Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wauworld

    Gratulace....

    ....postoupila se svým tlustým přítelem ,umělejma řasama a minisukní do finále !!
    To už fakt ztratilo úroveň tohleto !!
    • mika.bramburka

      Re: Gratulace....

      To jo ... hlavně, že se tam furt natřásá a hovno z toho.... jenom ten její ksicht už je vokoukanej a protivnej ..
  • mika.bramburka

    Bléé

    Doufám, že to ta s přehnaně vysokym seběvědomím a neupřímným projevem nevyhraje !
    • mika.bramburka

      Re: Bléé

      Vypískat jí !!!
      • wauworld

        Re: Re: Bléé

        nalákala uchyláky na zmalovanej ksicht a odhalenou...Ale něco vám řeknu,nešlo posílat hlasy Šepsovi,protože to zase blokli jako už to udělali u Noaha !
        • mika.bramburka

          Re: Re: Re: Bléé

          Bych se nedivila kdyby to naše ,,skvělá´´ Gábinka měla podplacený ...Vždyť se tam vůbec nehodí...je to namyšlená barbie která si hraje na bůhví co...Zlatej Šepsík :)
          • Re: Re: Re: Re: Bléé

            To je názor debila a ubožáka di do hajzlu i s tím tvým šepsem vyhuleným
  • sexy

    ahoj Gábi,jsi krásná a ještě k tomu nádherně zpíváš,doufám,že vyhraješ!!
  • jsi ubohá

    jsem ročníkem takovým, že na Kroměřížsku a Holešovsku jsem poznal spoustu dobrých skupin,ale kleslas u mně tím, čím se prezentuješ a přesto, že jsem ti jako rodačce držel palce, tak Ti teď prorokuji, že Michal Šeps má u mne náskop 300% Nechápu, když jsi jasná favoritka, proč máš za potřebí se takto ponižovat. Prostě jsi to to jasne prosrala.Jsi baba jako fík, ale tímto jsi Adamcovi dala zelenou.Nechápu Tě...
    • mika.bramburka

      Re: jsi ubohá

      Ze začátku jsem jí měla ráda...Ale pochopila jsem, že je to namyšlená barbie, která se jenom přetvařuje a na to já nehraju ...takže 100% je lepší šoumen Šeps než namyšlená barbie! Sorry toť můj názor!
      • no ten krkavec je teda ůžasnej šoumen phee
      • skih

        Re: Re: jsi ubohá

        dobře ty!!! gooood!!! gg je prostě hrozná- taky můj názor
      • Re: Re: jsi ubohá

        Nezlobte se na mě, ale to pěvecká soutěž, tak nevím čím vás mistr Šeps tak uchvátil? Tím, že pořád tvrdí jak ho to nebaví a jedině reggae je to pravé. Zajímalo by mě, kdo z vás reggae poslouchá. Až ten chlapec dospěje tak ať se o výhru uchází.
        • mika.bramburka

          Re: Re: Re: jsi ubohá

          No pardon..ale čim uchvátila ona? ..Ona zpívá pořád tim jejim rockovim hlasem a už je to nudný...a jenom šepsovi se vyčítalo, že zpívá jeden styl..přitom ona má furt dokola stejnou toninu hlasu...kdyby někdo poslouchal jeji cd hodinu tak z toho stejnyho ječaku zmagoří...beztak jenom uchvátila zmalovanym ksichtem a výstřihem...ničim jinym...
          • čím nás uchvátila....zpěv.hlas.sebevědomí.mile chování hmmmmmm.....
          • Re: Re: Re: Re: jsi ubohá

            Bože,Vy jste chudáci,co tady na ní plivete za nechutnosti.Už jen ta odvaha!Obdivuji ji v tom,že už sem jen šla a předvedla,co předvedla a dsostala se ž do samotného finále a zaslouženě!.Klobouk dolů!!!!Nejhorší je lidská závist a co Čech,to opravdu závist se vším všudy.Gábi,proto,neztraťe hlavu a na blbce se vy....držím pěsti a opravdu-hlavu vzhůru!!!Jste skvělá a věřím,že budete má favoritka a konečně jim natřete těm chudákům ,kteří Vás tady urážejí prdel!!!pardon,ale jinak to nelze nazvat!Zdraví Alena a že zdravím mamču-DZR.
            • skih

              Re: Re: Re: Re: Re: jsi ubohá

              hahahahahaááá, nenatřela, nenatřela, nevyhrála to pchéé, je to luky, luky :)
          • Re: Re: Re: Re: jsi ubohá

            tak já ti něco povim...
            zamysli se nad sebou
            tak se nedívej na superstar když ti tak vadí a už sem asi ani nepiš...děláš si ostudu a je vidět že seš zamindrákovaná/nej
            nedělej si ostudu prosím sme jenom češi a svět je krásnej tak je blbost si ho kazit ste při mě že??? vždyt je spustu jiných i lepších pořadů a uvidíš že uznáš že mám pravdu tak pak napiš papapapa
          • Re: Re: Re: Re: jsi ubohá

            ty maš asi ksicht sám jebák, tak závidíš!!!!
            rovná jsi jak fošna,tak ty krávo závidíš!!!!
            dívej se každé ráno 1.hod. do zrcadla a říkej--zrcadlo kdo je nejkrásnější já nebo gábina????????? kdybys neměla tak těžký mozek,mohla bys létat jak holubička-ted jsi vprdeli krávo nebeská!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: jsi ubohá

            souhlas!! :)) je pekne trapna a pretvaruje se!! a soutez se snazi vyhrat kratkyma suknema a vystrihem az do...
    • Re: jsi ubohá

      a jak se jako ponižuje..promin ae nepochopila jsem tvůj komentář..myslím si že Gábina zpívá užasně a toho šulina Šepse si strč do p*dele...
  • Vyhraješ Gabčo

    Gabčo,myslím si,že vyhraješ superstar.!
  • Jsi dobrá rokerka Gabčo!

    Gabčo jsi dobrá a dobře zpíváš.Písnička od skupiny Queen Forever ta se ti povedla,to bylo vynikající.
    • Re: Jsi dobrá rokerka Gabčo!

      Byla to katastrofa. Freddy se obracel v bedně nebo popelil v urně.
      • mika.bramburka

        Re: Re: Jsi dobrá rokerka Gabčo!

        Souhlasim...u ní jsou všechny písničky katastrofa..když si o sobě myslí bůhví co :)
        • náhodou zpívá úžasně a co tady děláš...nemáš rád Gab to ses přišel vyvztekat nebo co *8*
      • hellraiser

        Re: Re: Jsi dobrá rokerka Gabčo!

        To určitě ne...a mimochodem, je to Freddie :-)
  • Gabčo anglicky nezpívej

    Máš špatnou výslovnost a některá slova v písničkách jsou tak špatně podána.
    • hellraiser

      Re: Gabčo anglicky nezpívej

      Kdyby se měla hodnotit jenom výslovnost, tak z letošního ročníku ČSS by asi neobstál nikdo...je fakt, že Gabča leckdy tu výslovnost nemá ideální (ale zas ne nijak dramaticky špatnou), ale ten výkon to zas tak neruší, aspoň ne tak jako u ostatních.
  • ano

    Mám 50 let, nesetkal jsem se ještě s takovým krásným hlasem ,čistotou hlasu a intonací. Moc gratuluju a ten dar co máš jen ve skromnosti rozvíjej a opatruj ho. Krása to je
  • Podpora

    Ahoj Gabrielo
    Držím ti palce jsi dobra máš moje sympatie finále je tvoje. Pavel z Trutnova
  • vandasek

    výška =P

    kolik vlastně ona měří??:DD
    • Re: výška =P

      Ve vagíně nebo na kostře ?
      Vždyť je to šeredka z vychlastanym hlasem.
      Ale náctiletý u ní masturbujou.
      • ona se ptala jak je vysoká a ne co si o ni myslíš *10*
      • Re: Re: výška =P

        Hele, nvm kdo si nebo co si, ale asi nemáš uši, nebo ti nefungujou... Jakej vychlastanej hlas? Máš možná ty ne? Zpívá nádherně, má rozsah a hlavně budoucnost. Je krásná, což u tebe říct nedokážu, protože tě neznám, ale takovýhle příspěvky píšou většinou zamindrákovaný dementi s problémama, který nedokážou řešit... Když se ti něco nelíbí, nemusíš to tady takhle blbě vyjadřovat... Už fakt nemam slov tvl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit