Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gabča je nejlepší českou zpěvačkou....♫

    já obdivuju gebi.....hodně toho dokázala....mám ji moc ráda......a doufám že bude dobrá i dál.....tk do toho gábi....♥
    • Re: gabča je nejlepší českou zpěvačkou....♫

      Souhlasím s tebou já jí obdivuji taky.
  • Co k tomu říct..

    Já Gábinu nijáko moc nemusím, příjde mi namyšlená a nezdravě sebevědomá.. je to jenom můj pocit, neznám tu holku..takže to neberte vážně..každopádně hlas má dobrý.. :)) ale prostě, mi příjde nesympatická.. tak uvidíme.. jestli je taková, jak mi připadá..třeba nám dokáže že je taková právem.. :))) ale příjde mi zbytečné se hádat.. ;)) Každý na ní máme svůj názor a ten by ostatní měli respektovat..
    • dudovka

      Re: Co k tomu říct..

      Namyšlená rozhodně není! :)
      Znám ji :)
      • přesně..namyšlená vůbec není já ji taky znám *4* a jsem za to ráda
  • emmag

    gabča??? trapka?? newím

    ne hele my se o nic nesnažíme fanoušky nechcem odradit to nám je u prdele my jenom hájím nebo aspon já osbně hájím svůj názor psát názory se snad můžou ne????S tím jste mohli počítat,že se najde někdo kdo na Gábinu bude mít negativní NAZOR NÉ?? jinak musím Gabči pochválit oči ty má fakt LUXUSNÍ no nemám pravdu,? FANOUŠCI? :-D :-)
  • ...

    Vy jste zmrd..i!Proč na ní nadáváte?!?!?! Vždyť jí neznáte ani VY!! *5*
  • Výborná!

    Gabriela Gunčica je největším talentem za posledních 6 let na českém pěveckém podiu..Je talentovaná, je svoje, je sexy, je inteligentní!!!
  • klaruska44

    pro ty co nadávají

    Jako já nevím o co se tady snažíte...o to abyste fanoušky přesvědčily že se na ni mají vykašlat ?...........nikoho to nezajímá a jestli jí nemáte rádí tak tady ty nadávky nepište...jdete si prosím stěžovat kam chcete ,že je podle někoho dobrá
    PS:když jí neznáte jak můžete vědět že je namyšlená,nafoukaná a já nevím co ještě?
    • Re: pro ty co nadávají

      protoze to jde videt
  • emmag

    superstar = trapčovina

    hele já vím,že všechny zpěvaky na začátku kariéry nikdo neznal,ale mně jde o princip,že ji pořádně neznáte moc se ani neprokázala víte prostě ani nic moc o ní nevíte prostě jak začíná tak nemá moc rozhovorů životopis je taky malej,ale o to nejde jde o to,že prostě nevíte pořádně jaká je(to je kvůli tomu,že jimoc neznáte)a hned,že jsme blbí kdo jí tady kritizujem,že Gabča je hodná milá,že o ní nic nevíme,ale ty fanoušci ty toho ví jen o málo víc
  • emmag

    NEKRITIZOVAT

    JO HELE všichni kdo jí tady kritizujou no možná trochu přehnaný,ale s jedním SOUHLASÍM nevím proč z Gabči děláte zpěvačku vždyt ani nevyhrála sice byla dobrá,ale kdyby měl být každej člověk,který se zúčastní nějaké soutěže(pěvecké,talentové) zpěvák tak máme fakt ,,PŘEZPĚVOVÁNO''ne,ale zpěváků a zpěvaček by bylo na každým rohu 20,jelikož se SKORO každej cpe do TV(tím nemyslím zrovna Gabču)a chce být populární a taky v showbysnysu i když třeba nic moc neumí(zase tím NEmyslím Gabču)


    NO JO TAKOVEJ JE ŽIVOT
  • emmag

    superstar = trapčovina

    jo a ještě vím,že sem se ty zpěvačky dostanou rychle a nikdo je před tím rokem třeba nezná,ale víte fakt ani jí pořádně neznáte ani moc velkej životopis a vy hned že jsme blbí a že je hodná apod.
    • hellraiser

      Re: superstar = trapčovina

      Gotta na zacatku kariery taky nikdo neznal. A tohle plati u vsech zacinajicich zpevaku. Ale pravda je to, ze az budoucnost ukaze, jak na tom kdo z terch finalistu bude a jestli se vubec na hudebni scene udrzi.
  • Áááha

    Koukám, že tady se to hemží komplexy :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit