Přejít na výpis diskuzí

Hazal Kaya

OSOBNOST 20.8.2014 
154 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcem sa spýtať neviete prečo na konci zastrelili Ferihu ??? (Ďakujem) *4* *4* *4*
    • Pretože sa filmári rozhodli že natočia viac časti ako planovali. A Hazal Kaya prijala ponuku v inom seriáli takže nemohla ďalej natačať Ferihu a preto ju v serialy zastreli.

      P.S. Keby si čitala članky o Hazal Kaya alebo o hocikom inom nemusela by si sa tak vypitavať.
    • Ano ja viem prečo Ferihu nakonci zastrelili.
  • max123verca
    potkat tě někde tak tě nejspíš ojedu ...hihi :-DDDDDD *14* *14* *14* *14* *14*
  • lenka.mitchel
    ahoj feriho moc ti to slušíí v tom serialu zakazana laska a feriha aj emirovi vam mooc slušelo škoda že to je na konec blby serial ale us mooc jak te zastřelil levent a pak to skončilo škoda No kdys bis eště pokračovala v na svadbě vždicki si přeju kdy bi sme bily aj kamaradky kdy bi ste zas mneli serial spolu eště novej 2015 možna že aj odepišeš Vím aj že jsi od fadmagul sestra merhaba Feriha serialu yasak aşk slušíí much'll ve Feriha ve Emir bu seri blby sonu olduğunu utanç yakışır mooc ancak te atış Levent ve sonra bis Este hiç diliyorum vždicki evlilik devam etmedi Eh ayıp sona erdi bize nasıl mooc Eğer tekrar birlikte seri Estee yeni 2015 Belki de odepišeš ben sen kardeşimi fadmagul olduğunu iyi biliyorum mněla olduğunuzda biz bi ve bi kamaradky yendi
  • ste obydvaja pekny prevas som si nasiel frjeku lebo co sim videl ten serial a podlatoho som a ja tak robill ste pekny moja frajerka vizera tak skor sa podoba na hazal kaya *14* *7* *2*
  • hazal si pekna a chcela bi som aby ten serial pokracoval.Feriha je peknemeno nevizeras ze bi si bola turicanka lebo vizeras skor na slovenku si krasna nemam slow a s emirom ti lepsie pasuje lebo je krajsi ako behlul sice aj on ale ne tak akon EMIR *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Hazal kaya alebo feriha si velmi pěkná z emirom ti to lepsie pristalo jako z behulom ví z emirom stě bolí velmi pekni parik
  • si velmi krasna chcela bi som sa stebou stretnut *5*
  • Hazal je prekrasna zena, ked ju vidim pripada mi ako madona z nejakeho renesancneho obrazu, ma jemne a velmi sumerne crty. A jej herecky prejav je velmi mily a prirodzeny. Sice na Turkynu velmi nevyzera, ale je fakt nadherna.
  • Ahoj feriha moc ti to slusi vtom seriali zakazana laska si moc cheska chcela bysom sa ta stretnut a povedat ti ze si krasna a uzasna si moja naj oblubeniejsa cherecka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit