Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Osvaldová

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau Gabčo!!! *5* *5* *5* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *15* *3*
  • hezké

    mate hezké texty písní prosím odepište na muj e-mail paní osvaldová
  • Pozdrav moraváků ze Smilkova

    Hezký den,Gábino.Jen se ti připomínám:byli jsme se synem Michalem na hospodě ve Smilkově.Posíláme pozdravy tobě a Ondrovi.Když budeš mít náladu a čas,napiš. Jana Martináková a Míša
  • pohřeb

    http://www.lit-akad.cz/stranky/archiv/akce/2001/4/ zakltext.htm http://www.lit-akad.cz/stranky/archiv /fotogale/foto.htm?0000/pedagogo/o;14 Poděšeně oznamuji, že zcela dobrovolně odešel kamarád, který v posledních letech bojoval s nedostatkem práce, ačkoli mnohé uměl a jeho hlavu by mu mohl kdekdo závidět (tedy to co v ní měl). Naše země se zmítá v neustálé honbě za prachama a požitky z nich plynoucích a kdo se nepřizpůsobí musí chtěj nechtě prohrát dříve či později. Kde jsme, když nejváženější úřady jsou berňák a finančák a další úřady, které vynaloží tisíce k tomu, aby z člověka dostali 10Kč dlužných. Ale to je jen na okraj naznačený důvod psaní této zprávy, která by psána být nemusela, kdyby svět nebyl plný hajzlů. Pro připomenutí lze kliknout nahoru. Pohřeb je 13.11.2005 v 10.00 ve Vinohradské obřední síni v Praze na Vinohradském hřbitově (vedle Strašnického krematoria).
  • Rovnou za mistrem:-)

    Dobrý den, Gábino:-) Jsem maminka 4 kluků a i když mám přes den spoustu povinností vůči dětem, přesto si najdu čas a píšu...Vím, je to ode mne možná drzost, možná troufalost...ale odvážnému štěstí přeje...:-) I když nemám absolutně žádnou jistotu, že tyhle řádky budete číst, beru to jako jedinou možnou cestu, jak vám napsat. Nechci chodit za "učněm", aby posoudil, zda mám pracovat a rozvíjet svůj dar a velkou chuť psát texty, básně, myšlenky,pocity...Půjdu rovnou za "mistrem" a tím jste pro mě Vy...Několik textů jsem napsala na požádání a úspěch prý mají..Spoustu textů jsem lehkomyslně rozdala na listech ze sešitu a teď, s odstupem času poznávám, že každý, byť na rychlo napsaný text, má pro mě svůj význam, svou cenu..Nevím..možná mi ujel vlak, možná je nás takto píšících více než víc.Přesto si sama sebe vážím, že jsem dokázala ze všech koutů svého já posbírat tolik odvahy, abych tyto řádky napsala... Přeji vám hodně úspěchů, spoustu nádherných textů a hodně spokojených posluchačů...Monika.
  • CEZ BOYZ remix : )

    decentni remix snad potesi lecktereho milovnika skupiny CEZ... http://hovnovbotach.wz.cz/dat/sila_pipiny.m p3
  • krása

    Paní Osvaldová vaše texty s Ondřejovou hudbou se strašně dobře poslouchají. Miluju vaše muzikály jsou krásný, vtipný romantický. Jste moc fajn paní.
  • Nová píseň Gábi Osvaldů. Papa.

    Snad sám Křížík při nás možná stál a bleskovodem mával S energií vždycky dojdeš dál, svým vzácným nadšením i ČEZu příklad dával. Uhlí, voda, jádro, vzduch, budiž světlo, řekl Bůh dráty, věže, turbíny a v tom je naše síla. Uhlí, voda, jádro, vzduch, budiž světlo, řekl Bůh dráty, věže, turbíny a k tomu síla skupiny My jsme všichni ČEZ, jsme všichni ČEZ, tak pojďme si připít na zdraví Snad sám Křižík při nás možná stál a bleskosvodem mával S energií vždycky dojdeš dál, svým vzácným nadšením i ČEZu příklad dával Já si v pračce vyperu, já mixuju v mixéru, já si trávu poseču a já bábovku spálím Energie stálý tok, letos jako napřesrok a to skvěle umí ČEZ a já ho za to chválím My jsme všichni ČEZ, jsme všichni ČEZ, tak pojďme si připít na zdraví My jsme všichni ČEZ, jsme všichni ČEZ, tak ať nám to svítí
  • Jste výborná textařka a profesionálka, ovšem dívat se na Váš neupravený vzhled je hrozné! Není problém poradit se o úpravě svého zevnějšku. Osoba mediálně vystupující je povinna neurážet svým nedbalým vzhledem. Těšíme se na Vaši novou vizáž. Určitě se z Vás vyloupne interesantní dáma.
  • dotoho

    jen jim to nandejte,kdyz se jedná o českou hvězdu tak at něco umí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit