Přejít na výpis diskuzí

Hana Zagorová

OSOBNOST 31.12.2006 
156 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miloučký člověk

    Hanka je užasná žena,po přečtení její knihy jsem zjistila, že je i upřímná, něžná a velkorysá. Má nádherné písničky,které hřejí u srdíčka... *3* *14* *3*
  • Hanička je nej

    Hanka je nejen SKVĚLÁ zpěvačka,ale i SKVĚLÝ člověk.Mám ji moc ráda a přeji ji vše dobré.A MOC ji děkuji,protože mě(i když nevědomky)vytáhla z hnusný depky.
  • úžasná

    JE TO NEJLEPŠÍ ČLOVĚK NA ZEMI,MILUJI JEJÍ PÍSNĚ,BÁSNĚ PROSTĚ VŠE CO JE S NÍ SPOJENÉ. JE TO MÁ ŽIVOTNÍ SÍLA-ENERGIE *4* MÁM JI MOC RÁDA *14*
  • Nejjjjjjj

    Hanička je nejlepší ................Fandím jí. *3*
  • krásné básničky

    Knížka básniček Hanky Zagorové je takové pohlazení po duši. Stejně tak na mne působí i její písničky po celý život.Jsou to takové obyčejné příběhy, které se mohou stát každému z nás. Moc, moc hezký a příjemné počtení v tomto někdy krutém světě. Jen tak dál.
  • uznání

    U písniček paní Zagorové si člověk krásně odpočine a odreaguje se od toho spěchu,který nás všechny ubíjí.Takže- Nešlap nelámej. *13*
    • Re: uznání

      Plně s tebou souhlasím,a také chci Ti říct,že Je naprosto nezbytné,aby nebe bylo blankytné.Ahoj
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A PĚVECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
    • Re: SUPER

      Naše Hanička je bezesporu jedničkou po všech stránkách. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit