Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Přestaňte se furt navážet do Heleny!!!

    trapnéééé *9*
  • Re: Přestaňte se furt navážet do Heleny!!!

    nikdo jí přece neodsuzuje, naopak vždyť jenom kolik zažila prezidentů narodila se za Beneše. do školky chodila za Gottwalda, do školy za Zápotockýho, zpívala Novotnýmu, Svobodovi. Národní umělkyni dostala od Husáka, s Havlam byla kámoška a Klausovi spívala na mítincích,,, *1* *1* *1*
  • Přestaňte se furt navážet do Heleny!!!

    Helenka je nejlepší zpěvačka tady v tý trapný republice! Nevim, co proti ní furt máte! Má talent, pracuje na sobě a to, jestli má nebo nemá plastiky je podle mě její věc a i kdyby - proč ne? Já bych na ní šla taky - každý na sobě má něco, co by rád upravil...No a co, že nosí jeany, minisukně a vypasovaný šaty?! Když si to může dovolit, tak proč ne?! Je to krásná ženská! Helenko, přeju hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchů a pohody *3*
  • kdy už vkus porazí mamon?

    Každý by měl být soudný a vědět kdy skončit.Helena Vondráčková byla dobrá zpěvačka, ale zpěvačky nezrají jako dobré víno a jistě by si i ona zasloužila pěvecký důchod. Je dosti trapné se dívat na 60 letou stařenu, opracovanou zázraky chemie a kosmetické medicíny dneška, jak se v jeansách či trapných mini snaží poskakováním na pódiích být za každou cenu in. *3*
  • ???

    Líbí se vám písnička Já vítám déšť alelůja *14*
  • ???

    Líbí se vám písnička Já vítám déšť alelůja *14*
  • Helenka

    je moc dobra osoba chci ji videt nejak se me to nedari jesi si to cte tak jii moc pozdravuju at je porad takovy jaka je at porad tak pekne zpiva vypada at je zdrava stasna to nejdulizitejsi 721972216 *4* kdyz te vydim jsem stasna
  • Proč taková hvězda

    nosí bílé gaťky pod černé šaty????? *15*
  • pozdrav

    Dobry den Heleno chci vam pogratulovat jste dobra spe vacka a moc se mi libite jste fakt super vase faninka paja *4*
  • pls

    poslete mi plosim nake vase pisnicky
  • Poděkování

    Milá paní Helenko, moc Vás zdravím, přeji hodně zdraví, štěstí a děkuji Vám za knihu - ve které ničeho prožitého a udělaného nelitujete. Právě jsem ji dočetla a jsem ráda, že jsem její majitelkou. Moc mi pomohla při některých již prožitých věcech a také ničeho nelituji. Ještě jednou děkuji. Vaše posluchačka Dana
  • Pro Helenu

    Dobry den!Prestavim Vam jmunuju se Vaclav Zvonecek *3* .Je mi 24let.Jsem neslysici ale dobre mluvim.Jsem z Plzne.Strasne Vam moc a moc prosim chci s vama na koncert tancit napr vy budete zpivat a tancovat.Ja strasne red tancuju a posloucham hudbu.Znam Prahu.Chodil jsem do skoly neslysici v Praze v jecne ulici a byl jsem na internate 12let.Strasne vas moc a moc prosim chci s vama na koncert tancovat.Jste moc dobra a vy pekne zpivate.Moje adresa je Vaclav Zvonecek,Źlutická 30,Plzen- kosutka,32329 *3* .Napiste Nam.Dekuji Vam moc.Zdravi Vas VASA *3* *14* *4* *14* *5*
  • foto Helena

    Helenko, mám z Vašich vystoupení nějaké fotografie z doby před více jak 30 lety. Pokud máte o ně zájem, pošlu e-mailem na Vaši www stránku. *4*
  • HELENKA

    Je to *4*
  • Helenko,

    moc Vám fandím a obdivuji. Byla Jsem na natáčení Vaší Dlouhé noci a moc se mi to líbilo.O to víc mne mrzí články a tahanice o peníze v různých bulvárech a projevy Vašeho manžela, který Vám jen škodí a odvrací od Vás nejen bývalé kamarády, ale i fanoušky. Léta dřiny a úspěchů,Váš velkolepý návrat na výsluní tímto kazí.Chápu, že je Vaší oporou, ale sundejte růžové brýle! Lidé, kteří ho znají z dřívějška mohou vyprávět, co je to za člověka.Přeji Vám hodně zdraví, síly,štěstí a zůstaňte tak fajn jako dosud.Máme Vás moc rádi, jste prostě skvělá! *14* *14* *14*
  • Helenka

    Pani Helenka je velmi dobry pani spevacka. Stele jej fandim a to vlastne od veľkej éry Zlatých rokov ked bola v prvej trojke uznávaných a stále aj nadalej uznávaných speváčok pani Gombitovej a pani Zagorovej.Takéto speváčky už viac nie sú. Takže drťžím stále palce tomuto trojlístku- V+G+Z s pozdravom Duško Bratislava *3*
  • divím se

    této osobě ,že nemá soudnost *9* *9* je až někdy směšná
  • nechte žít

    Jsem rád, když o někom čtu chválu, je pravda, že Heleny je dost nejen na obrazovkách, ale i v rádiu. Ale proč ne?Spíš mě mrzí ta hanebnější slova, i když každý na to má právo, je přeci demokracie. Pokud se Marta rozhodla po revoluci opět s Helenou stýkat a pracovat věděla sama asi proč, kdyby nechtěla vyhne se Heleně obloukem nebo ji dodatečně pošpiní. Víme snad, jaké bylo zákulisí? A není to už za námi, pořád se jenom ohlížíme dozadu a hledáme nějaké pitomosti. Heleno známe se dobře a já si tě nesmírně vážím za to, jaká jsi. Pracovitá nejen v hudebním žánru, ale i doma na zahradě. Málokdo by dokázal za jeden den udělat tolik práce co ty.A prosím tě až budeme spolu někde na kšeftě, že mě zase vezmeš domů na Zbraslav. A jen pro Vás, myslíte si že sobecká osoba by vás nenechala jít z odbočky na Řitku. Helena sobecká není a tak zajížďka 10 km ji nedělalo žádný problém, bála se aby se mě v noci ve tři ráno něco nestalo. Heleno pracuj i nadále ve velké pohodě a hlavně klid. Těším se na setkání. Pa Zdeněk *4* *14* *4* *4*
  • *5* *14* *7* *10*
  • Nejúžasnější človíček

    Paní Helenka Vondráčková je ten nejúžasnější člověk na světě. Je prostě dokonalá, nejen jako zpěvačka, ale i jako člověk. Její písničky mi dávají sílu jít dál a hladí mě po duši. Ať si kdo chce, co chce říká, ale pro mě je Helenka zářící hvězda, která nikdy nevyhasne. Bez Heleny by můj život neměl smysl. Zbožňuji ji! Je prostě úžasná... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit