Přejít na výpis diskuzí

Hans Hinterseer

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všem fandům volksmusik

    Ahoj, už nějakou dobu sleduju pořady na ORFu a ARD a píšu si pro radost články o zpěvácích volksmusik, třeba by vás to taky zajímalo, mějte se... *4*
    http://volksmusik.blog.cz/
    • Re: Všem fandům volksmusik

      Servus všichnî!
      Pěkný-volksmusik.blog .cz má M.!
      Zdravím M.! ;-)
  • Hansi-sluníčko

    Ahoj všichni fandové Hansiho !
    Jsem ráda,že má Hansi i u nás své fanoušky,protože jeho písně a sametový hlas, texty písniček a jeho přirozené chování z něj skutečně dělají idol určité skupiny posluchačů.Proč u náš slyšíme pouze řev a anglická slova ?Kam se poděla naše melodická populární hudba ? Hansi je pro mne 1.
    Souhlasím,že i další zpěváci stojí za pochvalu jako Semino Rossi, Andy Borg,atd.
    Zdravím všechny - Jana *3*
    • Milá Jano, z toho, že váš příspěvek je z r. 2010 je zřejmé, že se u nás nikdo kompetentní o HH nezajímá, proto nemáme to štěstí jako ostatní evropané- letos jede turné do 44 měst Evropy ,které je vyprodáno- nenašel by se u nás někdo, kdy by k nám Hansiho pozval a potěšiltak naše duše i srdce - dělejme my, fanoušci všechno proto, abychom se konzertu Hansiho v Česku dočkali............
  • hansi volksmusic

    ahoj jaroslav.o volksmusic nemá teraz nikto záujem, pretože teraz všetci potrebujú agresívnu muziku. dalej všetci si myslia,že volksmusic je len jodlovanie, že jej chýba grádus. o, aký mylný názor.pravidelne navštevujem koncerty hansiho vo viedni. teraz som bola v oktobri 2009, marec 2010, naši ľudia nemajú ani šajnu o vysokej profesionalite rakúských a nemeckých spevákov.ty si zaplatíš, ty máš perfektný zážitok, profesionálny a aj umelecký. a predstáv si po vyčerpávajúcom koncerte je autogramiada a to je už čo povedať po trojhodinovom koncerte. umelec za tvoje peniaze ti je úplne k dispozícií, aj ked je vyšťavený.
    teraz v marci koncert trval 3 hodiny a hansi nastúpil a dalšie dve hodiny dával autogramy. celé je to o tom, ako poctivo niekto odvádza svoju prácu. aj slováci aj češi sa ešte musia veľa učiť. silvia
  • Volksmusic

    Ahoj všichni příznivci volksmusic!Jsem rád,že jsem objevil tyto stránky.Hansi je úžasný zpěvák a totéž platí o Helen Fischer.Andy Borgovi,Flippers,Kastlrutherspatzen atd.Jen se pozastavuji nad tím a už jsem o tom psal na jiných stránkách,Proč se u nás nevysílá tato hudba???? Je to přežívající odpor k němčině jako následek 2.svět.války,nebo co? Proč se nenajde jadno jediné radio,které by se věnovalo alespoň částečně tomuto druhu hudby? NECHÁPU?? Jsem zvědav na Vaše názory.AŤ ŽIJE VOLKSMUSIC!! *3*
    • kalousovamarcela

      Re: Volksmusic

      Ahoj,také mi u nás chybí tato hudba,ale mám satelit a na programech Das Erste,Orf 2,MDR,Hr a SWR sleduji dost často. *14*
  • hansi hinterseer

    Ahojte. Bola som 2.okt. na herbstvolmusik vo viedni, kde vystupoval aj Hansi. Bolo to úžasné, Hansi daával autogramy cezprestávku aj s dcérou Jessicou, mám dva autogramy, a aj jessica sa nám dala odfotografovať, 10.3.201O idem znovu na koncert do VIEDNE
    potom vám odpíšem. Čaute Silvia
    • Ahoj Silvia,
      prosím, napiš mi jak lze zajistit vstupenky na konzert Hansiho , chtěli bychom jet 12. dubna 2012 do Vídně - poradíš? dík tom.vlasta@seznam.cz
  • hansi-cili honzik

    kdo nezarli ten nemiluje...pre honzika z prahy,stale ta mam pod kozou nemozem dychat...jsi laska co me skrti ja na pokraji smrti...vic krat te neuvidim...si skvely co robis pre moje celo nebyt teba tak by onemelo...atd. *8* *13* *4*
    • Re: hansi-cili honzik

      zboznujem h.hinter...ako muza a spevaka ma obrovsku charizmu keby bol aj z dvoch domovoch aj bez ruky to je jedno,tak isto a davno zboznujem enriqua igl.,ako spevaka zboznujem k.kryla jeho piesni sa neviem nasytit smutne balady su stvorene pre mna a navzdy budu davam im prednost... *9* *9*
      • Re: Re: hansi-cili honzik

        Ahojte. Som veľmi šťastná že som túto stránku objavila. Hansiho počúvam tak asi 2 roky a ešte nikdy ma chuť na jeho hudbu neprešla. A viem, že ani neprejde. Pochádzam z východného Slovenska a neviem či tu na východe o ňom niekto vôbec vie. S jeho hudbou mi ide každá práca od ruky a každý deň je oveľa krajší. *4* *14* *4*
    • Re: hansi-cili honzik

      Ty sa mi neplet do mojich lasok o ktorych trosku snivam, *13* jene preco mi uz nedas pokoj...hansi je tak mily spievat bohvie ako nevie,ale prave preto ho milujem...vyzaruje z neho dobrota....z teba jene len pomsta a nenavist... *16*proste si tu za vsetky mena a za vsetkych kritikov na svete,len som si nevsimla ako ty si sa ohodnotil,kde by som to mohla najst???hm...sice ty si bezchybny a bezva... *8*
  • hansi

    Zdravím všechny milovníku Hansiho a hlavně jeho krásných písní a šarmu.Přeji všem krásné vánoce a hodně nových písniček s Hansim.Martha *14*
  • Hansi Hinterseer

    Hansi Hinterseer je skvělej zpěvák jako Karle Gott. *4* Zpívá opravdu nádherně a ráda bych ho poznala, ale to se asi nestane. *9* Jeho písničky jsou nádherný a líbí se mi, jak zpívá o horách. Sice tomu mc nerozumím, ale mě stačí jen poslouchat melodii hudby a text. *4*
    • Re: Hansi Hinterseer

      Ahoj Míšo taky poslouchám Hansiho ale i Semina Rossi, určitě jsou oba lepší jako Got,moc bych si přála aby měli vystoupaní i u nás.Co kdyby je Got pozval do jeho pořadu !!! *4* *4* *4*
    • Re: Hansi Hinterseer

      Hansiho mám moc rada,často ho poslouchám jak v TV tak i na CD je to nie len človek s velkým srdcom,ale i milý človek,velký milovník hor,prirody a svoje domoviny,je to poznat i z jeho písníček,kterým temeř vše rozumím,mým snem by bylo zučastnit se na jeho koncertu,snad mi to jednou vyjde,přeju mu moc dobré zdaví,štěstí a lásku *3*
    • Re: Hansi Hinterseer

      Ahoj, Míšo,
      souhlasím s tebou, ale dovolila bych si tě malinko opravit: Hansi Hinterseer je lepší než Karel Gott. *4* Tedy alespoň podle mě. *3*
      • Re: Re: Hansi Hinterseer

        andre rieu obrovsky talent -stradivar plus charizma,hansi sexy plus charizma plus sport aj jodlista spevak,robbie williams tiez obrovsky talent ako aj iglesias karel k...,krasne smutne baladovy textovy spevak a hlavne vystizny na tu dobu....a janci nezmieritelny az priam trasuci sa spievajuci brejlkos ufnukanec pomstychtivy.... *5* *9* *8* *15*
  • kalousovamarcela

    podpis

    Ahoj,nevíta někdo kam bych si mohla napsat o fotku s podpisem Hanse? *14*
    • Re: podpis

      mam viac fotiek s atogramamy aj cd a dvd
      • Re: Re: podpis

        Měla bych zájem o fotky. Napište prosím na tereza.sil@seznam.cz
    • Re: podpis

      Adresa : Hansi Hinterseer
      FansUNITED GmbH
      Hohr - Grenzhausen
      56200 Deutschland
      Hinterseer -Hotline : +43-02624-9100725 *3*
    • Re: podpis

      Chtěla jsem se zeptat, zda jsi zkusila tu adresu do Stadlpostu ?
      • kalousovamarcela

        Re: Re: podpis

        Ahoj,dlouho jsem tu nebyla,tak jsem adresu ještě nezkoušela,ale v nejbližší době napíšu,tak dám pak vědět
    • Re: podpis

      Adresa na STADL POST / časopis / STADLPOST Postfach 170, Mödling Austria 2340 www.stadlpost.at
      Píší si tam lidé o Hansiho podpis .Tak to zkus.
    • Re: podpis

      Napsat, to nevím, ale když si najdeš oficiální stránku, najdeš jich tam hned několik, stačí vytisknout na kvalitní tiskárně na kvalitní fotografický papír. Vím, že to asi nemá tu hodnotu, ale přece. Zdravím *4*
  • CD výběr

    Kdyby si chtěl někdo založit sbírku originálních CD není důvod CD kupovat za takové šílené peníze za které je nabízí české eshopy. Mám několik řadových CD a hlavně výběrová 3CD Romantické písně a druhou trojdiskovou výběrovku o horách. CD jsou z roku 2005/06 vydalo SONY. Za řadové CD bych chtěl 350Kč za 3CD sadu také 450Kč. Za oba výběry jen 700Kč. Mohu nabídnout výběrovky i od dalších Volksmusik interpretů jako Flipers... za podobně slušné ceny. muj mail virtualnisportbar@seznam.cz
    • Re: CD výběr

      Mám zájem o Volksmusik. Napište co nabízíte. Určitě chci:
      - Hansi Hinterseer
      - Helene Fischer.
      Děkuji. Anička

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit