Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě většina holek Gábině jen tiše závidí, a proto ji pomlouvají. Není divu,která holka se může pochlubit tak krásnou tváří, krásnou postavou, krásnými štíhlými nohami a krásným zajímavým zpěvem? Asi málokterá že??? *1* *1* Takže ty ubohé příspěvky,které jsem zde četla,jakože je Gábina hnusná a tlustá atd, jsou jen prachobyčejná, holá závist. Holky,přestaňte závidět a přejte jí to.
  • Já myslím,že Gábina je hodně dobrá zpěvačka,podle mě za celou éru Superstar tam nebyl nikdo lepší než ona,jediná,která se s ní může srovnávat,je Aneta Langerová a zbytek je takový průměr,podle mě teda. A ten,kdo píše, že Gábina je hnusná a tlustá,tak má buď hodně špatný zrak nebo jen závidí, protože Gabča je moc hezká a figuru má jak modelka,čímž se může chlubit asi málo holek a navíc krásně zpívá,takže je fakt moc dobrá.
  • Gabriela v talkshow Karla Šípa.Pátek 8.6.2012 zač. 21:20 ČT 1 pořad „Všechnopárty“ *3*
  • Dne 30. 5. 2012 od 20.00 hod. proběhne CHAT s Gabčou na fan stránkách www.gabriela-fansite.cz. Podrobnosti budou postupně zveřejňovány na fan stránkách.Nenechte si to ujít!!! *3*
  • Gabča je moc hezká a má uchvatný hlas mohla by být i modelka
  • krásně se věnuje "rocku" žee?? :D :D jak naslibovala v soutěži ;) obyčejná tuctová holka co sa hraje na 3cítku která se svlékne v klipu... a nechala se zaprodat tak jako většina ostatních ...strašně mě zklamala..naslibovala pak prd z toho.. jenže naslibovat umí každý ;) omlouvám se fanouškům kteří se mnou nesouhlasí... ale je to můj názor ;) PS: a nedojde mně ani zas tak "nádherná" jsou i hezčí ;))
    • Samozřejmě, že vaše názory zde uvedené jsou legitimní, ale nikoliv objektivní. Zkuste si napřed zjistit víc informací o věcech, o kterých píšete. Třeba z Interview nebo talk show, s Gábinou (je toho už poměrně dost, stačí hledat na Googlu)....Nejvíc informací najdete na www.gabreiela-fansite.cz.
    • Zatím ještě moc ne.... *3* Jenže oni jim v ČSS dají určitý limit času do kterého mají CD natočit *3* A první CD nemůže být metalové a rockové, těš se na příští *4* , protože se máš na co tešit... má být celé metalové a rockové takže tak. Přeji hezký den :-)
      • ahaa tak to se omlouvám to sem neveděla ;) .... ale stejně mě zklamala s tím videoklipem a tak..ale budiž nikomu nic neberu :) tak doufám že už to bude ta gabča ze soutěže taková jaká byla tam a ne taková co se mě zprotivila po soutěži ....... *3* *4* *4* už aby tu bylo to CD ;)
        • V pohodě *3* A videoklip kde vypadá že je nahá tak není, měla na sobě plátno v tělové barvě takže tak *4*
          • jj ja vím o tom sem četla *3* ale i tak se mně to nelíbí *3* ale co je to její věc *3*
  • Gabča je moc hnus!!blé..:((( fakt hnusny jako..:) měla by zhubnout! Je takový ,, HROMOTLUK ''
    I ♥ Katy Perry !! a ♥Tokio Hotel♥ to jsou aspoň borci, se vkusem! ani vlastně nevím co tu dělám, ale raději mizím... jdu na TH! papá :*))
    • Jo?Ona je náhodou krásná!! Podívej se na sebe a potom někoho posuzuj jo?A je úplná vychrtlina ,potřebovala by právě že přibrat *3* *4*
  • Gabča zítra tj. 30.4.2012 od 20:00 hod. na ČT4 v pořadu „Hokejista sezóny“
    Gabriela v doprovodu Mirka Sovy zahrají v přímém přenosu 4 skladby.Repríza na ČT4 1.5.2012 od 8:45 hod.Přeji hezký den :-)
  • Je super mela vyhrat
  • Gabča prý pojede na turné s Kájou Gottem. To je bezva, moc jí to přeju. *14* *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší