Přejít na výpis diskuzí

Hana Maciuchová

OSOBNOST 18.9.2007 
266 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je dost,že jí také diváci objevili...

    Vážená paní Maciuchová,pokud budete číst tyto řádky,velice Vám gratuluji k ocenění v anketě TÝ TÝ.Konečně televizní diváci objevili i Vaše neuvěřitelné schopnosti.Moc Vám gratuluji,věřte,že si to opravdu zasloužíte,jelikož nám divákům přinášíte radost.Pamatuji Vás z Chalupářů,kde už tenkrát jste se mi moc líbila a bezvadná jste i v "Ulici" . No co ještě dodat? Jste JEDNIČKA !
  • KONEČNĚ

    Moc jsem paní Haně přála aby byla konečně dostatečně oceněna gratuluji. *3*
  • Gratulace

    Moc gratuluji paní Haně k ceně Týtý.Je to skvělá herečka a toto ocenění si určitě zaslouží!
  • PJ

    K O N E Č N Ě ě ě ě ě ě ě ě ě ě
    Paní HANO: s úctou !!!!!
  • poděkování

    Gratuluji k velké a úžasné ceně.Moc jsem
    to paní Hance Maciuchové přála. Ke všem
    rolím ,ale hlavně roli MIRIAM v Ulici.
    moc děkuji. Skvělé. *4* *4* *4*
  • Převálcovat Gotta je umění

    Moc gratuluji k Týtý, převálcovat Gotta je veliké umění. Za ta leta si ty ceny zaslouží!
    • Re: Převálcovat Gotta je umění

      Taky myslím. A také gratuluji - jste sympaťanda! :-)
  • týtý

    sice Novu vyloženě nemusím, ale koukala sem na konec, protože jsem věděla, že je nominovaná, bylo nádhérné vidět ji, když šla na to podium...byla na ní vidět obrovská radost...konečně to získal někdo, kdo si to opravdu zaslouží...vždy
    • Re: týtý

      Nezbývá než souhlasit!!! A znovu gratulovat člověku, který si to svým chováním i prací zaslouží- p. Maciuchová, dala jste všem co proto! *3*
    • Re: týtý

      vždyť i ten projev byl přirozený a čistý...věřila jsem jí ho, ne jako Kája Gottů , který řekne větu: Opravdu jsem to nečekal....de domu a tam to hodí do někam do skříně, protože už to nemá kam dávat (ach ta komerce a podplácení)...moc blahopřeju
  • Gratulace

    Velicec gratulujeme k udělení všech TýTý.
    Rodina Vlčkova,Teplice *3*
  • A je to doma

    tak a je to doma... konečně dostala pořádný ocenění. zaslouží si ho. gratuluji pani Maciuchová
  • hvězda

    *3* nikomu nevěř jsi super baba a vždycky jsi byla a hraješ čím dál líp *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit