Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom poznámka pro některé . Toto není fanklub GG ,ten je tady :http://www.gabrielaguncikova.com/ , a ti , kteří neumí psát slušně , mají IQ na úrovni vydlabanýho melouna ( zrovna jsem ho dojedl ) . vaman *1* *3*
    • Máš úplnou pravdu. (PS:asi jsem se do tebe zamilovala.) Lucinka *14*
  • Gabriela je vynikajúca speváčka. Je lepšia ako Alžběta Kolečkářová. *3*
    • Bětka to měla vyhrát *3*
      • né *16* Gábina by jí porazila *3* Jsem si jistá *4*
        • Mishelqo *4* , i to je možné, ale Bětku bych v tom finále viděla radši, kdyby s Gábikou do toho finále šla tak by to bylo zajímavý... *3* možná bych radši vítězství přála Bětě, ale Gabča není taky špatná... *3*
      • to teda joooo, bětka!! *1*
    • tak to je kec *15*
      • Není to kec :D Je to pravda :) Gábi je skvělá
        • EEEE,kecý
  • ať žije bieberek a baby baby baby ooooh!!! aby jste věděli. *7* *14*
  • gg není sympatická, docela zatím amatérka. můj názor *3*
    • Sem sice Slovenka ale Gábi je skvělá. Každej má na začátku potíře.
      Proč Gábi odsidzuješ?? *13* Vona tě časem překvapí a ty ještě otevřeš hubu! *1*
    • O čem to mluvíš?? I pro Slováky byla dost sympatická. Vy Česi si nevíte vážit ani samy sebe. Takhle to je.
      • Bože bože.....tak. Proč sama píšeš česky ty stupide???? *15* *13* *14*
  • Gábina je konečně první česká zpěvačka, která má na to zpívat tu nejlepší muziku na světě a tou je heavy metal . Já osobně ji považuju za českou metalovou královnu a přeju ji hodně dobrých skladeb. Takže už nejenom v Kanadě(Lee Aaron) ale i u nás máme metal queen!
  • Nemůže se jí odepřít, že byla v historii našich pěveckých soutěží vážně nejhezčí. A narozdíl od slečen Nývltové a Bagárové (která se také mnoha lidem líbila - mě teda ne) se umí tvářit i inteligentně.
  • GUNČÍKOVÁ TO JE MÉNO *7* *7* *7* *7* *7* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
    • hezkýýý že? *4*
    • To je úplně normální příjmení...
    • A jak se jmenuješ ty , nechceš se přiznat ? A co třeba Zanˇáková , nebo Germanotta nebo Ciccone , pokud víš o čem píšu . Ona totiž velikost člověka není v jeho síle ale ve způsobu jeho myšlení , a to myšlení bude u tebe zřejmě dost pokulhávat . vaman
  • Gunčíková

    sice Zpívá hezky, má pěknej ksicht, ale podle mě se začíná chovat jako by byla hvězda-a není!!! prostě jí nesnášim
    • Re: Gunčíková

      Cauky,omlouvam se,jen takova vsuvka...nevite nekdo jestli teda jsou spolu s Adamcem??Nebo jak to mezi nimi je??Diiik :)
      • ahoj..ne nejsou spolu *4*
      • Jo jasně, hlavně že se říká že má Luky přítelkyni Petru, se kterou se před finále no to je jedno
        Tak asi těžko s ní chodí...
    • Re: Gunčíková

      NENÍ TO PRAVDA,JE MOC HODNÁ!:-)
      • to máš pravdu! *3* Ako sa opovažuje niekto o Gábi hovoriť že je hnusná??
  • emmag

    koncert??! nechtěla bych

    JJ SEŠ ROZUMNÁ.A BYLO TO ASI NEJLEPŠÍ ROZHODNUTÍ V TVÉM ŽIVOTĚ.GUNČÍKOVOU ASI TAKY NEMUSÍŠ VIĎ??NO TO JE SUPER VÍTEJ VE SPOLKU.A JÁ BYCH JE ASI TAKY SPÁLILA :-)
  • skih

    ještě že, díky bohu

    dostala jsem lístky na koncert gábiny, ale radši jsem je spálila, protože na ten koncert bych nikdy nešla...ooou kdybych tam šla byla by to ta největší chyba mýho života ooou
    • Jo a koho to zajímá
      • a koho zajímáš ty?? *6*
    • jo měla jsi m ity lístky rači dát co bych za to dala kdybych mohla na její koncert *4*
      • mno těžko navalit
        • Zacpi si hubu něčím...že tě huba nebolí ...no jo ta závist :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit