Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Osvaldová

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Image

    Náhodou mě tuto neděli image překvapila moc moc vám to slušelo !!! *4*
    Nemohu si pomoc Lukáš Javůrek mi hrozně připomíná vašeho Mirka, je pravda, že Mirek je strašně hezkej chlap, takovej jinej než ostatní, i když někomu třeba připadá hnusnej !!! Prostě můj názor !!! *14* *14*
  • účes

    dobrý den paní Osvaldová, opravdu moc si vážím Vaší práce autorky ale prosím Vás nechcete změnit kadeřníka? To co Vám provedli na xfaktoru vysílaného 9.3.2008 byla opravdu hrůza. *10* Myslím že změna střihu by Vám velice prospěla. Nezlobte se prosím ale každý záběr na Vás byl docela utrpení. Jinak Vám přeji mnoho dalších dobrých autorských nápadů. S pozdravem Romana Divišová *3*
    • Re: účes

      *4* ´máte pravdu, o image tak slavné a úžasné ženy jako je paní Osvaldová by se měli postarat odborníci.Jinak je to textařka a glosátorka par escellente!! *16* *15*
    • Re: účes

      Paní Osvaldovou mám taky ráda, ale její vlasy - to je něco strašného. Vypadá neupraveně. Měla by se nechat ostříhat a úplně změnit účes a ne ty staromodní účesy, co nosí.
  • dana

    Vážená paní Gábino,jste členkou poroty X-factor,oslovuji Vás pro to,že píši texty a básně.Nejsou nikde zveřejněny.Vy jste dobrý kritik,nejen pro tento pořad,ale věřím,že i mě by jste dokázala nasměrovat a poradit.Děkuji Dana
  • velký fanda

    Dobrý den, paní Osvaldová,
    moc se mi líbí Vaše texty, které tak mistrně zpívá paní Lucka,je z nich velmi zřetelně cítit životní zkušenost i hluboký cit pro jejich vyjádření a také velmi ráda vítám Vaší účast v porotách na superstár nebo faktor X. Přeji Vám do nového roku hodně štěstí, pevné zdraví a správnou partu můz, které Vás budou líbat celý rok.
  • prosím

    Gábino nebo paní Osvaldová.Asi bude nejlepší paní Gabino jste výborná ba pro mne nej textařka,chtěla jsem se na Vás obrátit s prozbou o složení nějaké písničky s tématem dělníci našeho státu.Vím,že je to troufalé,ale v dnešní době,kdy dělníci,prodavačky,důchodci a prostě obyčejní lidé nemají zastání,mají tak nízké platy,že jsou kolikrát rádi,že žijí.Myslím,že Vy celebrity máte určité možnosti.Svými písněmi můžete pomoci, asponˇ můžete povzbudit utrápené duše.Prosím složte pro nás něco.....
    • Re: prosím

      proboha, neobtěžujte s budovatelskými písněmi! Těch jsme si užili 40let! *9*
  • Naprostý souhlas

    Před pár dny jsem zaslechl na rádiu Frekvence 1 z Vašich úst názor na novou řadu Vyvolených na TV Prima. Moderátorka (myslím, že to byla Něrgešová, ale to není podstatné)z něho byla evidentně vyvedena z míry, já však říkám bravo, gratuluji, přesně tak to je !!! Štětky a úchyláci a totální degradace vkusu, morálky a snad všeho ! Věřím, že showbusiness je boj, a někdy tvrdý boj o prachy, ale čeho je moc, toho je příliš, až tak hluboko by snad jedna z nejsledovanějších TV neměla klesnout :-( Žádní hrdinové, ale naprostá spodina tohoto národa. Milá Gábino, Vaše texty patřily vždy k mým oblíbeným, nyní jste navíc v mých očích vystoupala do nebeských výšek jako člověk se zdravým úsudkem a imunitou vůči pokusům o oblbování národa (bohužel podle některých odpovědí v téže relaci Frekvence 1 do jisté míry úspěšných). Děkuji Vám a sorry za moji upřímnost.
  • žeby rozchod????

    Vím že se to nehodí ale teďka nevím sem se dočetla něco o tom že jste sama teda bez Soukupa??? *16* To je celekm divný... *8*
    • Re: žeby rozchod????

      Proč pořád někdo vrtá do soukromí lidí.Vždyť je to osobní věc každého a žije tak, jak mu to vyhovuje.Ostatním to může být šumafuk a nestarat se o to ! *15* *9*
  • Pozdrav z Neznáma

    Zdravím, teď jsem si přečetla, že jste přišla n a křest knihy - BEZ BERLÍ.
    Velice Vám to přeji, byla jste statečná, ale umělec s berlemi je závislák.
    Díky za Vaši vtipně proříznutou pusu
    a bluesovou duši. Mějte se. Libuše
  • Blbost

    Poznal jsem Ondru za Renaultu 8 kdysi.
    Byl to skvělý muzikant.
    A také skvělý řidič.

    J.K.
  • Superstar

    Milá paní Gábino, moc a moc se mi líbí Vaše texty písní a tak vůbec jste "můj šálek čaje", vaše názory, pohled na život, hodnocení v hud.soutěži - zkrátka jste O.K. Někde jsem četla, že Váš favorit v letoš.Superstar je Zbyněk Drda(stejně jako můj a mnoha jiných)."Takové tiché,příjemné tajemnství..."jak o něm řekl nevidomý chlapec. Pomožte mu v začátcích, prosím!!!Textík na míru:)))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit