Přejít na výpis diskuzí

Garrett Hedlund

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Garrett

    Garrett je naprosto boží. Je krásnej a skvělej *14* *3* *14*
  • Mazééééééééééc!
  • *9* u takovýho fešáka se to dalo čekat,že? *14*
  • mimi.for.love

    Je nej!

    Garrett je fakt dost dobrej herec, hlavně v Troy nebo Four Brothers.. hrozuně mu to tam sluší *3*
  • Garrettek

    Garrett je hrozně krásnej a talentovanej herec, kterej dokáže zahrát všechno. Žeru ho *14*
    Mám o něm fanblog, kdyby jste se chtěli kouknout *1* http://marky-garrett.blog.cz
  • juve

    BIRTHDAY!!!!!!!!!

    Happy birthday!!!!!!!!
  • mikes38

    ...

    jo je vazne strasne krasnej *1* z tech filmu co sem s nim videla se mi nejvic libyl v Eragonovi s tema cernyma vlasama byl vazne best *14* *14* *14* *14*
    • Re: ...

      Hej jo v eragonovi upa krááásneejjj:-*****
  • Světla páteční noci

    Taky se vám zdá, že Garrett Hedlund ve filmu Světla páteční noci není? *7* Protože já se na to koukala a neviděla sem ho tam... *9* ¨Jinak máte pravdu, Garrett je úžasnej *14* A rozbrečela jsem se u Čtyři bratři to bylo fakt dojemný jak umřel... A ta scéna ve sprše... *14* *1* *14*
    • Re: Světla páteční noci

      ale hral tam...len jednu z vedlajsich postav... ale ten film s ami moc nepacil=(
    • maty001

      Re: Světla páteční noci

      Je tam hraje tam Toho syna fodbaloví legendy!!!
    • Re: Světla páteční noci

      Taky sde mi zda ze tam neni:D:D asi jsme slepéé:D:D...jooo...je krááásnej;o)) :-***
  • ..... =)

    Právě jsem zjistila že se na Garretta můžemem těšit i ve filmech Country Strong (2010) a Na cestě (2011). Takže myslím že je opravdu na co se těšit *3*
  • Všechno nejlepší Garrette, hodně šestí, zdraví, lásky a mnoho dalších suprových rolí... *3* Jsi prostě úžasný! A tvoje role a herecké výkony jakbysmet!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit