Přejít na výpis diskuzí

Hans Hinterseer

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hansi je nominován na ECO 2012 v kategorii lidová píseň za CD "Dvě srdce" Fanoušci , co uděláme proto, aby náš hansi dostal co nejvíce hlasů - pište nápady
  • Dobrý den,
    to bude asi tím, že z pohledu hudebního průmyslu je v ČR po Hansim a spol. jen velmi malá poptávka. Nicméně by bylo zajímavé zjistit, kolik tady je nás nadšenců pro německy zpívanou lidovou hudbu.
    S pozdravem
    Marisol
    http://volksmusik.blog.cz/toto je odpověď na dotaz, proč u nás Hansi nekonzertuje - co proto fanoušci uděláme, aby tomu tak nebylo, je tu 15 Fanclubů , co tak spojit síly a zajistit konzert HANSIHP u nás v Česku
  • gfzuftýi
  • deřdedrč
  • chtěla bych vědět něco o fanclubu Hansiho a případně se do něho přihlásit.Jsem také velký fanoušek a měla bych zájem i o ten koncert ve Vídni
    • Milá Ingrid, neoficielní Fanclub HH má adresu Hansi.Hinterseer@seznam.cz,na jeho konzert do Vídně jedeme na vlastní pěst. HH není hlavně v Čechách moc známý, jeho písně se u nás nehrají - je potřeba, aby jsme všichni, kdo máme HH rádi, dělali osvětu a reklamu s cílem, že se najde konečně někdo i u nás , kdo uspořádá jeho konzert nebo si ho pozve do svého pořadu jako hosta - je přítelem Karla Gotta, možná by pan Gott mohl být tím, kdo nám udělá radost............................
  • Hansi Hintersser je nejen vynikající a sympatický zpěvák, ale i člověk s čistou duši a jeho energie je energií dobroty a radosti ze života, má dar sjednocovat lidi a já mu přeji nejen do Nového roku,ale i k jeho blížícím se narozeninám pevné zdraví a štěstí ať nachází ve své rodině a práci. Těším se na jeho konzert , který bude 12. dubna 2012 ve Vídní, je to pro mě dar nad všechny dary - DĚKUJI VÁM HANSI !
  • ...pokud budete mít...písněte na fisera.jiri@keli.cz
  • Nemáte někdo na prodej,nebo nevíte kde koupím DVD?
    • Mohu nabídnout téměř vše co vyšlo s tímto populárním zpěvákem/sportovcem.
      Filmy, DVD s koncertů, CD. Vše nové.
      Na ceně se dohodneme.
      brno
      • Dodatek k mé nabídce. E-mail: info@optimcom.com
  • I nám sa velmi páčia jeho piesne a je velmi milí nech mu to dlho vydrží *14* *3*
  • padfcaup

    PRODÁM CD

    Zdravím vás, milí příznivci Hansiho Hinterseera. nabízím k prodeji následující CD:
    Schön war die Zeit - nyní 230,-
    Ich warte auf Dich - nyní 180,-
    Mein Geschenk für Dich - nyní 240,-
    Andy Borg - Meine schönsten Liebeslieder - nyní 170,-
    • padfcaup

      Re: PRODÁM CD

      a ještě nezbytný dodatek: zájemci, kontaktujte mne na mailové adrese pavla.nav@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit