Přejít na výpis diskuzí

Heath Ledger

OSOBNOST 31.12.2006 
6509 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kk.a.t.k.a
    Jeden z nejlepších herců vůbec...Je ho velká škoda *13*
  • Byl to herec s velkým H :-)
    Nikdy nezapomeneme, Heathe ♥
  • Tak včera jsem koukala na Temného rytíře,a jo hezký to bylo,ale někdy mi už vadila ta hudba,že jsem pořádně neslyšela,co tam říkají....a mrzelo mě,jak to sknončilo *9* Ale Heath tam byl super,a stejně se mi líbil i Christian Bale *3*
  • V sobotu 8.10. bude konečně na Nově ve 20.00 hod. Temný rytíř!!! V TV Star je celý článek a také nějaké fotky. Už se moc těším.
  • Ano, koukala jsem.. :)) *14*
  • stankova.lidka
    v sobotu na nově v 15.40 Příběh rytíře. :)
  • Dnes jsem na Nově viděla ukázky filmů,které budou vysílat na podzim,a byl mezi nima i Temný rytíř-konečně! *2* Takže se máme na co těšit *14* *5* Tak doufám,že jsem Vás také všechny potěšila-vlastně né já,ale hlavně TV Nova *3*
    • l.enik
      Jojojo, taky jsem viděla, určitě mám radost :-) 17.9. budou v 15:40, taky na Nově, dávat Příběh rytíře *4*
      • Fakt jo?To dávají každý rok tak kolem Vánoc,ale těším se *14*
  • dnes jsem četla o Michelle Williams, že bude hrát Marilyn Monroe a v tom článku bylo zmíněno i o jejím zesnulém manželovi Heathovi. Bylo tam i pár obrázků ze Zkrocené hory, kde spolu oba hráli. Chtěla jsem jen říct, že i když už se diskusí tady nezúčastňuji, neznamená to, že na Heatha už nemyslím. Je to naopak. Jen to tolik nebolí jako na začátku, kdy jsem potřebovala všechny nahromaděné emoce ventilovat a s někým se o ně podělit. Heatha budu mít v srdci pořád. I když si řeknete, že to byl přeci jen herec, kterého jsem neznala. Prostě to tak cítím a sama se divím co se mnou Heat udělal. Nejsem blázen do herců a nikdy jsem nebyla, proto si myslím, že Heat byl opravdu jedinečný.
    • To jsi napsala hezky..Cítím to tak stejně.. *3* Heathy in my heart forever *14*
  • http://www.levneknihy.cz/heath-ledger/d-117891/ Kdyby ji ještě někdo neměl.. Ta cena mě hodně překvapila.
    • No to si dělaj p...l *8* Prodávat Heathův životopis za 19,- Kč?!!!!!! *16*
  • eve-lyn

    Matilda

    http://justjared.buzznet.com/photo- gallery/2558029/rachel-weisz-ring-0 5/
    :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší