Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Polibte si p r d e l antifanoušci, pište si tady co chcete. Hele my naprosto chápem, že procházíte velmi těžkým stádiem puberty a hormonálních změn, hlavně RADIKÁLNÍ ZMĚNA, chudinka malá, ale věřte, že všechny problémy se dají řešit. *15* *15* *15*
  • Vzkaz který ve vodě neuhyne ani v ohni neshoří: Gabriela Gunčíková je největší hrůza hrůz! ANTI ANTI ANTI anti anti anti!! navždy *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Hmmmm, když byla tak hrozná, tak proč skončila na druhým místě co??? Asi proto,že zbytek národa má uši v pořádku a slyší, že Gábina má super hlas a že na to má!!!!! *5* *5* *3*
      • NO PRÁVĚ PROTOŽE byla hrozná na adamce neměla, vyhrála pouze kvůli svým kozám!! *5* každý normal. člověk pozná že do slušnýho chování má hodně daleko
        • Gábina je slušná, to vy magoři máte do slušnosti daleko, a Adamec vyhrál jen proto,že je Slovák, tak aby to bylo fifty fifty, víš magore?
  • Gábinááááá blééééééééééé!!!!javascript:reCaptcha()Nelíbí se ani Céčákům-sprtákům-lepákům :DDD
  • Já už si z ní fakt dělám srandu, opravdu, RADIKÁLNÍ ZMĚNA mě baví. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *2* *1* Bavte se taky tak jako já. *3* *3*
    • Tohle je hlavně pro Antifanoušky, takže smůla! *5*
      • Mě je fuk,pro koho to je, tohle vaše divadýlko fakt nemá chybu. *15* *15* *15* *15*
        • DIVADÝLKO OKOPIČILAS OD antifanynky! kopíruješ stejně jako gabriela! *12* *12*
          • teda abysme si rozuměli, nicka s IQ houpacího koně je ta antifanynka, Gabča je krásná a inteligentní, na rozdíl od vás.
          • od takový nicky bych neokopčila nic, to mi věř, má IQ houpacího koně a já se po ní budu opičit ne??? Všichni antíci mají IQ tykve..... *2* *2* *2*
  • Vždyť říkám, RADIKÁLNÍ ZMĚNA je puberťačka jako svině, ale neboj, RADIKÁLNÍ ZMĚNO, i ty nejhlubší a nejzarytější puberta jednou skončí, no i když v tvém případě si nejsem tak jistá, ale stejně je tady spousta psychiatrů, kteří by ti rádi pomohli, takže neboj chudinko, nějak se to určitě vyřeší. *15* *15* *15*
    • Psychouši jsou placeni půl na půl a my jim další platy určo nedopřejem! hahahahaha navíc to nepotřebujeme a s tou pubertou jděte do pindíka, vsadím se že když jste byly vy v pubertě den co den jste byly horší jak mácová, hnus hnus pišulinka *12*
  • Hele ty jedna "RADIKÁLNÍ ZMĚNO", přestaň mě tady osočovat, že jsem tu byla 2x, to není žádná pravda, nějaká blbka si tady na mě hrála a překrucovala moje věty a ty to moc dobře víš, takže sklapni ty. Ani bych se nedivila, kdybys to byla ty, takže přestaň lhát. Ach můj bože, řešíš si tady svoje mindráky, nejspíš jsi dostala kopačky od nějakýho frajera, nebo propadáš ve škole a vybíjíš si to tady na fanoušcích, jsi trapná a ubohá. Běž se léčit, ty ubožačko a vypadni odsud, tohle je fórum pro fanoušky a ne pro takový skety, jako jsi ty.
    • Jo šak to byla ona!
    • Já a propadat? v žádném případě, já jsem apsoň inteligentní, ty jen šprt, který podlézá. Anti Anti Anti! *6* *1*
      • bych řekla, že inteligentnější jsem já, kdybys byla ty inteligentní, tak bys tady neztrácela čas pomlouváním Gábiny, ale našla bysis na osobnostech nějakého svého oblíbence a psala tam pozitivní komenty, takže nejspíš máš IQ tykve a tady to jenom prokazuješ!!!! *3* *3*
        • TY TO TADY HLÍDÁŠ ve dne v noci co????? *1*
          • no jasně, nezáviď, že mám možnost se kdykoliv přihlásit na net....hahaha, ty musíš dřepět ve škole viď chudáčku.. *15* *15*
  • radikální změno ses fakt maklej nebo co ????? tobě hrabe na maják ne nebo ses totální blázen...
    • Blázen? to jsi ty dear... *15*
    • To si tak říkám!Asi už to tak bude.
  • Teďka jsem se dívala na písničku Run the world (girls) a upřímně mně dosti připomínala Britney Spears.A mohu s klidným srdcem říct, že tancuje lépe než zpívá!! Ale i jsem se dívala na její vlastní klip jako myšlenka byla SUPER!ale u někoho kdo toho má více za sebou.Kdyby tenhle klip natočila dejme tomu třeba Lucka Vondráčková nebo Ewa Farna tak se mi to hodně líbí, ale její první klip a už nahá!!To svědčí o tom, že se svlékla pouze kvůli popularitě! *3*
    • Tak neumíš ani napsat Ewinino jméno...no fakt smutný toto.Každý nějak začíná ne? *4*
      • A jaká je v něm chyba děvče? smím-li se zeptat? *11* *2*
        • Můžeš no...vlasně nemůžeš ,protože si to už zpravila!
          • co broučku???? *6* *15*
  • for RADIKÁLNÍ ZMĚNA!!!zase (skrytá identita):Nevím jestly si kluk nebo holka,ale si tak trapnej až to bolí!Jde vidět že si nevidíš do huby.A že závist je tvou silnou stránkou.Nemusíš to tu spamovat!Ale tak jako nebudu se rozčilovat s nějakou tupou blondýnou nebo vymatlaným klukem!Jinak kolik ti je?
    • adshfjwdffgvwg fwg bléééééé a for jsme si vymysleli my! takže se moc neopič, to vymyslela kasička z antíků! haha *5*
      • slovíčko "for" jsi ty nevymyslela, Angličani a Amíci ho používají několik století, takže máš smůlu, pokus nevyšel. *2* *2* *2* *2* *2* *2* Pokud ovšem nejsi mařena stará 2000 let, to potom možná ano. *15* *15* *15*
        • ALE vkládat to sem joooooo takže *14* bye bye pišuli *8*
          • vkládat a vymyslet je rozdíl.
    • Nejsem žádná blondýna!!A můj věk?No tak ty jsi ten poslední komu bych to dal(a).Spíš ty jsi tak trapnej, že je mi z tebe až zle:(Koliktrát jsem už říkala, že tyhle věci píšu jen pro ANTI.ale né!pořád se zde najdou blbečci, ktří prostě musí reagovat.Jste ubozí a ty konkrétně nejvíc.Bože je tak těždý mně ignorovat!!To se musíte pořád hádat a dohadovat nebo co!Jednou tady někdo napíše, že je tahle diskuze nemá cenu, ale stejně pořád to nás musíte rejpat!Už toho nech laskavě.A ignoruj nás.Ale vím, že se najde debílek, kterej se neudrží a zase bude reagovat. *16* *16* *16*
      • Blodie jsou nejintalligentis *11*
        • Prej blodie *1* *1* *1* nechtěla jsi náhodou napsat blondie??? Ajajaj.
          • šprt šprt šprt *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
            • ne šprt, ale zdravej selskej rozum a trocha inteligence, víš blbečku? *3*
      • Ne tož chtěla jsem jenom vědět kolik ti je,protože se chováš na úrovni 11-15 děcka!To se pleteš!Jo je těžký zrovna tebe ignorovat,tebe co si do huby nevidí!A ty toho nechej a nerýpej zase do Gábiny jo?Nemá to totiž cenu,prostě se smiř s tím,že Gábina je teďka zpěvačka a bude se objevovat všude po TV,párty,oslavách,koncertech atd.Udržet se fakt nedá protože co tu píšeš nemá hlavu a ani patu.
        • Hlavně že nemá ani na pořádný turné!
          • Však se neboj, ona ho bude mít a brzo!!!!! *3*
  • Tak hele všichni kdo jste tady a pořád do mně něco valíte jste naprostí tupci a nepochopíte to, že GG nemám zrovna v lásce.Jako co si myslíte, že když tady napíšete:nech to seš trapná nebo bež se léčit a nebo nikoho to tady nezajímá tak že půjdu a koupím si její CD a začnu jí balit!Nebo co?
    • Přesně! nikdo ji na váš povel balit nezačne pišu pišu-linci!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit