Přejít na výpis diskuzí

Heath Ledger

OSOBNOST 31.12.2006 
6509 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eve-lyn
    Dneska je to další rok co s náma Heath není :(
    • Hrozně to letí,ale vzpomínky zůstávají. R.I.P.
  • Krásnej kluk, miluju jeho filmy, škoda, že tu není.
  • vždycky sem do něj byla zamilovaná a navždy budu!!! I love you
    *9*
  • ahoj je to fakt škoda byl moc moc krásnej!!!!!!! *14*
  • to je hrozný před chvílí sem zjistila že už je pod kytičkama *13* už dávno sem se do něho zamilovala ve filmu 10 důvodů, proč tě nenávidím a byl to múj hodně oblíbenej herec a sem z toho hrozně smutná že už nežije *13*
    • To je pravda, tam byl úžasnej...... *14*
  • eve-lyn
    8. ledna 2012
    20:00
    Prima
    Deset důvodů, proč tě nenávidím
    • Lucie.hl
      Hou hou, už se těšíím!! *14* *3*
  • Popravdě jsem hrozně smutná osoba, protože Heath Ledger je mů nejoblíbenější herec a jeho smrt člověka fakt rozčílí. Podle mně se nezabil, protože by to neudělal v točení filmu. A je fakt škoda že ho na konci zaskakují, protože to už není ono.
    Minimoman
  • eve-lyn
    Ahoj lidi,
    chtěla jsem se vás zeptat jestli nevíte něco o kalendáři na následující rok. Zase bych chtěla kalendář s Heathem :)
    • Chodí mi nabídky z Levných knih, a byl tam i kalendář s Heathem na rok 2012, jen je u něj poznámka, že se dá koupit jen v prodejnách Levných knih. Objednat nejde. Tak se tam chystám vypravit. Na titulní straně je stejná fotka jako minulý rok, jen je kolem jeho hlavy taková jako sluneční zář.
  • eve-lyn
    Dneska Legendy z Dogtownu ..v 23:45 na cinema
  • eve-lyn
    Michelle Williams - On daughter Matilda’s new puppy: “[The dog's name is] Lucky. [Matilda's] first ideas were … they sounded like stripper names. She wanted something like, Crystal, Gem, or Diamond. At first I was going to be a controlling mom because I was like we can’t have a dog named [that]. Then I was like, you know what, let her have it but then she finally settled on Lucky - which made me feel very lucky.” *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší