Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, víte chtěla bych se omluvit tady konkrétně Gabči i vám fanoušci.Byla jsem taková k r á v a :((( vůbec jsem nechápala, že ona je opravdu DOBRÁ.Tědka jsem poslouchala její písničky a pořád si je zpívám dokola, prostě užas. :)) fakt se mi to líbí.Moc se ti Gábi omlovám za včechno byla jsem i xxx0xxx jsem debil, ale už jsem pochopila, že Gabča je BEST.
    P.S.:Gábi držím ti pěsti ať ti všechno vyjde. Mám tě moc ráda. :**
    • V pořádku
    • Cože taková velká změna názoru? Nebo to tady na nás jen koulíš? *7*
      • jj vydíš dobře :)) prostě já newím jak se to stalo,ale prostě Gabča se mi začíná čím dál tím víc líbit. :)) :** No jo no......život je změna
        • Tož to jo! *4*
      • Taky bych ráda věděla! *3*
    • Ahoj...ona je fakt dobrá!Já ty písničky mám už všechny uložený v hlavě.A pořád si je zpívám dokolečka.
  • Taky si myslím, že Gábina by mohla jít i na Miss, hezká je na to dost a postavu má taky very good. *3* *3*
    • Jo to mohla ,jenže říkala že prej modeling dělat nehodlá.Že nadevše miluje hudbu takže asi nic.
    • jj mohla, ona je pěkná, upřímně podle mého když se dívám na Gábinu má takový obličej, který mají sposty dívek(jako myslím tak, že newím který rok,a le něktrý rok vyhrála taková dívka, která mněla takový prostě jiný takový neobvyklý) není to žádná urážka na Gábinu(myslím, že jsem se ji naurážela až moc) prostě podle mně Gábina by na miss mněla šanci.
  • Jo a nevíte náhodou, z jakých Jankovic Gabča pochází? Na mapě mi to ukázalo asi troje Jankovice.Díkas. *4*
    • Ahoj *4* Gabča bydlí v Jankovicích ve Zlínským kraji, tj.u Kroměříže.
      • joooo, moc díky.
        • Není zač! *3*
      • thanks *5* *5*
        • Nemáte zaco *3* jestly se můžu zeptat tak naco to potřebujete? *1*
          • mě zmátla ta mapa,že ukázala jankovice 3x, tak mě jen zajímalo,který to jsou.
            • Jo jo jsou troje... *4*
  • Nazdárek všem, pište si tady ty svý nenávistný komentáře třeba do haleluja, my máme Gabču rádi, přejeme jí úspěšný život a to je to nejdůležitější. Takže pápá. *3* *1* *1*
    • Ano ano taky zdravím, budu si psát, protože tak to opravdu cítím, gabrielu nemám rád, zpívá dobře má silný hlas, který je dobře slyšet. nechápu jak někdo mohl napsat tak sprosté komentáře, ale je mi nesympatická. To je můj názor. Jinak vypadá docela pěkně, když je méně nalíčená. *8*
  • jj, taky souhlas
    P.s.: tyhle komenty jsou mezi námi ,,ANTIFANOUŠKY'' a vy fanošci na to radši nereagujte, jo?? Díky.Nechcem rozpoutávat hádky.
    • Víš co?Vypadni!Toto je náš revír!Fanoušků Gabči!
    • *1* *1* Se tě fakt strašně bojím *15* *15* *15*
  • Veliký souhlas.
  • Gábina je fůůj!
    • Ty si fuj!
  • Jo jo, my jí máme rádi a to je to hlavní. *3*
    • Já jo...a moc *3*
  • Zdarec lidi, prosím vás nerozčilujte se tady kvůli tomu, že nějaký závistivý, blbý, vyhulený mařeny Gábinu pomlouvají, tak ať....Akorát jenom záviděj, že se Gábina dostala tam, kam se oni nedostanou nikdy....hahaha *1* *1* *1* *2* *2* *2* *15* *15* *15*
    • Dostala jo??Bez trapný superstar by o ní nikdo nevěděl.Takovýhle lidi nemám ráda co vlezou do nějaký soutěže a ani nevyhrajou a už tady někdo dříve psal, že by mněla dostat SLAVÍKA toho může dostat pan Karel Gott nebo paní Lucie Bílá, ktří jsou někdo.a né tahle namyšlená kráva, která se proslavila jen trapnou sotěží.Třeba Ewa Farna zu mám moc ráda, jelikož se dostala do showbysnyzu jako takovou,,volnou cestou'' to znamená, že si jí prostě někdo všiml.Takových lidí je hrozně málo, takže by jsme si jich měli vážit.NEž když někdo naleze do soutěže pouze se zůčastní a hned je hvězda.
    • *1* Já se jim směju! Jiank máš pravdu *3*
      • Smůla, nás neodradíte *5*
        • Co si myslíš?Že se z vás už třepeme strachem nebo co?
  • Ježiši tak vyhrál neprávem Adamec no tak co?Poserte se všeci z něho fakt.Já se Gábiny zastanu narozdíl od jiných.Je to úplně normální holka.A ti co tady píšou komety typu: Má trapný jméno,je to p...,nesnášim ji atd. tak je to ubohost a závist podle mě! Je mi z těch vašich komentů zle!
    • Hele pokud ti je tak zle tak sem NELEZ. A závist?Fakt. Jsi trapák TWL VŠICHNI JSTE TADY KO*OTI, kteří se hádaj jako malí děcka.
      P.S.: jsem tu náhodou :))
      • Nemůžu?Ty jsi ještě větší.A nemusíš mě urážet!
    • A nám z těch tvých *6* *2*
      • SE Z TOHO TŘEBA POS*R. *1* *1* *1*
        • Nezáviď!
      • vyjeď!
        • PROSTĚ SE S TÍM SMIŘ, že ji nemáme rádi, ne?? *1*
          • A my zase jo!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit