Přejít na výpis diskuzí

Hana Maciuchová

OSOBNOST 18.9.2007 
266 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všem doporučuji !!!

    jít na hru Na konci duhy kde hraje Hana Maciuchová slavnou Judy Garland je to velký umělecký zážitek!!!
    • Re: Všem doporučuji !!!

      s tím mi nezbývá nic jiného, než jen souhlasit, jelikož sem hru viděla asi tak 10x...
  • sms mi vyšla

    Milá pani Maciuchová.Jsem nesmírně šťastná,že mi vyšel můj tip.Blahopřeji z celého srdce. rodačka
  • ach ta paměť národa

    K profilu osobnosti jistě patří zmínka o letech normalizace - podpis anticharty a Vinohradské divadlo bylo velice angažované pracoviště. Řada lidí díky svým kritickým postojům již nikdy své vystrčení mimo hlavní proud nedohnala a již nikdy se ve svém povolání nemohla stát "TýTý". Nehledě na hmotnou situaci. Úspěch, s ohebným charakterem, s poněkud zvláštní pachutí. Zapomínají a tváří se jako by nic. *9*
  • To bylo supr překvápko

    Tak to bylo super !!!Každá změna je velice milá a myslím ,že tato je pro Vás nyní ta nejhezčí!!Blahopřejeme !!! *4*
  • Týtý

    Myslím si, že Hana Maciuchová je právě ten člověk, který si takové ocenění jako je TýTý moc zaslouží. Konečně bylo TýTý zajímavé, posílali sme hlasy a při oznámení výsledků kdo je Absolutní vítěz, sem měla na krajíčku.Už jako malá sem jí zbožňovala jako Anče ve večerníčkách. Moc vám gratuluji paní Maciuchová!!!!
  • Blahopřání

    Blahopřejeme Hance Maciuchové k triumfu v anketě Tý,tý. Blahopřání ovšem není jen za roli v Ulici, ale za řadu televizních a divadelních postav. Je prostě skvělá.
    Z Olomouce zdraví Jarešovi
  • BLAHOPŘÁNÍ

    MILÁ PANÍ HANO, MOC VÁM GRATULUJU K ÚSPĚCHU V TÝTÝ, PŘEJU VÁM MOC TOHLE OCENĚNÍ, JSTE VYNIKAJÍCÍ HEREČKA, VŠECHNY POSTAVY HRAJETE OHROMNĚ PŘESVĚDČIVĚ, JE VIDĚT, ŽE VÁM JDOU PŘÍMO ZE SRDCE. PRO MNE A MYSLÍM, ŽE NEJEN PRO MNE JSTE PROSTĚ J E D N I Č K A !!!PŘEJU VÁM I V DALŠÍCH LETECH HODNĚ PĚKNÝCH A ZAJÍMAVÝCH ROLÍ A HODNĚ ZDRAVÍ A ELÁNU V PRÁCI I OSOBNÍM ŽIVOTĚ. *14* *4*
  • Je čistý člověk...

    Paní Hana Maciuchová je skvělá herečka a čistý člověk.Ani bulvár nemá co říci, čím ji pošpinit. Zaslouží si ocenění, kterého se jí dostalo, ale ne všechna blahopřání.Alespoň ne ta, která jsou plná jedu. Je čistý člověk a určitě nesouhlasí s těmi, kteří k blahopřání připojují konfrontační slova na adresu Karla Gotta. Protože je sama velmi pracovitá, určitě oceňuje i jeho pracovitost. Možná ta jedovatá slova pokazila snahu autorů způsobit jí čistou a zaslouženou radost. Je to čistý člověk. Copak to nevidíte ? Dr. Taťána Tichá *4* *4*
    • Re: Je čistý člověk...

      Přikláním se k příspěvku paní Dr.Tiché.Lépe bych se asi nevyjádřil...Paní Hanka Maciuchová je skvělá herečka a nezákeřný,čistý člověk.Ještě jednou přeji vše dobré a gratuluji ke všem oceněním.L.Balage. *8*
  • Moc Vám to přeju, paní Maciuchová

    Moc Vám přeju ocenění Vaší práce, jste zcela určitě výborná herečka i výborný člověk. JL
  • Graulace

    Milá paní Maciuchová, z celého srdce Vám blahopřeji k ocenění v anketě Tý Tý. Vaše postavy mluví ze srdce. Přeji Vám, hodně zdraví, štětí a úspěchů v osobním i profesním životě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit