Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Gabču teď můžete hlasovat na http://markeet123.blog.cz/1304/songbook-8
  • Tak jsem si pouštěla písničku Who wants to live forever od Gábiny, kterou zazpívala v Superstar a vážně klobouk dolů. Tohle je vážně zpěvačka se super hlasem, myslím, že ze Superstar nic lepšího vzejít nemohlo než je Gabča.
    Gábi, jestli to tady čteš, tak ti držím pěsti, jsi naprosto výjimečná zpěvačka.
  • Carmen.Ka
    nevypada na 19 tak na 35 let a vubec není sympaticka
    • Závidíš :-)
  • Já si myslím, že Gábina je ta nejlepší zpěvačka za celou skoro tu desetiletou éru Superstar.
  • Jo to teda měla vyhrát Gábina, protože byla ze všech nejinteligentnější, nejtemperamentnější, nejhezčí, nejtalentovanější, prostě NEJlepší!
    Ale druhé místo je taky fajn
  • Má tak žasnej hlas je mi líto, že nevyhrála, ale aspoň byla druhá-je fakt vynikající a dejte mi za pravdu, že nikdo na ní nemůže vidět nic špatnýho
  • Jo, Gábinka je skvělá, krásná, talentovaná, prostě hvězda jak má být. Žádné skandály, jen poctivě maká na své kariéře a tak to má být. Přijde mi, že ještě nikdy nebyla žádná superstar tak pomlouvána jako Gabča. Jedni ji zbožňují, druzí nenávidí. No není se čemu divit, Gábina má krásný obličej, figuru i hlas, je chytrá a inteligentní - to je opravdu vražedná kombinace a ne každý má to štěstí mít tohle všechno, zakomplexované a závistivé dámy se tetelí blahem, když ji můžou pomlouvat. Bohužel v českých zemích se úspěch, krása a talent těžko odpouštějí, závist vládne napříč celým státem. Gábina si tohle ale nezaslouží, i ten největší zabedněnec si musí uvědomit, že Gabča fakt poctivě maká,není arogantní,sláva ji do hlavy nestoupla. Právě proto nechápu, proč lidi vždycky pomlouvají ty, kteří jsou dobří, talentovaní, kariéra a práce je pro ně důležitější než být na prvních stránkách prolhaného bulváru a na největší špíny šoubyznysu pějí ódy. Jasně,člověk, který nic neumí a jen se blbě předvádí, je závistivému národu milejší než někdo, kdo se fakt snaží a snaha mu přináší to pravé ovoce.
    No a co, že se Gábina proslavila přes soutěž Superstar? To je snad nějaký hřích? Vadí mi, že ji některý lidi neuznávají jen kvůli tomu a říkají, že Ewa Farná je lepší jen proto, že se proslavila jakoby normálně. Vždyť je to snad jedno ne, obě jsou dobré zpěvačky a je dobře, že o nich víme,že máme zase další talentované lidi, které nám dělají čest a ne ostudu jako jiné rádoby celebrity. Já Gabču obdivuju,že měla odvahu do té soutěže jít a že ji máme. Vždyť je to zpěvačka, kterou nám můžou okolní státy jen tiše závidět.
    • Přesně tak,líp to napsat už nešlo *4*
      • Když se porozhlédnu českým šoubyznysem,tak Gabča mi fakt přijde ojedinělá. Já mám hrozně ráda lidi, kteří jsou talentovaní a něco dobře umějí, takovým já fandím a takové lidi bychom měli všichni jako národ podporovat a ne je ponižovat,jak je tady bohužel zvykem. A takový nádhery jako Hanychová nebo Myslivcová (omlouvám se jejich případným fanouškům) poslat k šípku,nic neuměj, jen se blbě předváděj.
    • Krásně napsané a strašně, strašně pravdivé :) Ta vražedná kombinace (krása - talent - inteligence) se v malým zaprděným Česku neodpouští. Proto se zpěvačka, kterou by nám mohl za jiných okolností svět závidět, musí protloukat v blbých soutěžích jako je Superstar aby si jí vůbec někdo všiml, a pak ji za to stejně všichni ještě pomluví...... Gabča dřela od svých 13 let stejně jako Farna.... Na rozdíl od Ewči jí nikdo nepomohl. Ale teď konečně věřím že se to pohne a že se jí dostane zaslouženého úspěchu. :) *3*
      • Jen ještě poznámku - nechtěl bych, aby to vyznělo, že mám něco proti Ewči Farne. To vůbec ne! Prostě měla větší štěstí na lidi.....
  • Vyhrát měla Gábina a ne Adamec, protože Gábina umí o hodně líp zpívat a velice se snaží uspět, je o ní slyšet, je taková zodpovědná a není nafoukaná. O Adamcovi jsem letos četla jen jednu zprávu (nebo loni?), že řídil vožralej a dostane pokutu a o jeho zpěvu ani zmínky, tady je krásně vidět, kdo si toho úspěchu váží a kdo ne.
    Gabčo, strašně ti fandím, líbí se mi, že to všechno bereš poctivě, poctivě dřeš a snažíš se, jsi vzorem pro všechny ostatní, co úspěch zneužívají jen proto,aby dělali skandály a mohli být v bulváru. Ty jsi opravdová SUPERSTAR, jsi krásná s krásným hlasem a věřím tomu, že ostatní strčíš do kapsy, protože NA TO MÁŠ!!!! (vzhledem i zpěvem). Ono je vlastně jedno, že to Gabča nevyhrála, důležitá je píle a snaha a ty to máš Gábi a lidi tě znají určitě víc než Adamce, pro kterýho je to vítězství k ničemu. Lidi na něj brzo zapomenou,když nebude nic dělat. GABČO, JSI SUPEEEEEER. *5* *4* *3*
  • SLAVICE 9 GUNCIKOVA GABRIELA,(pohlaví a Váš věk)...na číslo: 900 06 06
    Musíme Gábinu poslat co nejvýše! Tak pojďme! *3*
    • Úplně stačí SLAVICE 9 GUNCIKOVA GABRIELA,to další tam být nemusí. Hlavně to poslat na 900 06 06,cena 6,- Kč za SMS, tak se přidejte....!
  • Dnešním dnem začíná hlasování do anekty ČESKÝ SLAVÍK Mattoni 2012, které potrvá do 18. listopadu 2012. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety proběhne dne 24. listopadu 2012 od 20.00 hodin na TV NOVA.
    V loňském ročníku se Gábina umístila na krásném 28. místě. Pojďme a společnými silami ji v letošním roce dostaňme na příčky vítězů, kam bezesporu patří!! *4*
    Hlasovat lze těmito způsoby:
    1. Pomocí internetového hlasovacího formuláře, který naleznete na stránkách http://slavikmattoni.seznam.cz/
    2. Pomocí SMS, kterou pošlete na číslo 900 06 06 ve tvaru:
    SLAVICE 9 GUNCIKOVA GABRIELA, (na konec SMS přijde uvést váš věk a pohlaví ve zkratce příklad: žena 30 let, tak znění celé SMS bude: SLAVICE 9 GUNCIKOVA GABRIELA, 30 Z
    Přijetí vašeho hlasu bude potvrzeno zpětnou SMS.
Z jednoho čísla mobilního telefonu lze hlasovat v každé kategorii pouze jednou!! 
Pro zaslání SMS nelze využít internet. Cena jedné SMS je 6,-Kč.
    Více informací na: http://www.ceskyslavik.cz/jak-hlasovat/
    • Jsi se trochu vypsal(a) !nic proti! asi toho o ní hodně víš taky jsem se koukala na Superstar a fandila jí jenomže vyhrál ten Adamec, ale dal jí 10 000 Kč (zřejmě) *7*
      • Okopírovala *3* víc, bych řekla *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit