Přejít na výpis diskuzí

Hazal Kaya

OSOBNOST 20.8.2014 
154 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čavki feriha mam ta rada aj emira jak sa ams aj emir uzdrav sa hej hahhhhhahahah *5*
  • feriha zomrela len ve filmu režiser to nedomislel turci jsou debilove jen na podvody to bi jim šlo ale filmi dotahnout do konce neumněj tak at nenatačej filmi napinavi ale blbi jako jsou oni
  • ahojki feriha jak sa mas aj emir tak cav a mam vas radi aj emira cavki habahahhha *14*
    • Hhhahahahh ale ajtak ja som feriha takze BACHAA?? OKEY MILANKO
  • jak sa mas feriha čo robí emir A uzdrav sa hej feriha A pozerám vás film A je úžasní hahahahja cavki feriha mám ťa rada aj emiráty tak čav
  • ahojki feriha jak sa mas aj emir emir ce tamtu co je sadarka ale ti si pekna aj emir ti tak cavko feriha uzdravte sa hej cavki mila feriha a mam ta rada aj emira cav ahoj
  • Ernestkapuzo
    Ahoj velmi si me zaujala ve ferihy si moc simpaticka a krasna ale velmi si aj zklamala ze is skoncila serial tak blbe ..Emira si tam nechala takhle sameho ..Skoda ze nejste ve skutocnosti spolu byli by ste velmi krasni par :D
  • Mila feriha tak ta mam rada ked som pocolu ze mas cukrovku chcelo sa mi plakat
  • ahojki feriha ti si ne zomrela ti si odlisla a emira si nechal ahoj *15* *2*
  • jak sa mas feriha uzdrav sa aj emir
  • cav feriha mam vas radi a pozeram vas film a mam vas radi aj emira aj teba a uzdrav sa *15* *3* *2* *12* *13* *9* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit