Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gabča

    VŠICHNI kdo tu píšou o Gábině takový sračky by měli jít do háje. Nevím, co se vám na ní nelíbí a je mi to jedno.Ale psát o ní ,že byste jí dali do držky je hnus.Gábina je super zpěvačka, která má před sebou velkou kariéru, stejně jako Lukáš Adamec.Já věřím, že Gábi bude velmi brzy atakovat naše české Slavice a Bartošová se bude muset zahrabat pod zem. Souhlasím s uživatelem morceb.
    • verusinka.s

      Re: Gabča

      přesně ;)
  • morceb

    Uvažujte trochu :)

    Ahoj,
    Gabča je super zpěvačka. Každému se líbí někdo jiný a každý má svůj styl. Nechápu, proč jí tu shazujete, když jí tu nikdo osobně neznáte (ani já ne). Když se vám na ní něco nelíbí, tak jí nemusíte nadávat a stačí to říct slušně. Takhle je vidět, co někteří z vás mají v mozku a jak jim to opravdu myslí. Až tady někteří, co jí nadávají něco dokážou, tak ať potom kritizují, ale do té doby na to nemáte.
    • Jo přesně tak je super a to ji znám i osobně,když ji někdo nemá rád tak ať tady nic nepíše a nekomentuje prosim si mmyslíte že je někdo zvědavej na ty vaše kraviny co tu píšete?není!
    • skih

      Re: Uvažujte trochu :)

      a ty zase neznáš ty co kritizují alespoň vetšinu...jinak nic ve zlém...:)
    • hellraiser

      Re: Uvažujte trochu :)

      Presne tak.
  • monis159

    Palkovice

    no vidím že tu spíše negativní fanklub Gabči..podle mě je super baba co umí dost dobře zpívat..a proto ty kteří ji mají rádi oznamiju že bude 23.7. 2011 od 15:00 v Palkovicích u fot.hřiště..:)
  • emmag

    gabushinka mmmttt oooh

    TO NENÍ ŠPATNÝ :-p
  • gabča

    musím vám říci jen jedno že gabča je krásná ženská je sexy a má krásnej výstřih a má sexy zadeček je prostě nej a doufám že ty zlatíčko jednou sesadíš z trůnu bílou protože jen ty si superstar a naše česká slavice jseš krásná miáluju tě a těším se na tvé koncerty a cd mějse
  • emmag

    superstar = trapčovina

    hele tak teda já nejsem žádná trhlá puběrtačka a žádnejm chlapům sem nefandila( všichni se chovali jako teplouši) a já tady říkám pravdu a nic ji nezávidím jo a kdyby se KAŽDÁ obyčejná holka namalovala dala si výstřih a podpatky tak je mnohemkrát lepší a hezčí než Gunčíková fakt a zpěv sorry jo,ale jednou byla soutěž o zpěváka roku a přihlasílo se tam stovky lidí a všichni zpívali poměrně dobře,takže zpívat umí skoro každej BLB a kdyby mněl jít každej do superstar tak by ta soutěž trvalo nejmín 3 roky
    P.S.:je to kritika,ale prostě od čeho jsou názory??aby se dali najevo né??Snad jste si nemysleli že každej člověk bude MILOVAT Gunčíkovou jo a ještě něco je to můj názor jo tak si hned nepomlouvejte jo Gábina si o sobě hodně myslím když jsem ji viděla vystupovat tak se natřásalo jako..... no to radši psát nepudu holt frajeříííí :(((
    POHOOODAA BYE FANOUŠCI FANOUŠCI TAK SI JÍ LÁSKOU SEŽERTE
    • Ano přesně, znám daleko hezčí holky než je Gunčica, ale zpátky ke zpěvu, do Superstar není poslední, a já si myslim, že je daleko více talentovaných lidí než je Gunčice.....
      Místo ní měla bejt ve finále Bětka
      Jo a navíc kluci ze Superstar se nechovali jak teplouši, takže klid
  • Kritika

    Já si myslím že ti co kritizují nebo aspon valná většina jsou puberťačky co fandily v superstár chlapům a jednoduše Gábině záviděj úplně všechno - vzhled, zpěv, třeba si to nepřiznaj ale je to závist jednoduše..... A ano fandím jí moc :)
    • sakra proč pubertačky proč furt všecko pubertačky!!!! já už dávno v pubertě nejsem a atky jsem fandila chlapům no a?? je to tuctová blondýna!! tím to hasne a rozhodně v tom nerozhoduje věk !!!! PS: nehraj si na dospěláka áno??
    • Sice hezká byla, zpívala krásně, ale mě prostě sympatická není, na každýho prostě působí jinak...
  • DOPR****!!!

    Bože můžete si tady přestat nadávat?! No a co, někdo má rád Gábu, někdo Šepse ale nemusí si tady nadávat ne? Když Gabču nemáte rádi tak sem nechoďte! Já tky nemusim třeba Miley Cyrus, ale aspoň tam o ní neřikám takový věci! A jak už tady někdo psal že to hlasování u Šepse stopli jak u Noaha, to mě taky pěkně nas*alo, co je to potom za soutěž!! Superstar je pěkně podplacená soutěž! A Gabča zpívá dobře, i podle strejdy a mamky → ty maj hudební sluch. Takže si tady přestaňte laskavě nadávat... To je beznadějný protože mě stejnak nikdo neposlechne sbohem!!!
    • panebože!!!!!!! kdy už to pochopíte??!! tady se nikdo o šepsovi nebavil...hráááááááblo vám
    • Aspoň jí nenadávejte, vždyť jí to není příjemný...
    • Nedělej chytrou.
    • Re: DOPR****!!!

      přesneeee jak to rikáš
  • natiax

    Gábinka je 5.

    týjo Gábinka je 5 ale newa;))
  • Jak horďanka

    Strašně moc jí obdivuju a miluju.Nejvíc když ji nevidím a hlavně nešlyším.
    Víte proč se ženský malujou a voněj ?
    protože jsou šeredný a smrděj.
    A u gunčíkové to není ani s tím nic moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit