Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nazdárek všem,heleďte, chtěla jsem se tady všem omluvit, hlavně antifans, za ty moje sprostý komenty, fakt mě to mrzí, hádáme se tady jak malý děcka, takže jestli můžete tak mi to promiňte, vy Gábinu nemáte rádi, máte na to nárok, já ji zas mám ráda a budu ji fandit, ale snad se tady kvůli tomu nebudeme furt hádat. Nejlepší by bylo, kdyby ty sprostý komenty někdo smazal. Všichni jsme si tady vynadali víc než dost, takže já navrhuju příměří. Co vy na to? Zatím čus. *8*
    • Hej!!Jó.Ani bych nevěřila, že tohle napíšeš.Jj prostě půjdem každý svou cestou.Asi nejsi zas tak špatná jak jsi vypadala.Teda kromě toho když zrovna fandíš GG.Ale jasně berem! :D
      • Ty taky asi nebudeš taková fůrie *3* , fakt promiň, opravdu mě to mrzí. *9*
      • Nemyslela to tak...nechceme se hádat fakt nechceme
        • SORRY, Já si nevšimla kdo to napsal *15* promiňte
    • Souhlasíme, vy ji máte rádi, my ne, ale už si nebudeme nadávat atd. *3*
      • Jj. Budem a budem!!
        • Nebudem
  • Hádáte se mezi sebou jestli to nevíte,a né kvůli Gabči!Lidi proberte se už sakra! *3*
    • Nekopči to jsem tady psala už dávno.Takže ti to došlo HODNĚ pozdě.Trapáku!
      • Ježiši!Máš nějakej problém že?A ty si zase do mě neser!Debile!
        • Nenadávejte, řeklo se, že si nebudeme nadávat, bylo by to tak lepší, bez nadávek a hádání.
          • Jenže to nejde nenadávat,takovým ubožákům!
  • Možná těd je oblíbený.....,ale znám to z vlastní zkušenosti po šprtech nikdo těď ani neštěkne!!
    • prosím vás, dámy, zkuste někdy přemýšlet mozkem a ne řasenkama a rtěnkama... *3*
      • Já nepoužívám rtěnku a řasenku jen málo, málo se líčím, skoro vůbec. *3* A už to nebudeme raději rozebírat, s těmi šprty, omlouváme se všichni za to.
    • no to je snad fuk, že po nich teď nikdo neštěkne, důležitý je, to co bude potom, celý další život,to je snad jasný neee?
  • JÁ SAMOZŘEJMNĚ VÍM CO JE ZRCADLO, jinak bych to sem asi nepsala néé?? boha jeho.. *6* *7*
    • jen jestli ses nejprv nemusela zeptat rodičů... *15* *15* *15*
      • nn *15*
  • Omg!Držte tlamy! *8*
    • OMG zas ty?? *11*
      • A kdo jinej?....
        • Nějakej duševní problém nebo co?
          • to oni mají,ale stydí se to přiznat. *3*
            • Aha...sem si myslela..
  • pro kasičku: tvá úča je možná borka, ale asi není při smyslech, když ti dá z čj jedna anebo holt zase kecáš.. *3*
    • je při smyslech vždy kontroluje pečlivě a je naprosto v pořádku *3* *7*
      • hmmm, tak ji ukažte tuhle diskuzi a svůj názor hodně rychle změní *3*
    • Ne nekecám, mám jendičku ještě s jednou spolužačkou.A nekácám na to ti klidně odpřísáhnu!
  • no jasně, pc čistím, jak nejvíc můžu, jsem totiž čistotná a čj si u toho neopakuju, já to totiž nepotřebuju.... *3* *3*
    • Hahaha.Ty se naučit pravopis.Ty nevíš, že na začátku věty se píše velké písmeno!!Hahaha tak asi to s tou češtinou nebude tak horký!!Když mám překlep taky hned žvatláš a tak já budu taky.Ty mi něco povídej sama taky děláš chyby a nevymlovej se na to, že velký písmena moc nevadí apod.Je to chyba je takže.....Příště zaraž.
      P.s.:jak jsi tady mluvila o tý ČJ tak naše učitelka nehodnotí to jestli se překlepnem a místo a nepíšem s!U nás teda ne, tady mi jde o GG a né o pravopis.Stejně si myslím, že se tady více mluví o pravopisu než o Gabriele! Co??
    • no jasnýý, ale nenaučila ses jednu důležitou věc a to je: nekopírovat! *6*
      • já nekopíruju, a jestli si myslíš, že ano, tak jsi stupidní a nemáš důkazy. *3* *3*
        • MÁM důkazy, POUŽÍVÁŠ TU MILIONY výrazů které jsme tady my Antíci používaly. např. hahahahahaha atd. *2*
          • výraz hahaha používají lidi po celé ČR, takže máš zase smůlu ...... *3* *3*
  • Tak co, trapčáci, kdo dneska dostal pětku z češtiny? Asi všichni, co?? *15* *15* *15* *15* *15*
    • Já pětku nee! Jedničku z matiky! *1*
      • gratuluju *3*
        • Děkuju ti *3* Jen tak dál že? *1*
          • přesně tak, držím pěsti *3* *3* *3*
            • Jenom tak ze zvědavosti ty taky ještě chodíš na základku? *1*
    • Já jsem dnes dostala 1 z pravopisného cvičení náhodou...Dear *2*
      • jooo, a není to náhodou ruská jednička? *3* *3*
        • NENÍ víš? ses trochu sekla néé? *15* *12*
          • stejně ti to nevěřím, že máš za 1, není tvoje učitelka např. Mongolka, která neumí česky??? *1* *1* *1* *1*
            • Jak se opovažuješ urážet mou uču??! ...my teacher! je to náhodou nej borka, oblíbená u všech *6*
  • Nikdy se nevzdáme, my to tu stále obcházíme, nebojte se, ale narozdíl od vás tady ncurwíme *1* *1*
    • hahahahahaha *1* *1* *1* *1*
      • čau šprte *2*
        • čau magore *15* *15*
          • blééé bléé, zrcadlo dear, podívej se do zrcadla *15*
            • podívej se do něj sama, jestli víš, co to zrcadlo vůbec je *3* *3*
  • Ještě že se dneska už ovládáte! *1*
    • Smůla, jsem zde a ještě kasička, hahahaha *15*
      • no jasně, že tu jste, smrdí to tady hnilobou *15* *15* *15* *15*
        • to je tím tvým smradlavým počítačem hahahahahaha *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
          • to asi těžko, můj noťas voní novotou a čistotou *15* *15* *15*
            • aha leštíš ho every day a přitom si opakuješ čeják, co?? šprte zašprtanej *7* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit