Přejít na výpis diskuzí

Garrett Hedlund

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já s tebou Maud úplně souhlasím. On je fakt nádhernej hoch *14*
  • KRÁÁÁSNEJ,KRÁÁÁÁSNEJ,KRÁÁÁÁSNEJ!!! *1* ,a jako Murthag v Eragonovi bude skvělej-co sem videla z fotek-když sem tak koukala na to obsazení filmu tak on je nejlepší,pak možná eště Galbatorix-ten ujde...
  • Hele holky kroťte se! Garrett je jenom můj! Ale jsem hodná a budu vám ho NĚKDY půjčovat *1* *4*
    • Re:

      Garrett je nej best herec na světě *14* *14* *4*
      !!!I LOVE YOU!!!
    • Re:

      Garrtt je úžasnej!!! *14* *14*
  • Bacha na to!

    Hele holky kroťte se! *16* Garrett je JENOM můj! *14* Ale budu milosrdná a OBČAS vám ho půjčím *1* *5* *4*
    • Re: Bacha na to!

      zklapni nkdy tvůj nebyl,není a taky nebude! *15* ty si jako myslíš že než des pát tak myslí na nějakou holku z Česka jako seš ty?!asni ne co! *13*
      • Re: Re: Bacha na to!

        *spát
  • Garrett is the best

    Garrett má prý holku *9* *8* *5* ...Garrett je nejlepčí herec kterýho znám a nejkrásnější!!! *14* *14* *14*
  • Ty bláááááho! kdo ste ještě neviděl film eragon tak honem na něj!! Garett je táááák náááádhernej, že sem málem poslintala plátno!! *14* *14* A abysem vás mohla něčím naštvat (z legrace:)) tak můj kluk je mu mrtě podobnej *14* *14* ÁÁÁÁÁÁ tady má holt někdo štěstíííí
  • i love him!

    tak garry hadlund je moj velky idol=) uz 4 roky sa ho drzim zubami nechtami=D=Dje proste uzasny najkrasji a najsexi chlap na svete!!!(alebo aspon akeho som kedy videla:-*)len skoda ze je slavny a nebyva na slovensku=(=D
  • I love

    Garrett je uplne najlepsi herac na svete, please kto ma rad Garretta nech sa mi ozve na mei Monica2421@azet.sk trochu o nom pokecame. a dufam ze neni pravda ze ma holku *9* *5*
    I love garrett *14* *14* *14*
    • Re: I love

      aooj.. =)ja garryho sledujem uz velmi dlho(je to moj manzel=D=D=Dale nee hehe=)...nasla som o nom aj vela blogov kde je vzdy nejake nove info ale zatial tam neni nist o tom zeby mal frajerku...=)aj ked..u tak dokonaleho typka ako je on by ma to neprekvapilo=(
  • Murtagh je žužo

    Garrett je žužo!!I love i love i love murtagh!! *14* *14* *14* *14*
  • božííí

    garrett je boží a nej je v eragonovi a tróje!!!! *4* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit