Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • musím říct že Československá superstar 2011 byla propadák až na GUNČÍKOVOU JE SUPER!! *14*
  • Upřímně- mě Gábina svým pvním CD a klipem taky dost zklamala. Ale potom, co jsem ji viděla v šípově talkshow, jsem celkem změnila názor. Ono v téhle prťavé zemi asi není moc šance se uplatnit, zvlášť když chcete dělat něco méně obvyklého.
    Gábina je navíc ukázkový příklad toho, že být extra krásný vám nic nezaručí, paradoxně jí to spíš uškodilo. Zaprvé- fanoušci: Gábina krásně vypadá, má skvělou postavu, neobyčejný hlas, je sympatická a ještě ke všemu je chytrá. V podstatě dokonalá, což asi holkám moc po chuti není, a dost jí závidí- viz. zde. (Neříkám, že já ji nezávidím,ale tu kritiku tady fakt nechápu.) Za druhé- studio, agentura: Myslím, že lidé, co "produkují" budoucí hvězdy si ji podle vzhledu hned chtěli zařadit do škatulky krásná Barbie. Což znamená trošku hloupoučká pop hvězdička, která bude zpívat písničky o lásce, bude se o ní psát v bulvárech, protože taková holka přece nemůže být bez chlapa...A samozřejmě, kromě eskapád v bulváru se na ní dá vyrýžovat i nahotou,že. Gábina jim to neplní ani v jednom bodě- v hlavě to má srovnané, chce zpívat rock, a chce se soustředit na kariéru, ne na chlapy. Sice první, povinné superstárovské CD splnila v duchu Barbie, ale co měla dělat? Za tohle bych jí neodsuzovala.
    Gábi moc ti přeju, ať ti kariéra vyjde, ale tady v česku pochybuju, že nechají prorazit někoho jako jsi ty...:/ Což je děsná škoda, protože zpěvačku jako Gábinu by nám mohl závidět celý svět! Její hlas je opravdu bezkonkurenční. ( Samozřejmě pro ty, co mají rádi chraplák *3* )
    • Napsala jsi to velice dobře, sama bych to líp nevymyslela. Já si taky myslím, že Gábina je opravdu ojedinělá zpěvačka, žádnou jí podobnou tady nemáme, je to zkrátka dokonalost sama ve všech směrech, což některé holky dokážou zkousnout horko těžko. Tahle diskuze je toho důkazem. Taky ji přeju, aby byla nezávislá a aby mohla zpívat to, co bude chtít ona. Tak jí moc držím pěsti, ať to vyjde.
  • Gabča zpívá moc krásně. *4*
    • To je taky můj názor *3* A ještě tak hezky vypadá! *1*
  • Když je Gábina nula tak proč je v TOP osobnostech na 58.místě no?? Až za ní je třeba Lady Gaga nebo Rytmus a podobné VELKÉ osobnosti...
    • Už je na 52.místě *3* takže zaleste si do díry...
  • Škoda že už tu nejsou bývalí ANTIFANOUŠCI! ti by vám to zase nandali!!! Gábina NEEEEEEEE!! bleee *2*
  • souhlasim tady s něma. gabina je nula *1*
    • ja ja, velký souhlas!!
  • Ps.. GÁBINO CHCÍPNI!! :DD a vy ,,FANOUŠCI'' si hleďtě svého, jo ? Tohle je vzkaz pro Gabrielu a NÉ pro vás !!
    • Víš co?Jenže Gábina tu vůbec nechodí takže asi tak...
      • To všichni dobře víme baby *15*
        Jenom máme hroznou touhu to Gunčici povědět...doufáme, že se to jednou stane *2*
  • Gábi !?? .. všechno nejlepší k narozeninám :** né, dělám si srandu !! :DD přeji Ti samozřejmně jak spousta lidí jen to zlé :)) neber si to osobně, ale pouze vyjadřuji svůj nazor! Přece tahle diskuze není jen o tom, aby fanoušci psali jak Gabriela úžasná! .. prosim vy FANOUŠCI GÁBINY nezlobte a nekomentujte tento příspěvek .. týká se Gábiny --> néé vás ! :-) .. PROSÍM! .. děkuju♥
    • blbče
  • vše nejlepčí gábinko *14*
  • Ahojte *3* Všichni co chcete Gabči popřát k narozeninám a chcete aby si to přečetla tak jí napište na Facebook www.facebook.com/pages/G%C3%A1 ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit