Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gabča Facebook

    ahoj fandové Gabči pro všechny fanoušky Gabči co jsou na facebooku Gabča nemá žádný soukromí facebook jenom tuto fanouškovskou stránku http://www.facebook.com/Guncikova.G abriela?sk=wall ta je oficiální a je její Gabča tam chodí a píše si tam s fanoušky tak kdo muže přidejte si jí ad je nás tam co nejvíc
  • Kvasice

    jj byvala Kvasičanka..
  • nikinka5

    Souhlasim s Lulu a všemy kdo tady píšou a souhlasí s rozumnými komentářemi...Gabča je dobrá ale někomu se prostě líbít nemusí OK mě se líbí ale koho zajímají nějaké sprostárny které tady píšete ? Jenom tu diskuzi ničíte ale nikoho nezajíma že Gabča je to a to a to poslouchat jí nemusíte proboha
  • gabča

    gabča je super zpěvačka a už se těším na její koncerty a cd na tebe nemá nikdo ani bílá prostě nikdo si výborná a budu ti fandit a doufám že to dotáhneš daleko
  • Pro Tlamu

    A ty si ještě falešnější.
  • 2. Česko - Slovenská SuperStar

    Gabča je fakt dobrá fandila jsem jí a ve finále jsem ji poslala hodně hlasů!Škoda,že nevyhrála,ale Lukáš taky nezpíval špatně!:-)
    Gábi,drž se,jseš naše:-)Já bydlím kousek od Kroměříže,v jednou takovým menším městečku!
    moc ti fandím a teším se až budeš mít koncert v Kroměříži na kulturáku!
  • verusinka.s

    Nechápu!!

    Nechápu lidi co sem lezou jenom aby Gabču kritizovali. Když ji nemáte rádi nedávejte to laskavě vědět sem,kde ji lidi mají rádi!!!!!!!!!
  • emmag

    superstar = trapčovina

    *3* *1* *5* *5* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* SUPERSTA=TRAPČOVINKA
  • Ahojte Češi:-)

    Vmontujem sa vám trošku do diskusie
    KEBY nevyhral slovák- budúci rok by nemali slováci motiváciu hlasovať v československej superstar, lebo by si povedali, že to je zbytočné, aj tak je čechov 2x viac a v hlasovaní nás logicky prevalcujú a tým by prišlo aj SVK aj ČR o značnú časť ziskov z tohto programu. Nie som odborník ale mám trochu hudobný sluch a podľa mňa boli obidvaja fantastickí. Astrologicky mala Gabika o trochu lepšie postavené planéty ako Lukáš a hypoteticky podľa hviezd mala vyhrať ona. Želám im obidvom veľa lásky, úspechov a šťastia.
  • adamjan90

    Výsledek superstar je odrazem naší společnosti

    Výsledek hlasování v Superstar jen odráží vlastnosti českého a slovenského národa,a sice to, že se všeobecně nepřeje schopným, úspěšným a talentovaným. Naše národy jsou "prožrány" závistí v tom, že někdo je lepší než já, a proto mu nepřeji a dám hlas tomu horšímu. Kdo byl lepší, jednoznačně řekla i porota. A Gunčíková byla a je lepší než Adamec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit