Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Její vzhled - no i Mácová je hezčí
    Její zpěv-PŘESNĚ jak už bylo řečené ,, KVIČÍ JAKO KDYŽ ZABÍJÍ PRASE ''
    Ona celkově- Eva a Vašek jsou oproti ní lepší.
    • JOOO tak jdi na stránky Evy a vaška a piš si tam pochavlné komentáře a gabču nech na pokoji
  • Vítězem letošního ročníku ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se stal ATAI OMURZAKOV!!!!Blahopřeji moc. Byl si skvělý. ☻☺
  • hudy
    Promazala jsem průběžně cca prvních 10 stránek (a budu ještě pokračovat) a někteří už budete mít velký problém si sem něco napsat, některé jsem rovnou nahlásila...i když ty příspěvky jsou staršího data, ponesete si za ně odpovědnost...a dál upozorňuji, že i když vulgární slovo vytečkujete, nic to na jeho významu nemění, smažu to a budete za to potrestáni zákazem psaní.
    hudy
    • TEEEDA ty to bereš zhurta (nic ve zlém) *1* naopak je to dobře
  • Tak Gabča nám právě vyhrála objev roku ČEKAL NĚKDO NĚCO JINĚHO *15*
    • já tedy nee
  • Zdá se mi to nebo se vážně o Gabče mluví víc než o Lukášovy
    • mluví, ale ve špatným slovasmyslu. *5*
  • V Pondělí,28. listopadu 2011 vychází Gabčino nové CD „Dvojí tvář“.Na které se osobně už těším.Podrobnosti zde: http://www.guncikovagabriela.com/main/Neco-o-novem-CD.aspx
    a ukázky z CD zde: http://www.universal.cz/interpret/gabriela-guncikova#album-445
  • Podpořte Gabču v boji o titul „Objev roku“ v anketě Český Slavík Mattoni 2011 formou SMS ve tvaru OBJ 1 A na číslo 906 06 09 až do poloviny přímého přenosu 26.11.2011 na TV Nova.
  • Její vzhled - krása
    Její zpěv-nádhera
    Ona celkově- geniální ;-)
    • její vzhled : tuctovost ;)
      její zpěv : ano nádhera
      ale : namyšlená slečínka který vlezla "sláva" do palice ;)
  • Trochu se všichni zamyslete co tu píšete když někdo Gábi nemá rád nebo něco tak nic nekomentujte,buďte tak hodní fakt už... *9*
  • Gábino se SLAVÍKEM se rozluč!!!
    • Prosimtě...to si běž psat někde na elektrárnu a nebo si to říkej sama pro sebe ale nepiš tady kraviny!co si vlastně myslíš?jedině co u tebe panuje je závist toť vše!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit