Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Osvaldová

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gabinka

    Dobrí den gabinko jak to porotujete je to děs vi tam máte favorita kerého dicki dáte pomalu jedničku tak na příště mi slíbí te že příšě tě oceníte Michael Foreta,A gábinku al alhábu ano moc prosím ano............................................... ......................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!:):)maruška
  • Jste nejlepší textařka!!!

    Opravdu píšete nádherné texty, všechny!!!mám Vás moc ráda!Máte opravdu na ty texty velké nadání!!!Jste fakt skvělá!!!a Superstar¨...to neřešim...prostě super.vždycky vymyslíte tak super hlášku! =) Jste plná energie...musí s Vámi být sranda. :o) Jsem moc ráda, že Lucinka Bílá(moje nejnejnejnejnejnejnejnejoblíbenější zpěvačka) má vedle sebe tak dobrou osůbku a textařku jako jste vy!!!Děkuju za ty skvělý texty!!!moc!!!Mějte se mooooooooc krásně!!!s pozdravem Denisa Klementová...
  • smekám

    milá Gábino.Jak šafrámu je lidí jako Vy.Vaše pohotové,vtipné a inteligentní reakce..Závidím lidem,co Vám mohou být nablízku.Hodně úspěchů Helena
  • Dobrý den,paní Gábino.Velice děkuji za muzikál Johanka z Arku.Již "několik" let se o toto téma zajímám.Přečetla jsem několik faktografickách knih o Johance,zjistila,že v Orleánu mají muzeum,data k ověření jak žila a dožila její matka a sourozenci.Jaký byl časový sled událostí a ač věřím v něco jiného, než Johanka jsem pevně přesvědčena,že ona opravdu existovala se svými zázraky a věřím, že opravdu slyšela hlasy.Prosím pište stále krásně.Zajímalo by mne z jakých knih jste čerpala.Děkuji Monika
  • Umění

    Milá paní Gabrielo, líbí se mi, že dáváte mladým lidem šanci, aby pochopili, že je potřeba mít nejen talent, ale i píli a chuť prosadit se, ale zároveň hraje roli i vyzařující osobnost. Vaše objektivní hodnocení ukazuje "kvalitní cestu", která už v současné době byla téměř zapomenuta vlivem "hysterie peněz" tak, jak se po sametové revoluci u mnoha lidí tato projevila. V soutěži Superstar ukazujete, že není jen důležité mít peníze, ale je rovněž velmi důležité být "duchovně nadaný" a to je v současné době velmi motivující i výchovné. Věkem se přibližuji spíš k Vám a tak mě opravdu těší, že právě díky Vám se tvoří kvalitní hudební skladby i díla, která mají pozitivní duchovní sílu a mohou tak promlouvat k naší současné i další mladší generaci, ale zároveň myslíte i na mladé talentované lidičky a aktivně pomáháte. Za to Vám patří velký dík.
  • Pokora

    Zdravím,. najdete-li čas, napište stručnš- o ničem - možná - zkuste! jen by mě zajímal Váš názor nic víc. Šetřím Váš čas, jen si to skuste přečíst. Děkuji za Váš čas. S pozdravem diMorisue P.S Nemohu poslat Word soubory jako připnutí, protože nevím u Vás jak. Prosím sdělte mi jak mohu poslat texty na posouzení, snad pro někoho rados pro někoho pobavení. Někde jsem slyšel pí Gábino, že nejste silná V PC. Já z vašich stránek nevím kam mám směrovat svoje moudra. Véš di Morisue
  • Pekny den

    pekny den preji pani Gabino, vsechna ucta pred Vasim slovotepectvim!!! Posloucham znovu a znovu, den za dnem Johanku a prichazim k zaveru, ze nelze lip, ze neslo lip udelat, napsat, nez ste udelali a napsali Vy. Mozna Vas to potesi, ze nekde nekdo premysli nad tim, ze nelze vyjadrit lip. Smekam klobouk / nebo burinku - jsem Slovak/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit