Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě je úplně jedno, že jsem tady jediná fanynka a vás anti jsou tady tři gáje, je mi to úplně ukradený a pište si tady, co chcete, já se budu Gábiny zastávat, i kdybych tady byla sama, takže máte hooooodně velikou smůlu, odsud rozhodně nevypadnu. *15* *15* *15*
    • Ne nejsi jediná faninka ještě JÁÁ! *3*
      • Faninka- a pak někoho opravuj, blééé *7*
    • To jen dokazuje, že Gábina asi nemá tolik fanoušků jako ty!!Aby si za ní stály v dobrém i ve zlém.To jen potvrďuje domněknu, že GÁBINA JE NULA!
      • sorry doměnku
        • já bych řekla asi "domněnku" ne????
      • Nula seš ty, co jsi dokázal(a) ty? Absolutní h...... Mě netrápí, že tady ostatní fanoušci nejsou, oni si třeba právě teď užívají její koncert, tak co by dělali tady, že jo??? Docela logický, jestli to dokážeš vstřebat. *3* *3*
  • To jsou fakt idioti, jenom magor si může jako přezdívku dát nějaký eiwonvcmcsjecn, *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Máš s tím nějaký problém?Pokud ano, tak si ho vyřeš!
      Podstatně lepší než nějaká Deisy(zní to jak nějaká princess!!No možná vážne jsi........KDO VÍ ? *1*
      • Já se můžu na tvůj nick vys*at, já tady na něj jenom upozorňuju, zní to, jako když malý dítě nabuší něco do klávesnice a starší sestřička to použije jako svoji přezdívku, protože ji nic originálnějšího nenapadá, že jo??? *1* *1* *1* *1*
        • ORIGOŠ JAK SVIŇA A TY ZÁVIDÍŠ protože ten tvůj je humáč! jasdgrl qweuioqr qer dfuGGHWRZ WRHZ
          • no to je origoš, kterej jsem fakt neviděla, to je pravda. Akorát to zní jak od malýho dítěte, jak už jsem napsala.
            • TO WÍSH NO...i malý miminka jsou inteligentnější než vy, fans, tak právě proto dear *2*
    • to si píšeš sama pro sebe viď? *2*
  • My fanoušci zase nestojíme o to, abyste tady tu naši diskuzi jebali svými nenávistnými argumenty a jestli si myslíte, že z tohoto fóra kvůli vám odejdeme, tak se šeredně pletete.
    • BLÉÉÉÉÉÉÉÉÉ bléé bléééé my nikoho k ničemu nenutíme! *16* *15* *15*
  • P O S E R T E se, všichni antifanoušci.... *2* *2* *2* *2* Jebe vás, že Gábina má víc fanoušků než odpůrců co??? Chudinky malý.... *3* *3* Jděte si do cukrárny pro cukrátko, aby se ta vaše zahořklost alespoň trochu osladila. Jestli můžu poradit,dejte si indiána nebo pařížský dort, to jsou fakt super zákusky a aspoň kapánek si osladíte život, aspoň na chvilku, chudáčkové..... *1* *1* *1* *1*
    • NO PRÁVĚŽE NAOPAK, MÁ VÍC Anti a ty jsi tu téměř jediná fan, tak tady to vidíš *2* *15*
      • máš smůlu, rozhodně nejsem jediná.
        • EŠTĚ TA DRUHÁ lol omg trapka *12*
          • vás trapáků je tady ještě víc, tak sklapni držku, ubožačko..... *3* *3* *3*
            • bléééé blééé *12* TADY JE VIDĚT že používáte stále jednu a tutéž hlášku
    • omg!!!!jsi trpka největšího kalibru takže :A) ty si jako myslíš, že když napíšeš pařížský dort, že hned vezmu prachy a poletím ho koupit nebo co??Opravdu vůbec nevím proč to jsem píšeš asi jen proto, aby jsi si myslela jako to bůhví má uroveň a jak je to vychytralý, ale to se ŠEREDNĚ pleteš!!JSi ubohá a několikrát jsme už psali ať toho s*kra necháš, že o tví rady ABSOLUTNĚ nestojíme!!Dokážeš to pochopit??Ty tady můžeš vykládat o tom jak je kdo inteligentí když se sama nedokážeš ovládnout a svůj vztek musíš vybít tím, že píšeš věci o ktrých jsme tě dávno prosily ať to neděláš, že tě stejně neposlechnem!!
      P.s.: Divala by si se kolik nás dooprvady je!!(myslím ANTI)!!!
      • souhlasím zde s přítomnym Antíkem!!! At žijou Anti! *5*
      • Mě je úplně u p r d e l e, kolik vás antifanoušků je, hlavní jsou fanoušci a antíci ať jdou do hajzlu, myslíš, že výhrůžkama něco dokážeš ty k o k o t e, víš co, radši odsuď vypadni a běž smrdět někam jinam, tohle je fórum pro fanoušky, jestli to ten tvůj minimozeček dokáže pochopit. Jak tak koukám, tak asi ne.
  • Gábina ze všech superstar zpívá nejlíp, má spoustu fanoušků a antifanoušci se později rozplynou jak pára nad hrncem, protože už teď jim pomalu docházejí argumenty....hihihihi *2* *2* *2*
    • My se nikdy nevzdáme!
    • To si nemyslíme.My tady budem do ,,SOUDNÝHO DNE'' deisinko!!To se nemusíš bát my se nerozplinem!!My ne!!A argumenty nám rozhodně nedochází to spíš vám :DD Gabriela vás úplně boblbla ,že už ani neznáte nic jiného než:Gabriela je nej, je nej zpěvačka apod. Opravdu inteligence moje je možná nulová, ale vaše je v mínusu.
      P.s.:my aspoň NEKOPČÍME!!!
      • Gábina nikoho nekopíruje ty pako a jestli ti vadí, že se Gabči zastávám, tak odsud vysmahni a užírej se vztekem někde jinde, ale dej pozor, vztek a nenávist k lidem zkracuje život, takže bacha chudinko.... *5* *5* *5* A koukám, že jsi ty pravidla českýho pravopisu pořád ještě neotevřela viď, je to vidět. *15* *15*
        • šprte, šprte a ještě jednou šprte!!!! *12* *12* beztak že teď do kompu čumíš jak babka na telnovelu, šprťáku zašprtanej *12* *12*
          • *telenovelu* aby ti to nebylo líto, dear *7*
            • teda vy jste hustý, vás se tak bojím, zamindrákovaný idioti. *15* *15* *15* *15*
  • for ANTÍCÍ,RADIKÁLNÍ ZMĚNA!!!zase,cocount a takový další trapný názvy.Tvoje IQ je ještě menší než to moje!A to je už co říct!Hej asi se hrozně moc nudíš že?No...jde to vidět!Radši se val učit!Fakt se ztrapňuješ...a možná o tom ani nevíš!
    • to jo, cocount zní jak k o k o t *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • daisy...šak právě *1*
        • *15* *15* *15*
          • kik-kik chatovka, daisy-překrucovačka negativních názorů....víte vůbec co to cocount znamená???? je to velice dobrá přísada do zákusků, děvčata *6* *11* *6* *11* *6* *11*
            • omyl, Daisy znamená sedmikráska (jestli jsi takovej hňup a neumíš anglicky) a cocount je prostě k o k o t, tak už se s tím smiř, ty přísado do zákusků *15* *15* *15* *15*
      • to sedne dokonale *1* *1* *1* *1*
    • HAHAHAHAHAHAHHA hahahahahahahahahahahahaha *1* *1* *1* *1* *1* *1
      • Směješ se sama sobe že?
        • já jsem velmi hrdý na svou přezdívku, děvčata, narozníl od vás jsou ty Anťácké opravdu originální *5* *2*
  • *15* *15* *15* antíci - zamindrákovaní debílkové *2* *2* *2* *1* *1* *1*
    • upiš se k smrti ale na nás nemáš!!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1*
      • to víš že to tady budu psát třeba 200x denně......hahahaha
        • neopič se po haha, to jsme vymysleli my že se to tady bude psát. Smůla *7*
          • tak to máš smůlu ty......hahahaha a ty jsi vymyslel velký h......
            • Jsme tu 4 na 2 což je good přesila
  • Hele jestli vám antíci můžu pomoct na vaší velmi těžké cestě sebenalezení a duševního uzdravení, začněte studováním Pravidel českého pravopisu, děláte českému národu veeeeeeelikou ostudu a vaše škola by z vás radost teda neměla, chudinky. A pak bych vřele doporučila školního psychiatra, nestyďte se, že máte problémy. *15* *15* *15* *15*
    • OMG!!!Bože ty jsi taková p í č a ty trapko jedna v y m r d a n á.
      My nejsme žádný šprti jako ty zřejmně teda kromě toho když sedíš u Gunčici se šrotíš ČEJÁK i na h a j z l u???ViĎ určitě, dáš si učebnici češtiny pod postel a spíš pod ní a doufáš, že se to takhle našrotíš!!Bože tahle diskuze není o tom jestli napíšu slovo špatně nebo se překlepnu na klávesnici!!Sama jsi půl hodniny doma přemýšlela co by jsi a jak by jsi na nás zareagovala a nic tě nenapadlo tak ses zamněřila na ČJ a za každý špatně napsaná písmenko nás opravuješ---> jak ubohé, chudáčku. *1* Jak jsem řekla tahle diskuze není o tom jak se našrotím čeják, ale o Gábině.Když jsi tak chytrá běž obdivovat nějakého vědce spojeného s Českým jazykem, když tě čeština tak baví a tak moc jí žereš.Já zde nejsem proto,abych si procvičovala ČJ, ale jsem tu proto, abych řekla svůj názor.Vsadím se, že všichni tady píšete jak jsem napsala něco špatně apod.(víte kolik lidí u nás neumí správně napsat slovo Litomyšl? to akorát tady se sešli všichni premianti teda kormě nás, kteří asi čeják uplně balí.)A myslím si, že už nevíte co by jste na nás jiného našli a na co by jste mohli reagovat a proto píšete to, že napíšem 1 slovo s chybou!!
      Myslím si, že zrovna ty (možná i jiní) nad jedním slovem váháš a přemýšlíš 10 minut!!!!!
      • Myslím, že tou p í č o u v y m r d a n o u můžeš nazvat sama sebe, ty ubožačko, věř mi,že tady nepřemýšlím 10 minut nad tím, co ti mám odepsat na ty tvoje ubohý slinty, píšu to hned z fleku a už vůbec nepřemýšlím nad českým pravopisem, mě čeják vždycky šel a nikdy jsem se ho nemusela učit, šlo mi to úplně samo, takže nezáviď, že jsem chytřejší než ty. A vsadím cokoliv, že na to slovo Litomyšl ses musela podívat na net, jak se to správně píše viď, než jsi to sem napsala. Ty ubožačko, není umění jenom hloupě nadávat a pomlouvat, jak to tady děláte vy, ale taky trochu zapnout mozek a napsat větu správně, ale to je na vás vymatlaný blbečky moc práce, že jo, mozeček to nezvládá...... *3* *3* *3*
        • já z čj wždy: 1! ale nejsem takowý welikánskýý zajebanec, abych se controlowala, jetlti udělám překlep, omg, souhlas Antík *12*
          • No vidíš, já z ČJ taky 1 a navíc můj mozek má dost kapacit i na to,aby to zároveň při psaní všechno zkontroloval, takže smůla co.....
    • AXCajdhvehbq
      • vždyť to říkám, debilové a magoři...... *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Gábina je THE BEST, je krásná, má krásnou figuru a krásně zpívá a antíci jsou MAGOŘI, zamindrákované padavky, co akorát záviděj.....hahahaha *2* *2* *2* *1* *1*
    • Jsou to dementní lidé!Neumí ani psát natož tak myslet mozkem!Do huby si nevidí a tak.
  • Všichni antíci tady jsou magoři, co ani neumějí psát, se podívejte, jak píšou ty svoje komenty, nějaký eiwowofeifnwwoegnv, to jsou fakt magoři....hahahahaha *15* *15* *15* *15*
    • ORIGINAL VÍŠ? proto závidíš *2*
      • to jo, jste originální magoři a volové, to máte pravdu...... *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • THATS OUR styl!!! the BEST! A TADY JE UPLNĚ VIDĚT jak nervíš! ahahahahahahahaha *5* *5* *5*
      • Já a nervit? Nikdy, rozhodně ne z vás dementní idioti, já se nad váma jen bavím!!!! *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit