Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jdi do hajzlu magore, na tebe tady není nikdo zvědavej, seš asi další ubožák, co by chtěl Gábinu vojet a přitom na to nemá co????
    • V žádném případě!! v životě gabriela má humáčowský ksicht a já jsem na jiné, rozumnější holky a ne jako gábina, humáč!! *11*
      • myslím tím mého bráchy on je na jiné! né na takov jako bléééé gábina! *2* *2*
        • PRAVDA, ségra má pravdu...gabriela je předvádivá humáčka! *12*
          • jasně, chtěla bych vidět vás a vaše ksichty, anebo radši ne, nechci si kazit večer....
    • Když už nevíš kudy kam začneš psát sprostě.---->TYPICKÉ!!
      • jsem se trefila do černýho, takže asi to je pravda.... *1* *1* *1* *1* *1*
  • Vy jste oprvadu neuvěřitelní!Podívejte se na sebe *10* tak prvě tady antíky honíte a nadáváte za každé slůvko a těd tady píšete sprosťárny jednu za druhou.Já teda sice taky píšu sprostě to neříkám, že ne ale já to apoň druhým nezakazuji.
    P.S.: tak ty něco vykládej o spisovné ČJ sama jsi sprostá a takhle by super ČEŠTINÁŘI mluvit nemněli!! *16* *16* *16*
    • sice píšu sprostě, ale bez gram. chyb, no a co???
      • Takhle sprostě by GRAMATIKÁŘ :DD mluvit oprvadu nemněl!
        • já o sobě netvrdím, že jsem gramatikář, já jsem jenom normální člověk, který ovládá českou gramatiku, to je docela rozdíl krasotinko *3* *3*
          • Já tady ze sebe šprta NEDĚLÁM!!Narozdíl od tebe napíšu jedno písmenko špatně a už je z toho POHROMA!!
            • tak nezáviď, že mám dobrý oči, no a co?????
  • Vy jste oprvadu neuvěřitelní!Podívejte se na sebe *10* tak prvě tady antíky honíte a nadáváte za každé slůvky a těd tady píšete sprosťárny jednu za druhou.Já teda sice taky píšu sprotě to neříkám, že ne ale já to apoň druhým nezakazuji.
    P.S.: tak ty něco vykládej o spisovné ČJ sama jsi sprostá a takhle by super ČEŠTINÁŘI mluvit nemněli!! *16* *16* *16*
  • prostě všichni antifans jsou vymatlaný h*vada a b u z í c i......
  • Hele cocoutn píše náhodou uplně norml.To se tady akorát najdou Kopky kteří neumněj číst!To je celá věda!Kapí to?
    • já mám oči OK, máš smůlu, to vy jste vypatlaný magoři, co viděj klávesnici poprvé v životě.... *15* *15* *15* *15* *15*
      • To je naše tajné písmo vy...... jen mezi námi=ANTI
        • jste buzny
  • no já bych řekla, že dítě moudří věkěm, ale u vás to asi neplatí že????
    • Vtip jak prase!!
      p.s.: nekopčí furt---->kopko!!
      • ty drž hubu magore, jdi si honit péro nebo mastit k*ndu. *3* *3*
        • Spíš ty!!Nejsem tak nadržená narozdíl od tebe!
          • Nezáviď, že na to mám chuť frigido......hahahaha
        • Sama masturbuješ u gábininých fotek a videí takže vidíš, broučku *6*
    • PIČIČANDOWINKA *12* trapnýý, trapnýý
      • to píšeš asi sama o sobě, tohleto,viď?
        • nn, děvče je to for fans *12*
          • no a co
  • No jo, aspoň je vidět, že antifans jsou zbabělí h o v a d a.... *15* *15* *15*
    • NAOPAK, děvče, naopak
      • hmmm to jo, a co jinýho jste než přizdisráčové?
  • for DAISY A KIK: tvl, Gábina si nezaslouží takový šprťácký trapný fanoušky! omg omg omg *5*
    • Gabča si spíš nezaslouží, aby ji tady někdo pomlouval jako vy, ale ona chápe, že jsou takoví ubožáci, kteří ji neprávem osočují, ale na rozdíl od vás je inteligentní.....
      • Jdi do p r d e l e už s tou tvou inteligencí!!Jsi s tím kopčáková!
        Kopko!!
        • ty jdi do p r d e l e s tím tvým vymatlaným mozkem
          • jdowhh HFEGQEH WGU!! *1* *1* *1* *1* *1* NÁS SE NEZBAVÍTE fhb eqzqnučž žučuěžčuěu
            • zas píšeš jak vymatlanej magor, h o v a d o
      • tady je nutno podotknout že, no možná tomu i tak je, že lítáš po všech koncertech gábiny, máš její trapné cédo, v noci se mazlíš s jejím plakátem a nezavřeš oči dokud si neposlechneš její písničku...broučku viď?? *7*
        • to asi nee debílku, já mám na mazlení a ty další věci někoho jménem "pořádnej chlap" to ty ubožáčku onanuješ nad plakátem Hannah Montany co??? *2* *2* *2* *2*
        • Hele tak to se tin povedlo!Super vystihlé!
  • Hej cocount!Jsi fakt hňup!A všeci co tu píšete!
    • Hej!Fans Kik a Deisina= trapčící kopáci!
      • a ty si závistivej k*k*t!
      • Souhlas *5*
        • všichni antifans - vymatlaný debilní mozky
    • Právě že to je největší borec a moc si cením, že je tady-Antík právě díky nimu vám sklapuje že si div prsty neurvete a ostatní Antíci všeci borci!!!! jsme nej! *5* *5*
      • jste nej magoři a h o v a d a, to máš svatou pravdu, navíc já píšu všema deseti, takže to stíhám úplně v poho, co...zase smůla viď. *15* *15* *15*
        • ty jsi hotový strážce dear miss šprťáková *2*
          • no tak furt nezáviď, že jsem lepší než ty
            • v životě...jsi ********* *7*
    • přesně tak, cocount je k o k o t (vymyslel si přezdívku, která ho dokonale vystihuje) a další antifans jsou blbý ho*ada. Co víc k tomu dodat? *15* *15* *15* *15*
  • Nnenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenenene BALÍM GUNČÍKOVOU!!! Jsem to, co budeš z mýho románu číst
    To, co v něm ti zjevím....... NEJ HUDBA A NEJ SLOVA, ale hnus klip a hnus zpěv!!
    • Bych chtěla slyšet, jak by to znělo v tvým podání, anebo radši nechtěla, na ohluchnutí jsem ještě hoooodně mladá. *2* *2* *2* *2*
      • blééééé blééé souhlas s antíkem *6*
    • P O S E R se *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit