Přejít na výpis diskuzí

Gaspard Ulliel

OSOBNOST 25.2.2007 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skvelýýýý

    phááánama on je fakt PPC chlap!!!!! *14* *14* *14* ....milujem film hannibal kde hrá...je to môj obľúbený film a on je tam proste supeeer...naozaj sexi chalan krááásny *14* ......och cipana ako vážne len som nevidela film s ním...poradte že aký je s ním dobrý...(viem že každý *4* )...môj mail tma15@azet.sk....pls píšte...díííík *14*
  • kika97

    gaspííííííííííííííí

    nej je ve skáze zámku herm-tam je naprosto úžasnej!!! *14* *14* *14*
  • mysak.kol

    víte, že...

    víte, že se mezi ním a dalšími herci rozhoduje o tom, kdo bude hrát v Novým měsíci, upíra Aleca? jsem zvědavá.
    • Re: víte, že...

      no nevim Alec má být skoro dítě a Gaspardmi na to připadá tochu starej ale on je tak hezkeeej *14*
      • mysak.kol

        Re: Re: víte, že...

        právě proto bych mu i ten věk odpustila, ne? maskérky jsou šikovný a určitě by to zvládly. Bylo by to fajn. *4*
  • dotaz

    jenom takovej dotaz...co v tom Bratrstvu vlků:Hon na bestii přesně hraje?...v titulcích je...ale ve filmu sem ho nikde neviděla
    • Re: dotaz

      hraje tam pastevce, kterýho hned ta bestie roztrhá
  • Už se teším kdy budu tady ja lebo študuji herečtinu *3*
  • Happy Birthday
  • ljghkjghjgj

    Lidi tak tohle je nejkrásnější film co existuje.Určitě se na něj koukněte.Je to fakt nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! *1*
  • ewiufho

    Tak tohle je fakt nejkrásnější film na světě,naprosto s vámi se vším souhlasím!I když jsem si taky myslela,že to bude bez Hopkinse na prd,ale naopak je to nádhera.Ještě k tomu moc pěkný herec!8-))
    Lidi koukejte si na ten Film udělat čas!(je to film s velkým F)
  • joojo

    Je to skvělej film...byla sem na něm dvakrát a stejně mi to nestačilo.Jinak ten Gaspard je strašně pěknej a talentovanej =D a sympatickej.Ve filmu b¨mi ho ale bylo líto... *14*
  • hani

    Film byl opravdu zajímavý!a herec v podobě hanibala je opravdu nádherný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit