Přejít na výpis diskuzí

Gaspard Ulliel

OSOBNOST 25.2.2007 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • In love

    Já ho prostě žerů ... mam ho upe všude kde to jde <3 *14* *14* *14*
  • mnam

    Supr film,konečně se da koukat na někoho hezčího než je HOPKINS.Gaspard je k sežrání mnam. *14*
  • Hannibal

    Včera jsem byla na filmu, byl super.:) zvláště když mě mí spolužáci bavili. ale tenhle herec naprosto vynikal, ten jeho dolíček ve tváři :) je strašně roztomilý. byl nestvůrný, ale přitom lidský. dobrý film, ale na Hannibala nebo Červeného draka to nemá.
  • komentář k filmu

    Byla jsem na něm tento týden a jsem naprosto unešená. Měla jsem obavy..jaký film bude bez Anthonyho Hopkinse...ale zvědavost mě přemohla, navíc jsem milovník filmové linie Hannibala Lectera, takže jsem si to nemohla nechat ujít. Mladý Gaspard Ulliel ztvárnil mladého Hannibala opravdu mistrně, je úžasně charismatický, výborný herec. Při jeho hlubokém pohledu člověka mrazí v zádech:o) Až vás napadá, jestli někdo "normální" může tak dokonale hrát takovou zvrácenou roli...:-)) Určitě doporučuji, film mě na 100% dostal.
  • Gaspard

    Nádherný mladík se zdá, že snad ani nic nehraje... fandila jsem mu celý film, dvakrát! navíc núžasné efekty a osobitost každého okamžiku umocňuje zcela autentický zážitek, který se vrývá hluboko pod kůži.
  • žůžo...

    tak včera sem skoukla tenhle film... a moje hodnocení? naprosto moc boží... tak jako ostatní sem myslela že bez Hopkinse to nebude ono.. Antohny nasadil Gaspardovi dost vysoko laťku a Gaspard to zvládnul na jedničku... *14* mty jeho pohledy... krásný a zároveň mi v u nich mrazilo v zádech... a ten úsměv... *14* hlavně ta jizvička je boží.. dodává mu zajímavost.. i když on je dost zajímavej bez i bez... doufám že ho ještě někdy někde uvidíme, byla by ho škoda kdyby se někde ztratil... kéž bych ho mohla vidět naživo... *14* *14*


    a když to shrnu... Gasrpad boží, film boží.. určo doporučuju! *14*
  • vikus

    gaspard

    gaspard je edward <33
    som zvedava na ten film fakt
    • Re: gaspard

      bohužel už jak si asi zjistila gaspard edwarda cullena nehraje...ale hraje ho robert pattison..ae ten je taky mooc pěknej *14*
      • mysak.kol

        Re: Re: gaspard

        souhlasím, Robert je skvělej. *14*
        • Re: Re: Re: gaspard

          já si tada ale myslím že Gaspard by se na tu roli hodil úpa nejvíc a Robetr se mi tam prostě vůbec nesedí
  • Ajšinka

    Oh,wow..GASPARD ULLIEL je ten nejkrásnější a nejmilejší člověk kterýho znám..tenkrát když byl v Praze na premiéře hannibala zrození..no ty jo strašně mu to slušelo *14* prostě neni co dodat *4* jo a má nádhernej podpis *3*
  • Gaspy

    JJ Gaspart je prostě hezoun k nakousnutí a ještě k tomu fakt dobrej herec!!:-* Miluju filmy kde hraje on..Hannibal,Zkáza hradu Herm a Příliš dlouhé zásnuby, na které se právě koukám. Je prostě božííííí a nevim co bych dala za to ho vidět na živo:-()...Prostě ho milujůůů *14* muck *14*
  • Hannibal

    Film předčil očekávání,každopádně si na něj udělejte čas *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit