Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždyť říkám, RADIKÁLNÍ ZMĚNA je puberťačka jako svině, ale neboj, RADIKÁLNÍ ZMĚNO, i ty nejhlubší a nejzarytější puberta jednou skončí, no i když v tvém případě si nejsem tak jistá, ale stejně je tady spousta psychiatrů, kteří by ti rádi pomohli, takže neboj chudinko, nějak se to určitě vyřeší. *15* *15* *15*
    • Psychouši jsou placeni půl na půl a my jim další platy určo nedopřejem! hahahahaha navíc to nepotřebujeme a s tou pubertou jděte do pindíka, vsadím se že když jste byly vy v pubertě den co den jste byly horší jak mácová, hnus hnus pišulinka *12*
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám.
  • Já už si z ní fakt dělám srandu, opravdu, RADIKÁLNÍ ZMĚNA mě baví. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *2* *1* Bavte se taky tak jako já. *3* *3*
    • Tohle je hlavně pro Antifanoušky, takže smůla! *5*
      • Mě je fuk,pro koho to je, tohle vaše divadýlko fakt nemá chybu. *15* *15* *15* *15*
        • DIVADÝLKO OKOPIČILAS OD antifanynky! kopíruješ stejně jako gabriela! *12* *12*
          • teda abysme si rozuměli, nicka s IQ houpacího koně je ta antifanynka, Gabča je krásná a inteligentní, na rozdíl od vás.
          • od takový nicky bych neokopčila nic, to mi věř, má IQ houpacího koně a já se po ní budu opičit ne??? Všichni antíci mají IQ tykve..... *2* *2* *2*
  • Mě je úplně jedno, že jsem tady jediná fanynka a vás anti jsou tady tři gáje, je mi to úplně ukradený a pište si tady, co chcete, já se budu Gábiny zastávat, i kdybych tady byla sama, takže máte hooooodně velikou smůlu, odsud rozhodně nevypadnu. *15* *15* *15*
    • Ne nejsi jediná faninka ještě JÁÁ! *3*
      • Faninka- a pak někoho opravuj, blééé *7*
    • To jen dokazuje, že Gábina asi nemá tolik fanoušků jako ty!!Aby si za ní stály v dobrém i ve zlém.To jen potvrďuje domněknu, že GÁBINA JE NULA!
      • sorry doměnku
        • já bych řekla asi "domněnku" ne????
      • Nula seš ty, co jsi dokázal(a) ty? Absolutní h...... Mě netrápí, že tady ostatní fanoušci nejsou, oni si třeba právě teď užívají její koncert, tak co by dělali tady, že jo??? Docela logický, jestli to dokážeš vstřebat. *3* *3*
  • radikální změno ses fakt maklej nebo co ????? tobě hrabe na maják ne nebo ses totální blázen...
    • Blázen? to jsi ty dear... *15*
    • To si tak říkám!Asi už to tak bude.
  • Děkuji, ráda se stanu členkou ,,ANTÍKŮ'' :) díky :)
    • Super! *3*
    • Ještě aby si nadávala.Když tady o Gabči říkáš že je ...píp.Tohle je fakt už ubohost!
  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám.
  • Hej cocount!Jsi fakt hňup!A všeci co tu píšete!
    • Hej!Fans Kik a Deisina= trapčící kopáci!
      • a ty si závistivej k*k*t!
      • Souhlas *5*
        • všichni antifans - vymatlaný debilní mozky
    • Právě že to je největší borec a moc si cením, že je tady-Antík právě díky nimu vám sklapuje že si div prsty neurvete a ostatní Antíci všeci borci!!!! jsme nej! *5* *5*
      • jste nej magoři a h o v a d a, to máš svatou pravdu, navíc já píšu všema deseti, takže to stíhám úplně v poho, co...zase smůla viď. *15* *15* *15*
        • ty jsi hotový strážce dear miss šprťáková *2*
          • no tak furt nezáviď, že jsem lepší než ty
            • v životě...jsi ********* *7*
    • přesně tak, cocount je k o k o t (vymyslel si přezdívku, která ho dokonale vystihuje) a další antifans jsou blbý ho*ada. Co víc k tomu dodat? *15* *15* *15* *15*
  • Trochu se všichni zamyslete co tu píšete když někdo Gábi nemá rád nebo něco tak nic nekomentujte,buďte tak hodní fakt už... *9*
  • Ježiši tak vyhrál neprávem Adamec no tak co?Poserte se všeci z něho fakt.Já se Gábiny zastanu narozdíl od jiných.Je to úplně normální holka.A ti co tady píšou komety typu: Má trapný jméno,je to p...,nesnášim ji atd. tak je to ubohost a závist podle mě! Je mi z těch vašich komentů zle!
    • Hele pokud ti je tak zle tak sem NELEZ. A závist?Fakt. Jsi trapák TWL VŠICHNI JSTE TADY KO*OTI, kteří se hádaj jako malí děcka.
      P.S.: jsem tu náhodou :))
      • Nemůžu?Ty jsi ještě větší.A nemusíš mě urážet!
    • A nám z těch tvých *6* *2*
      • SE Z TOHO TŘEBA POS*R. *1* *1* *1*
        • Nezáviď!
      • vyjeď!
        • PROSTĚ SE S TÍM SMIŘ, že ji nemáme rádi, ne?? *1*
          • A my zase jo!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit