Přejít na výpis diskuzí

Hana Vagnerová

OSOBNOST 18.7.2007 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte lidi,Hanku mám strašně moc ráda.Líbí se mi jak hraje ve filmu Horákovi je strašně moc dobrá herečka.Strašně moc se na ní tešim v novém filmu Jana Hřebejka Zakázané uvolnění *4* *4* *4* *4* *1*
  • Moc dobrá herečka :) .... aj krasna ... v Expozitiře ji to moc dobre jde rada se na teb serial koukam ... přeji ti hodně uspěchu v dalších serialech a filmech
  • bohužel, v TV a filmech, absolutně nevěrohodná, vždy stejná, neumí otevírat pusu, křečovitá, nejde ji rozumět. Pokud je to nástup nové generace - ach jo, to teda padáme pořádně z kopce a není-li nikdo jiný na výběr. Tato herečka nikdy nedokáže dát věrohodnou charakterní a bohužel ani jinou roli. Vždycky bohužel působí velice ploše. Snad ji to jde v divadle lépe, ale obávám se, že ne. Velká, ale opravdu velká škoda že se tato stará slečna nevěnovala něčemu jinému. Když ji vidím na obrazovce je mi moc, moc smutno, musím přepnout, zkazí vždycky veškery dojem.
  • Ale ty vlasy má hrozný,nemá je zrovna moc hustý,takže často působí mastným dojmem.Chtělo by to zkrátit,prostříhat a ofinu do čela.
  • Ale ona se narodila v roce 1983, ne 1981!!:-)
  • Is super herečka škoda ze horakovi uz nejsou
  • narozeniny

    Milá Hanko
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • nejhezčí

    jsi uplne nejvíce jsi uplne krásná
  • ty vole 32 let bych typl o10 mín
  • skvela herecka hanicko *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit