Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježiši, je vidět, že ty máš asi v životě strašnou smůlu. Tvoje IQ právě kleslo ještě hlouběji než jsem čekala. Dělej si tu co chceš, akorát se tu zesměšňuješ přede všema (za pár let ti to možná dojde). Další vysvětlení nepotřebuji. *11* *6*
    • viz. dole *2*
    • Smůlu nemám a vy máte IQ: ŠŇŮRY NA ŽÁROVIČKY, ŠPEKATÝHO MEDVÍDKA, HRNKU S NAHATÝM DĚCKEM A KOČIČKY S BRUTÁLNĚ VYKULENÝMA OČKAMA DĚTI ZAPEKLITÉÉ, mě nezajímá tato your patálie *15* *12* kiss my ass!
    • Fakt!Jenom se tu zesměšňuje...
      • JJ, ty určitě.A nevíc....:( *16* *16* *16* *16* *16*
        • To se pleteš!Já se totiž nezesměšňuju!Toty!
    • Ouuu.Už se bojím!!!Spíš ty máš smůlu když musíš poslouchat tuhle*******
      • Není se čeho bát. Být tebou bála bych se spíš podívat do zrcadla. Odcházím, přeji ti, ať jednou pochopíš, že řešit svůj osobní život touto cestou je k ničemu. Měj se, ahoj *7*
        • zrcadlo prawdy se ti brzy stane jestli nezarazíš kiu-kiu *11*
        • dej mi pokoj tvý rady mně nezajímají.Starej se sama o sebe myslím, že starostí máš dost.
    • -> RADIKÁLNÍ ZMĚNA!!!zase (skrytá identita)
  • Hahaha, tak ta borkyně 1111111 mě fakt pobavila, ještě se ptá ostatních, jestli se může zase stát antifanouškem. Mě bylo hned jasný, že kecá, když psala, jak má najednou Gábinu ráda a taky, že jsem se trefila. No jo, to je ta puberta, hormony s tebou cloumají co???? *1* *1*
    • hahahahahaha *1* *1* já z toho nemůžu jak se všichni tady upíšete k smrti! hahahaha
      • to spíš vy antíci se upíšete k smrti, nenávist je horší než láska *15* *15*
    • Ona je moc!...puberta je sviňe!
      • oswoůzgv sdfrgfw rrgewrg *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • OMG!!!Zase ta trapná Deisina ty máš co říkat sama jsi tady taky byla 2x a jednou jsi byla jejím fanouškem a pak zase né.Zaraž hubu nebo uvidíš černo před očima.Všechno je to moje věc.A ty už radši zaraž nebo uvidíš jaký to je když jazyk naráží na vylomenej zub(COMEBACK!!) Sama seš trapná a staráš se o ostatní. *16*
      • tyvole, tebe se fakt bojím. *15* *15* *15* *15*
      • Ty si léčíš komplexy nad Gabčinou fotkou? To mi přijde víc směšný *11*
        • Nn.Jen je to zase moje věc.I kdybych tam mněla třeba HO*NO není to jedno?
          • V tvém případě, asi ano *11*
            • Netrapčí.
  • A měnit názory jen proto, aby byl člověk zajímavější, mě celkem pobavilo *7*. Nechcete místo ztrácení času tady, podpořit spíš někoho komu fandíte? To by bylo prospěšnější pro obě strany *6*
    • A nechceš ty místo hádání se s námi třeba so*ložit s Gabinou, *15* A my prostě jsem tady.A to je o5 naše věc.Takže......už nás do p*dele nechte bejt!!A ne není to proto, abych byla zajímavá to opravdu né.No to je moc dlouhá historie a jestli jsi tak zvědavá(á) tak mi napiš.A možná ti i odepíšu :D *1*
      • A nejsem lezba.Aby si věděl/a!!
      • Fakt ubohost toto!
    • A nechceš ty místo hádání se s námi třeba so*ložit s Gabinou, *15* A my prostě jsem tady.A to je o5 naše věc.Takže......už nás do p*dele nechte bejt!!A ne není to proto, abych byla zajímavá to opravdu né.No to je moc dlouhá historie a jestli jsi tak zvědavá(á) tak mi napiš.A možná ti i odepíšu :D
      • Ježiši si tak trapná/ej!Až to bolí!
      • Napiš to tu klidně 500x *6*
  • Tahle diskuze nemá cenu, nechápu, jak někoho může tahle závist a nenávist bavit. Nebudu vám to vyvracet, je to váš názor ale proč neděláte užitečnější věci? Gábina sem vůbec nechodí, takže ji ani nemůžete nijak naštvat. Za chvilku i fanoušky přestane bavit se s váma přít a zůstanete tu sami a nebudete mít komu vnucovat svůj "antíckej" postoj *7* *10* *11*
    • Pokud nemá tahle diskuze pro tebe cenu je to jednoduchý prostě sem NELEZ!Pro nás třeba cenu má.A užitečnější všci twl to jsi mně zase pobavil ty!A co děláš ty za užitečný věci?
      • Ne, každý má mít prostor k diskuzi. Teď budu bavit já tebe *16*
    • To si nemyslíme.Vždy se najde aspoň jeden fanoušek, který zde bude proti nám.To už máme ověřené!!
      • To si zase nemyslím já, fanoušci se tou dobou budou scházet jinde, protože tady to už dávno ztratilo úroveň *11* *7*
      • Jo bude proti vám aspoň jeden fanoušek!Protože je to nechutný se dívat na vaše komentáře!Prostě máme Gabču rádi...no a co??!!
    • Souhlasím s tebou.A ještě je to tak originálně napsané. *3*
  • Tak fájn.Asi budu vypadat jako deb*l co neví co chce, ale jsem zpátky proti Gunčici ku*va sak*a škoda, že nevím jak se maží komenty!!Chvilku jsem byla její ,,fanoušek'' ale.....Tohle je moje konečné rozhodnutí(doufám) :Gabriela není člověk, kterého bych mněla ráda.
    A vím, že potom všem bych se nedivila kdybyste mojí žádost zamítli, ale stejně se zeptám MŮŽU BÝT ZPÁTKY ANTIFANOUŠKEM!! Prosím.....:)
    • No..fakt vypadáš jak debil,co neví co chce!sorry...
      • Možná....ale jedno vím jistě:Gabriela je šprnda...:D
        • Aha...tak nechtěj vědět co si ty!
          • Já to vím....chichichi NO PŘECE ANTIFANOUŠEK,né??
            • Ne...
    • Souhlas, tvé rozhodnutí je jen tvé, vítej zpět *3*
      • Díky.......;)
  • Mně taky není moc sympatická, protože na mě působí dost do sebe zahleděně a nedostupně, ale hlas má pěkný a ocenění za něj jí patří právem. S tou modelkou to trochu přeháníte. Je to pěkná holka, ale na modelku teda ne. Mně přijde spíš taková gapí- tj. velikánská mohutná holka... Tím nechci říct, že je tlustá, ale tak mohutně stavěná..
    • Ano statná jinoška *1* Gábina jako není vůbec tlustá,ale je takový sportovní typ ženské.Statná je po svém otci.
    • Ano přesně.Gabča není zase úpně okouzlující dívka, ale MISS by zkusit mohla.Podle mně jak už tady řekla ,, elda''.Gabriela mi upřímně taky není nijak extra sympatická, ale namyšlená taky ne!
    • taková statná, že? :D
      • Ano statná :)
        • ale je pravda, že ony ty missky už dneska taky nejsou žádné úchvatné krasavice, ale nezajímavé tuctovky, takže by mohla mít šani :)
          • šanci
  • Je tu nový týden a tím pádem i nové kolo óčko chart! Gabča se překvapivě umístila opět na 3. místě! To ale naznamená, že budeme zahálet. Hlasujte prosím zde ;) http://ocko.idnes.cz/hitparada.aspx *14*
    • Ode mě už hlas má. *3* *3*
  • Já jsem stále proti, můj názor nikdo nezvrátí.
    • Přesně tak, klidně ji neměj ráda, tady to nikoho nezajímá.
      • stejně jako nikoho nezajímá, že ji má někdo rád
    • Sabíí ?? Hele já vím, že jsi na mně naštvaná, ale BOŽE Gabča není zase tak strašná!Neříkej mi, že se zase kvůli takovýhle PiNdOvInĚ budeme hádat!!:(
      P.s.: nejsem proti tobě, jenom nejsem proti Gábině....:)
      • Jak už jsem řekla, pojedu si sama, nejsem naštvaná, to není můj styl. Není strašná ale, není mi sympatická a příště tady nehraj divadélko-to můžeš někde jinde, měla jsi to říct na začátku. Ty a proti mě? to bych se zasmála. Jak jsem taky řekla, dobře zpívá a hezky vypadá, jen mi je nesympatická, to je všechno.
        • Žádný divadýlko nehraju ty.......!Bože je tak těžký pochopit, že jse jí dříve nemusela (podobně jako ty), ale potom se mi začala líbit. :).Neříkám, že jí uplně žeru.To ne!!Ale nechci jí pomlouvat.
          • to neříkám! já tady nikoho k ničemu nenutím
    • Jako nic proti jo? ale...myslím že to nikoho nezajímá. *7*
      • Tak to není moje priorita, někoho zaujmout, děvče *6*
        • Tak se chovej jak člověk a né jak sobecký hajzl!
  • Gábina v TV vysílání:
    Čtvrtek 2.2.(14,00 - 16,30) ČT 1 pořad „Živě na Jedničce“
    Pátek 3.2.(20,05 – 22,05) JEDNOTKA (STV1) „Legendy popu“
    Sobota 4.2.(10,45 – 12,20) TV NOVA pořad „18 je jen začátek“
    Setkání bývalých „Superstáristů“

    Můžu vám slíbit, že ve všech zmiňovaných TV pořadech bude Gabča zpívat.
  • Gabča se už 3.týden umístila na krásném 3.místě v žebříčku Óčko chart!A proto kdo chce Gábinu podpořit hlasujte pod tímto odkazem:http://ocko.idnes.cz/hitparada.aspx?prehrat=1&klip=1
    • jj už jsem hlasovala
      • *4* Jde hlasovat jednou denně.A z každého internetového prohlížeče.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit