Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krásná Helena o Silvetra

    Díky za vystoupenií o Silvu a následující pořad o Nový rok.
  • krasne Vianoce

    MJoja najmilsia Helenka Vas vianocny koncert v Kosiciach bol uzasny neskutocne Vas milujem a zboznujem prajem krasne vianoce *14*
  • ooo

    jj je good píchal bych jí i její dceru
  • Milovaná Heleno

    přejeme ti hodně štěstí ve slavíkovi správně by si měla být první protože jsi tady bezkonkurenčně největší nejvšestranější a nejzářivější hvězda a věříme že to ještě dlouho tak zustane *14* *3* *14*
  • Podpořte Helenu

    Helenu mám ráda už odmalička a nemám ráda když ji závistivci hnusným způsobem pomluvají. Každý má jiný vkus, já vím, ale pořád se to nemusí dít tak hnusně. Takže dnes vyšel titilek Helena Vondráčková je zatraceně sexy. Samozřejmě jsou tam o ní hnusné hlášky. Takže prosím, kdo jí máte rád, tak ji podpořte. *1*
  • Špatný Názor

    Ahojky, Byla Jsem na jejím koncertě v lucerně a změnila jsem na ní názor. Chodím na zpěv a tam musím její písně zpívat:-) Donedávna se mi to hnusilo protože jsem si myslela že je to Nafiflená Babka. Opak je Pravdou nádherně zpívá a je moc vtipná a v pohodě. Musí si ještě odnést zlatého slavíka:-)
  • Helena

    Helenu mám opravdu moc rád.Ale občas si myslím, méně je více a to hlavně modelech pro mladčí ženy.Jinak je super hvězda.A moc jí fandím.Michal
  • Podpořte Helenu !!!!!!!!!!!!

    ve slavíku byl jsem na jeím koncertě v lucerně a opravdu nemá konkurenci je největší česká pop STAR *4* *14* *4*
  • Re: Podpořte Helenu ve slavíku !!!

    čas je jen do konce listopadu tak pište *4* *3* *4*
  • Podpořte Helenu ve slavíku !!!

    Jestli máte rádi naší největší hvězdu pošlete jí hlas ve tvaru SLAVICE 23,VONDRACKOVA HELENA,váš věk číslicí a vaše pohlaví M nebo Z na tel 900 06 06
  • Re: Helena byla,je a bude moji osudovou ženou

    S Vaším názorem naprosto souhlasím. Mně je 20 a Heleně fandím už odmalička. Mám ráda její písničky a její show, které nesjou rozhodně nudné, protože Helena jim dodává šťávu. Je krásná, inteligentní a k tomu ještě strašně hodný člověk. Obdivuji ji pro její vitalitu. Jsem o mnoho mladší a vím, že to, co Helena dokáže ve svém věku nezvládne leckterý čloěk v mém věku. Takže Helenu nechte na pokoji a běžte se podívat do zrcadla, jak vlstně vypadáte a běžtě si raději zaběhat, abyste měli postavu jako Hela. *5*
  • Heleno už se proberte !!!

    Její povedený MM totálně ničí Heleně pověst a image hvězdy.Jestli letos nebude Helena ani třetí slavice a porazí ji hlasově netalentovaná neteř tak je to jen a jen jeho zásluha.Helena by měla urychleně ukončit spolupráci z MM než bude pozdě a ukončí svojí hvězdnou kariéru jako všem směšná paní.
  • Re: Moc fandim

    moc dík, máš ve všem pravdu *14*
    taky ji mám moc ráda *14*
  • Krásně krásná Helena

    Vážení čtenáři Heleniny stránky.Asi jsem trochu jinde,ale už mám plné zuby řečí o Heleně.Pořád čteme "nesmrtelná.,bránící se.,jdi do důchodu".Vážení,Helena byla,je a bude žena za kterou bych rád běžel nahý mezi trním a bos po střepech.Písničky paní Heleny mně pomohly ve chvílích,kdy jsem uvažoval o zbytečnosti bytí na tomto světě.Písničky paní Heleny mně pomáhají,když přijdu domů orvaný z práce.Písničky paní Heleny mně pomáhají ve chvílích,kdy mám pocit,že je dneska hnusně a bude hůř.Ano. chtěl jsem ukončit své já.Ano,štve mne chodit do háku. Ano,prší,partnerka je nepřijemná,v MHD mne šlápla na nohu čarodějnice.ANO.Přijdu,udělám si pohodu a pustím Helenu.ANO.A vím,že končit životní pouť sám od sebe je pitomost (věřte,může být i hůř-trochu pesouše).,být naštván v práci je blbina (rozčiluj se jen do výše svého platu.),a pršet přestane a nepřijemnou partnerku lze vyměnit třeba za kočku <třeba čtyřnohou,alespoň nereptá>.A vždycky to byla Helena,která mně dokázala dát do pohody.Díky Helen a i kdyby se protivenství všeho světa spikla proti Vám a lid Vás odmítal,vždy budou ti,kteří rádi proběhnou trním.
  • Re: Ahojky,

    A ty jsi zřejmě člověk velmi obdařený intelektem, co? *8* silně o tom pochybuju! Co jsi dokázala? V čem vynikáš? Co umíš?
    Typuju, že jsi naprostej loser! A ty slinty, co jsi sem natlapala, jsou pouze a jen důsledkem závisti...Je mi tě líto...ubožáku! *16*
  • Re: Re: Přestaňte se furt navážet do Heleny!!!

    A má bejt? Závist či co? To je jen důkazem toho, že je to špičková hvězda, která se prostě drží, aniž by si to někde podplácela! Navíc je to strašně krásná, energická, hodná a neuvěřitelně milá ženská! měla jsem tu čest ji poznat a můžu říci, že je prostě úžasná!
    Helenka 4ever! *14*
  • Re: vadí-nevadí

    Možná, že ano.
  • Re: Je perfektní

    plně souhlasím.
  • Helena byla,je a bude moji osudovou ženou

    Po kolenou za Helenou byl jeden pořad v TV.Já osobně bych dodal a klidně po střepech.Je mně 40 a co mně paměť sahá,vždy jsem Heleně fandil.Je to šikovná a chytrá a neobyčejně milá žena.Navíc je krásná.Pokusy o napadání.že ji pomáhá plastika jsou asi pravdivé.Ale vážení,vyhlazení vrásek pomáhají mladistvému vzhledu.Ale štíhlou postavu si musí udržovat sama. Podívejte se vy všichni Helenini kritici kolem sebe a mnohdy i na sebe. potkáváme každý den studentky,které vypadají jako koule.Navíc si vezmou moderní kalhoty pod pupík i níže a tričíško pod prsa a mezi to nám strkají na odiv své špeky.Myslím,že nejvíce kritiky přichází Heleně právě od takových "koček" a z řad mužů ,od chlapů,kteří by si mohli pískat i na prsty u nohou,kdyby měli doma takovou kočku jakou paní Helena je.Myslím,že veškerá kritika je jen a jen žárlivost.Dvacítky zavidějí,že nevypadají jako šedesátka Helena a chlapi možná závidějí panu M.M. a proto hledají chyby na Heleně.Navíc proč by chodila do důchodu?!Vždyť vláda chce odhlasovat důchodový věk,že se jej téměř niikdo nedožije.Tak ať nám k tomu zpívá i dále půvabná,milá a super Helena.Díky všem kteří ji fandíte.A kritizujicí osoby prosím pohleďte do zrcadla svých duší.Kolika lidem jste vy kritici dokázali dát radost?Helena statisícům.A vy?!!!!
  • Re:

    Tomu človíčku co psal 16.1. 2006
    Závidíš že ona na to má a ty ne? To víš to je dřina a práce odvedená za kterou si může pořídit co chce dokonce i plastiky.
    150 let jí určitě není ale i přesto na její věk umí dobře zpívat do toho tančit a stepovat.
    To ty by si asi těžko dokázala že?
    Já vjejich letech a dělat to co dělá pani Helenka že zpívá do toho tancuje nebo stepuje já bych tam padla na pusu.
    To chce trénink a jen trénink.
    Nezáviď a makej na sobě pak možná toho taky dosáhneš a budeš vklidu a budeš si moci pořídit taky plastiky čau *10* *5* *16* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit