Přejít na výpis diskuzí

Gaspard Ulliel

OSOBNOST 25.2.2007 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 71aggie

    best

    úžasnej, krásnej, dokonalej *14*
    co víc říct, hraje výborně ... :-*
  • Hannibal

    Na tom filmu jsem byla a je naprosto úžasnej!Herec Gaspard Ulliel je velice pěkný herec a jeho oči jsou taky úžasný.Jděte na to
  • 71aggie

    wow

    FIlm Zrození uplně nejlepší a herec ještě lepší úúúplně dokonalej fakt krásnej sexy a zahrál to perfektně zaase jeden film kterej se stává jednm z mých nejoblíbenějších prootže fak t sá za to už se těšim až se na něj zase podívám!!!!! Jéééé já chci ještě náký pokračování hanibala co bud emezi timhle a tema staršíma...fakt že jo
  • laros

    Gaspard

    Hraje ve filmech The Vintnerś Luck(2009)roli Xas,Inside ring-Le premier cercle-Krev mé krve(2009)role Anton Malakinan,Un barage contre le Pacifige(2008)role Joseph,Troisiéme partie du monde(2008),Inconnu(2007),Hannibal rising-Hanibal zrození(2007)role Hannibal,Paris,je t´aime-Paříži,miluji tě(2006)role Gaspard,Jackqou le croquant-Zánik zámku Herm(2005)role Jacqou,Maison de Nina(2005)role Izik,The Last day-Le dernier jour(2004)role Simon,A Very Long Engagement-Příliš dlouhé zásnuby(2004)role Manech,The Tulse Luper Suitcases'part2:Vaux to the sea(2004),Strayed-Les égarés-Zbloudilí(2003)role Jean Delgas,Summer Things-Embrassez qui vous voudres-Líbejte se s kým je libo(2002)role Loik,Brootherhood of the Wolf-Bratrstvo vlků:Hon na bestii(2001)role Luis a další hlavně Tv francouzké filmy.První role v seriálu Navaro(1989)role Thierry Morlaas.
    • Re: Gaspard

      a v jaký scéně v Bratrstvu vlků se objeví? Já ho totiž vtom filmu nikde nenašla
    • mysak.kol

      Re: Gaspard

      jak to víš? kde si to všechno vzal(a)
      • laros

        Re: Re: Gaspard

        Je to na internetu,hledej Gaspard Ulliel ve všech jazycích nebo:www.imdb.com/name/nm0880484/ *3*
  • :-*

    Báječnej film,nádhernej herec..Co víc dodávat?Je k sežrání *14* Už na první pohled mi bylo jasný,že bude skvělej a hned na první pohled to byla láska-aspoň z mé strany *1* *14*
  • Je tak krásný že bych brečela *14*
    • přesně je dokonalý proč sakra není víe filmů s ním!? *10* *14*
  • Gaspard

    jj Gaspard je naprosto boží celej film (hanniba) jsem slintala jak jsem nejvíc mohla....je užasnej naprosto užasnej nadhernej *14* *14* *14* s ty jeho jizvy na tvaři jsem uplne paf *14* nechapu holku ktery se muže nelibit...... *14* hlavne už vim co chci pod strmeček.... *1* *1*
  • Hoj vespolek :)

    CO by ste říkali tomu, kdyby Gaspard hrál upíra Edwarda ve fulmu, kterej se chystá na motiv knížky Stmívání? Pokud jste četli.... *4*
    • Re: Hoj vespolek :)

      Nádherný knížky *14* , krásný upír *15* , úžasný Gaspard .... bohužel se budeme dvě hodiny koukat na Roberta Pattinsona ...
      • Re: Re: Hoj vespolek :)

        Já na to filmový ztvárnění ani nehodlám jít, páč to tím svým obsazením kurvěj čím dál, tím víc....nechci si kazit svoji pěknou představu o gaspardoj jako Edwardoj *13*
  • Sexy

    Ve Hanibalu zrození je skvělý, zahrál to perfektně, byl zároveň zlý a zároveň sexy. Ta jizvička mu sluší, dodává mu na zajímavosti. Škoda, že jsem nebyla v kůži paní Murisaki, taky bych ho nejradši políbila a nejen to .......... *14*
  • Haniballl

    je to mooooc krasny chalan v hanibalovi mal absolutne chladny pohlad az som mala zimomriavky na krku .. co by som dala za to vrhnut sa nanho...je moooc zlatuckyyyy x))
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* lubiiim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit