Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znovu sem se přesvědčila o velmi nízkém IQ mnohým lidí, kteří nedokážou nic jinýho, než jen kritizovat ostatní na takovýchto stránkách a vždycky se u toho musím smát, jak se snaží někoho shazovat. Tomu se vážení říká léčení si komplexů, to není nic jiného. Gabča je naprosto skvělá zpěvačka s neuvěřitelným hlasem. Za celý ty roky, kdy Superstar jezdila, mě ze všech nejvíc ohromila právě ona. A nejen svým nezapomenutelným hlasem, ale také tím, jak je neuvěřitelně sympatická s velkým charisma. Písničky zazpívá líp, než tak, jak sou zpívaný v originálech. Final Countdown je v jejím podání skutečně Final Countdown!!!
    • ehmm...to je ohromenííí nemůžete z toho ani všeci spát co?? její klip stojí za ehmmm ehmm, nechte to být a smiřte se s tím že gábinu každý nebude obdivovat....sami máte iq šňůry na žárovičky :D
      • Možná, že všichni ji neobdivují ale třeba nemají potřebu to tady takhle do nekonečna rozebírat *3*. Názor nemusí být vždy pozitivní ale jednou ho napsat stačí *6*.
        • Tak to je super, že seš proti, ale když nechceš protestoval, radši běž *5*
  • Přeji ti jen to nejlepší, ať tě cestou kariéry doprovází jen samé štěstí a pevné nervy.
    Ps: mám tě moc ráda.
  • Gabina byvala Kvasičanka radsi zapira ani se nedivim,toz Kvasice.
  • Už dnes je Gabčin klip na webu www.mtv.cz ..uvidíme kdy to dá universal music na youtube *3* *4*
  • Antíci:- co to tady píšeš za hovadiny, když se ti Gabča nelíbí tak proč sem chodíš? už chci vidět tebe! Gabča je nejlepší zpěvačka jakou znám :( !! Umíš akorát tak kritizovat!!!!!
    • jo no ..souhlasím *3*
      • a co vy?? radši nic...
        • běž se léčit radši ...
          • neopakuj slova v sousloví, ve škole tě to snad ještě neučili?? nás to naučili velmi důkladně, v tom případě se nemáme jít léčit my ale ty.
            • ježiši...to bych neřešila zase až tak moc ,ale hovno...běž ty *2*
  • Čau, nevíte kde najdu nový videoklip od Gabčizůstanu napořád? A jinak super písničky na novým albu ;)
    • Ahoj,zítra teprve má premiéru a myslím že ještě nikde nené jen 30 sekundová ukázko a to je vše ..vapadá zajímavě... to teda sou *4*
  • Wooooooooow gabča je skutečně nádherná a v novém klipu jí to fakt sluší *8* *3*
    • to je pravda *3* a ty jsi už ten klip viděl/a?
      • ne jenom jsem někde viděla malou ukátku ale bylo to pikantní *15*
        • pardon UKÁZKU *1*
          • aha jo no *1* já už aji celý klip *3* na mtv.cz
  • Souhlas klip no radši to popisovat nebudu.Nechci být sprostá. =(
    • Bohnice na tebe čekaj...
    • Ptal se tě někdo na něco ?
      • To se ptáš koho? : *4*
        • neboj se tebe ne ptala jsem se ANTÍKA *3*
          • aha *4* tak to jo *3*
            • prosíme vás, víte o čem a co je to diskuze?? zjevně ne, když si myslíte, že se tu budou psát jen pozitiva. diskuze je od toho, aby se v ní diskutovalo o názorech, jestli tomu aspoň trochu rozumíte.
    • Ani jsi ho pořádně neviděla ...tak neposuzuj ..nebo snad jo? :) mě se zdá normální :P
  • Nechápu, jak se mohla snížit k natočení takového klipu. Po SS to vypadalo, že to bude dobrá zpěvačka, bohužel ...
    • A jako jaký ten klip je?
  • je nejlepší,nejkrásnější a úžasná,jednou z ní určitě bude zlatá slavice,moc ji to přeju.....a vy,co ji tady nadáváte,tak se podívejte na sebe a potom komentujte ostatní *3* a mluví se o ní víc než o Lukášovi a určitě ne v horším,od konce superstar po adamcovi ani pes neštěkne *3* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit