Přejít na výpis diskuzí

Gaspard Ulliel

OSOBNOST 25.2.2007 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hannibal

    ten herec je kraaaaasny *14*
  • Gaspard Ulliel

    No tak zas po dlouhy dobe jsem videla super filmecek, kdy me zaujal novy herec.. Fakt skvelej!!!! nejen jeho hereckej vykon, ale on jako clovek sam o sobe *5* Ma v sobe neco, co me totalne dostalo *1* Neni to zadnej nagelovanej frajirek, ale poradne dabel.... a to ja rada *16* Gasparde jsi enonuno exluzivni *1*
    P.S. Videt ho na zivo, tak je asi po me *14* Ty oci.... ta usta.... ta jizvicka.... Juj *1*
  • Páni,

    Ježíš, ten je ale úžasnej.... *14* *14* já se z něj snad podělam, nikdo lepší snad neni (a to že jich je ). *15*
    Když hrál v Hanibbalovi byl naprosto úžasnej *14*
  • potrebuju poradit

    holky u ktere agentury je ? *3* myslim modelingovy plsky potrebuju to vedet
  • ...

    doufam ze jste videli "Parizi miluji te" je to nedherne pokud ne tak to napravte *4* ...samozzrejme tam Gaspard hraje...
  • raperka.hip-hop

    GASPARD

    je úúúúúúúúúúúúúúúúú
  • miska444

    ****

    Toš sem nedávno viděla film Zkáza zamku Herm....A bylo to fakty upe perfektní a on v hlavní roly neměl chybu je fakt dosti pěknej a sexi a role ve filmu mu dokonale padla..Fakt sem byla velice překvapená jak filmem tak jím samotným *14* *3*
    • Re: herm****

      ahoj,já to taky viděla ten zámek herm,mě se zas šíleně líbil ten co hrál dospělýho beaglua..
  • Kdyby ste nebyli blbý.Tak se vam nelíbí..nikdy se sním nesetkate tak to vzejte!!!!!!!
    • sorry překlik:tak to vzdejte!!!!!
  • on je boží...fakt

    No musíte uznat že je strašně sexy...Gaspard Ulliel se líbí i mojí mámě a to je co říct *14* ...no prostě dávám za 1
  • mysak.kol

    škoda

    tak jsem právě zjistila, že Gaspard Aleca hrát nebude. Obsadili jinýho. Jmenuje se Cameron Bright. Je mladší. To je DISKRIMINACE!!! *16* *16* *15* *15*
    • Kdyby ho dali do té buzerantoviny, tak se zabiju:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit