Přejít na výpis diskuzí

Heath Ledger

OSOBNOST 31.12.2006 
6509 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • heatcliff

    Záře z Perthu

    Rok opět utekl a je znovu 4.4.
    Tentokrát s nedožitým číslem 32.

    Heath Ledger- australské slunce a oči smutku i naděje, -tak ho vidím a budu vidět já. Jedinečnéhý.
    • Re: Záře z Perthu

      povedala si to pekne mam velmi rada heatha a je skoda ze uz odisiel bol velmi pekny a milí,zlatía dobrý
      *4*
    • Re: Záře z Perthu

      Taky tiše vzpomínám!!!
      • Re: Re: Záře z Perthu

        To já jsem vzpomínala i nahlas. :))
        Je to nepopsatelná škoda, co se mu stalo... Proto se také přidávám s přáním k narozeninám, i když vím, že tyhle příspěvky a mnohé další si Heath už nikdy nepřečte. *9*
        • Re: Re: Re: Záře z Perthu

          Také přeji a moc vzpomínám.
  • l.enik

    Legendy...

    24.3. na Nova Cinema ve 22:15 Legendy z Dogtownu *4*
    • eve-lyn

      Re: Legendy...

      To je SUPER !
      • Re: Re: Legendy...

        V novém TV Star je větší a menší Heathova fotka z Legend, je tam moc hezky. Určitě se budu dívat, už se těším.
  • emo-anne

    článek

    Tady je článek z té Enigmy...http://heathy-ledger.blog. cz/1103/smrtonosne-prokleti-filmovy ch-oscaru
  • 10 důvodů...

    Pro ty co mají HBO dobrá zpráva, v sobotu 19.3. v 15h davají Deset důvodu, proč Tě nenávidím...
    • Re: 10 důvodů...

      ...no a Ti co nemají HBO si klidně můžou pustit DVD*14*
  • Enigma

    V nové Enigmě je článek o Heathovi.Jmenuje se prokletí oskaři nebo tak nějak.
  • CANDY

    15.3. ve 22.45 na čt1 davají Candy *3*
    • heatcliff

      Re: CANDY

      Výborně! *5*
      • Re: Re: CANDY

        Zrovna jsem to sem šla napsat, ale pozdě. Už se moc těším, je to jeden z mých nejoblíbenějších Heathových filmů. To se zase nabrečím, vždycky mě dojme už ta úvodní píseň, je úžasná.
        • Re: Re: Re: CANDY

          Skvělá zpráva,akorát je škoda,že to dávají tak pozdě.Ještě,že to mám na Dvd.V TV max je i menší fotečka Heatha *14*
          • eve-lyn

            Re: Re: Re: Re: CANDY

            Moc se těšíím ! Candy je vážně perfektní film ! x)
  • ...

    Dneska to jsou 3 roky co zemřel když jsem si koupila bravicko a videla jsem jak se tam usmyva nemohla jsem uverit ze tu uz neni ve všech filmech byl uzasnej.
    Osud je hajzl *9*
    • Re: ...

      Souhlasím akorát s tím rozdílem že 3 roky to byly 22.ledna
  • l.enik

    Bravo

    Ahoj, určitě si kupte nové Bravo, stojí to za to ;-)
    • Re: Bravo

      jo to jo je to dobry ty dve stranky si vytrhnu a nalepim si to na dvere v pokoji abych ho mela porad pred sebou
    • terkap5

      Re: Bravo

      On tam je Heath, nebo něco o něm??? *14*
      • l.enik

        Re: Re: Bravo

        Je tam celá dvojstránka o Heathovi *4* Teď když o něm nikde moc nepíší, to opravdu potěší.
        • Re: Re: Re: Bravo

          Díky moc, také už ho mám doma, jsou tam krásné fotky, kde to Heathovi moc sluší. Michelle tam o něm píše opravdu moc hezky, až mě zaráží, když to byla taková její životní láska, proč se s ním tedy rozcházela? Řekla bych, že to začala nejvíc zdůrazňovat až po jeho smrti. Ale to je jen můj názor. Nic proti ní.
          • stankova.lidka

            Re: Re: Re: Re: Bravo

            Kdo ví, co se mezi nimi tu dobu odehrávalo.. Určitě nic nedávám Michelle za vinu. Naopak ji obdivuji. Je strašně silná. Vyrovnat se s tím, zase normálně žít a ještě o tom dokázat mluvit.. Navíc vychovává Maty, která je Heathovi nesmírně podobná. Jak tváří, tak gesty a prostě vším. Je celá Heath. A ona se dokáže celý den dívat do těch Heathových očí, které po něm Maty má. Fakt ji obdivuju. Už pro mě, jako fanouška, je to někdy dost těžké pochopit. Kdybych mohla - smekla bych před ní. *4*
          • heatcliff

            Re: Re: Re: Re: Bravo

            Michelle je skvělá *3* Chová se jako normální člověk a né jako bulvární výrustek.
            Ani si nedokážu představit, jak zničující pro ní musí být takové vyprávění o Heathovi.
            A proč ho opustila? Myslím, že měli mnoho problémů jako pár. Asi to nebylo zrovna harmonické soužití, aspoň i Terry Gilliam to tehdy řekl v rozhovoru pro Vanity Fair. Ale to byla jejich věc.
            A myslím, že se v tom už nikdo šťárat nemusí. Prostě se rozešli a tím to končí.
            Jen jsem rád, že o Heathovi Michelle mluví, asi se už dokázala otevřít a normálně o tom hovořit, což je dobře.
            I když jak píšu, musí to pro ní být drásající.
            • heatcliff

              Re: Re: Re: Re: Re: Bravo

              To šťárání nebylo na tebe, bylo to obecně myšleno *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Bravo

              Vůbec se v tom nechci šťárat, jen mě to tak napadlo. Já si Michelle vážím jako herečky, myslím si, že je i dobrá máma a že Heatha měla ráda. Kdoví, co mezi nimi bylo, to ví jen Michelle.
        • stankova.lidka

          Re: Re: Re: Bravo

          Díky za info. Už to mám doma a musím říct, že je to krásná dvojstránka. Mluví o něm krásně, především Michelle. Poslední dobou jsem si Michelle hodně oblíbila *4*
  • 10 důvodů

    Zdravím všechny a pro Ty kteří o tom neví mám dobrou zprávu, vyšlo DVD 10 důvodů za relativně slušnou cenu-179,--. Já si ho určitě koupím, mám ten film ráda, i když už dávno nejsem teenager.:o)).Mějte se !!!
  • ...

    Heatcliffe ....v pohodě...já už to neřeším.Myslím si ,že jsi hodnej ,fajn kluk a to je důležité,tak já lidi beru....a dál bych to neřešila *13*
    • heatcliff

      Re: ...

      Dík *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit