Přejít na výpis diskuzí

Heath Ledger

OSOBNOST 31.12.2006 
6509 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kletba bratří Grimmů

    Ahoj, chodí sem ještě vůbec někdo? Chtěla jsem napsat, že v úterý 26.7. dávají na ČT 1 ve 22.20 Kletbu bratří Grimmů. Mám ji moc ráda, Heath je tam strašně roztomilý, určitě se budu dívat. Koukala jsem také na kalendáře na rok 2012, je jich fůra s celebritami, ale s Heathem zatím žádný. Snad vyjde.
    • l.enik

      Re: Kletba bratří Grimmů

      Nic moc se tu v poslední době neděje. V Týdeníku Televize je o Kletbě článek a je tam vcelku dost zájimavostí o natáčení. Některý věci jsem ani nevěděla. A samozřejmě fotka s Heathem.
      • Re: Re: Kletba bratří Grimmů

        Dík, tak to si ho musím koupist.
        • Re: Re: Re: Kletba bratří Grimmů

          Oprava: koupit.
  • stankova.lidka

    Imaginárium

    Na novinových stáncích je opět k dostání Imaginárium. :)
  • životopis

    Dnes jsem se dívala opět na Heathův životopis, sice jsem ho už viděla, ale stejně mě to moc potěšilo. Bylo to moc dojemné, jak ho měli všichni rádi. Byl vyjímečný a strašně milý. Nikdy nezapomenu.
    • Re: životopis

      Taky jsem se dívala. :-) Viděla jsem ten dokument poprvé a šíleně mě dojal, byl krásný, dokonce nejedna slza mně ukápla :'(... Ale neskutečně mi (myslím že všem) Heath chybí. Také nikdy nezapomenu, snad brzo budou v TV zase dávat nějaký jeho film ;-)
  • l.enik

    Televize

    Ahoj všem, až půjdete kolem trafiky, nezapomeňte určitě nahlédnout do nové Televize Týdeník na stranu 16, 17. Určitě potěší :-)
  • eve-lyn

    životopis

    ‎12. června 2011
    11:15
    ČT 2
    Svět umění: Heath Ledger ♥
    • Re: životopis

      To jsi mě potěšila,určitě se budu dívat.Už to jednou dávali na CT 2,a já to tenkrát neviděla,a strašně mě to mrzelo.To je fajn,že to znovu opakují *4*
  • Čtyři pírka:Zkouška cti...

    Ahojky lidi *3* Tak pozítří,tj. 15.5. v neděli na Primě,dávají filmík s Heathem,který všichni znáte,a určitě ho i několikrát viděli "Čtyři pírka" *14* .Koukala jsem ,že to sem ještě nikdo nenapsal.Ale určo jste to většina z Vás již četli v programu *3* .Ale pro jistotu,kdyby náhodou to někdo z jeho fanoušků nevěděl,tak to píši...Tak nezapomenˇte se dívat !!!!Nedávno dávaly "Legendy" ,pak "Ned Kelly" ,a ted "Pírka" .... *4* Je dobře,že dávají filmy s Heathem,a že si ho můžeme stále připomínat,jak skvělej byl herec!Jsem zvědavá,kdy budou u nás v televizi dávat dávat Temného rytíře.Už by mohli ,ne?... *7* Mějte se všichni fajn,a hezký víkend všem...
    • Re: Čtyři pírka:Zkouška cti...

      V neděli jsem samozřejmě koukala na Čtyři pírka, je to můj oblíbený film, Heath to zahrál úplně skvěle, jako všechno. Také už se těším, až budou dávat Temného rytíře. Doufám, že budou brzy v TV ještě nějaké další Heathovy filmy. Vždycky mě to moc potěší.
  • ned kelly

    Ned kelly zítra ve 20:00 na prima cool :)
  • stankova.lidka

    Na větrné hůrce

    Budou dávat 3.5. na ČT2 ve 20.00. Vím, že v tom Heath nehrál, ale má to spojitost s jeho jménem. Sama jsem to taky četla a nadchlo mě to. Takže já budu určitě koukat. *4*
    • Re: Na větrné hůrce

      Jakou spojitost?napiš zajímá mě to neslyšela jsem o tom nikdy
      • stankova.lidka

        Re: Re: Na větrné hůrce

        Promiň, že jsem neodpověděla, ale blíží se konec roku a je toho ve škole nějak moc. Na Větrnou hůrku se určitě koukni ;)
      • Re: Re: Na větrné hůrce

        Jeho rodiče ten román mají strašně rádi a vystupuje v něm postava jménem Heathcliff. No a Heath je pojmenován právě po něm ;)) *5*
        • Re: Re: Re: Na větrné hůrce

          Díky tak to jsem vůbec nevěděla.
          • Re: Re: Re: Re: Na větrné hůrce

            No nemáš za co :))
            P.S.: Zkus se na něj třeba někdy podívat, je to pěkně zpracovaný film, povedl se! *3*
  • terkap5

    tetování

    ahoj...hele chci se zeptat on Heathy měl nějaký tetování?Já jen že sem ho viděla tedka na fotce s tetováním a docela mě to překvapilo... *7* *4*
    • Re: tetování

      Tuhle otázku ohledně Heatha čtu snad poprvé v životě...
      A k věci. Ano měl jich víc než dost. Zkus hledat na googlu, tam je obrázků jeho tattoos kupa ;))
      • heatcliff

        Re: Re: tetování

        Tetování měl nádherná. Krásné bylo i KAOS,- v tom ho naprosto chápu. *4*
        Byl božský.
    • stankova.lidka

      Re: tetování

      Ano měl, na můj vkus až moc. http://www.inkedcelebrity.com/ledge r.html Mně osobně se moc líbí ten náramek, co měl na levém zápěstí a "OLD MAN RIVER" *4*
  • stankova.lidka

    navždy

    Shoda náhod nebo nadpozemská síla? Nedokážu si totiž vysvětlit jednu věc a to, že včera svítilo slunce a dnes prší. Jako kdyby i nebe vzpomínalo.
    Co napsat náš Heathe. Jsi věčný a tak to i zůstane. Navždy v nás. Krásné narozeniny u nebeského dortu *4*
    • Re: navždy

      Měla by ses jít léčit. Tohle je aprílový počasí, ne "Heatheček který sedí na obláčku a houpe nožičkama". :// *9*
      • Re: Re: navždy

        trošičku retard ne? Lída prostě napsala, že to tak vypadá a jak ona to vidí a ty jí na to odpovíš, aby se šla léčit? Jestli se Ti ty příspěvky nelíbí, tak si to nech pro sebe! A podepsat se jménem jiného uživatele...ubohé, VELMI!!! *3*
        • Re: Re: Re: navždy

          Větší retard jsi tady ovšem ty a "Lída" ;-) Heatcliffa ani nezmiňuji, ten je jasný případ už od začátku. Hezký den ;-) Žijte si v tom vašem snovém světě dál.
          • Re: Re: Re: Re: navždy

            Hele, když se ti nelíbí, co my o něm tady píšem, tak proč se ozíváš? A jaký snový svět prosímtebe... Akorát jsme si, jako spousta lidí, vzpomněli na Heatha a napsali svoje pocity z toho dne... A ty se začneš do nás navážet?? Tak prosím, jen do toho ;)) Ze tvého příspěvku se opravdu nesložím. Taky pěkný den *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: navždy

              radši by sis měl pustit nějaký jeho film a pochopit, o co nám tu jde...Jak byl jedinečný, okoulil nás a my na něho nehceme zapomenout..di si radši obdivovat ty svoje teen hvězdičky když seš tak chytrej..a nech nás a Heatha na pokoji..;)
      • heatcliff

        Re: Re: navždy

        Tohle jsem nepsal já, jen pro upřesnění.
        • stankova.lidka

          Re: Re: Re: navždy

          Všichni vědí, jak Heatha obdivuješ *3* *4*
      • stankova.lidka

        Re: Re: navždy

        Tak se to dá taky vysvětlit. Ale jen jsem napsala, co cítím. *4*
    • emo-anne

      Re: navždy

      krásně jsi to napsala :))) Všechno nejlepší Heathy...Budeš tu stále s námi ...:) :-*
    • Re: navždy

      Opravdu, to jsi krásně vystihla s tím počasím! :))
    • Re: navždy

      ...máš pravdu,jako kdyby nebe vzpomínalo!!!... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší