptat,já to fakt nevím...
  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám.
  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám
  • gg není sympatická, docela zatím amatérka. můj názor *3*
    • Sem sice Slovenka ale Gábi je skvělá. Každej má na začátku potíře.
      Proč Gábi odsidzuješ?? *13* Vona tě časem překvapí a ty ještě otevřeš hubu! *1*
    • O čem to mluvíš?? I pro Slováky byla dost sympatická. Vy Česi si nevíte vážit ani samy sebe. Takhle to je.
      • Bože bože.....tak. Proč sama píšeš česky ty stupide???? *15* *13* *14*
  • Carmen.Ka
    nevypada na 19 tak na 35 let a vubec není sympaticka
    • Závidíš :-)
  • Možná těd je oblíbený.....,ale znám to z vlastní zkušenosti po šprtech nikdo těď ani neštěkne!!
    • prosím vás, dámy, zkuste někdy přemýšlet mozkem a ne řasenkama a rtěnkama... *3*
      • Já nepoužívám rtěnku a řasenku jen málo, málo se líčím, skoro vůbec. *3* A už to nebudeme raději rozebírat, s těmi šprty, omlouváme se všichni za to.
    • no to je snad fuk, že po nich teď nikdo neštěkne, důležitý je, to co bude potom, celý další život,to je snad jasný neee?
  • Všechno nejlepší k 18. narozeninám Gábi ;-)

    Ahoj Gábi,
    všechno nejlepší k Tvým 18. narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti ale hlavně to zdraví a úspěch v Tvé kariéře Ti hrozně moc, moc, moc ze srdce přeji ;-)
    Ahoj, Mirek.
  • Všechno nejlepší Gábinko!!

    Všechno nejlepší Gábi, k tvým dnešním 18. narozeninám!!! Hodně lásky, štěstí a zdraví. To ti přeje Kačule =)
  • Vše nej

    Gábinko vše nej nej k 18tým narozeninám a užij si to hodne stesti zdravy at te uz nezlobi hlaseek a aat zuztanes tak dobra jak si I Love You *1*
  • Gábi !?? .. všechno nejlepší k narozeninám :** né, dělám si srandu !! :DD přeji Ti samozřejmně jak spousta lidí jen to zlé :)) neber si to osobně, ale pouze vyjadřuji svůj nazor! Přece tahle diskuze není jen o tom, aby fanoušci psali jak Gabriela úžasná! .. prosim vy FANOUŠCI GÁBINY nezlobte a nekomentujte tento příspěvek .. týká se Gábiny --> néé vás ! :-) .. PROSÍM! .. děkuju♥
    • blbče

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit