Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejúžasnější človíček

    Paní Helenka Vondráčková je ten nejúžasnější člověk na světě. Je prostě dokonalá, nejen jako zpěvačka, ale i jako člověk. Její písničky mi dávají sílu jít dál a hladí mě po duši. Ať si kdo chce, co chce říká, ale pro mě je Helenka zářící hvězda, která nikdy nevyhasne. Bez Heleny by můj život neměl smysl. Zbožňuji ji! Je prostě úžasná... *14*
  • Helenka

    Milá paní Helenko. Mám Vás moc ráda a když Vás vidím zpívat, tak si vždycky řeknu, že se člověk nemusí bát stárnout. Vypadáte skvěle a zpíváte božsky. Moje dcera má ze mě legraci,když mě vidí, jak Vás obdivuji. Ale je to tak. Přeji Vám mnoho lásky, štěstí a ať Vám to pořád tak dobře zpívá. Zdenka. *4* *4* *4*
  • PANÍ HELENKA

    SAMOU RADOST,SAMÉ KVÍTÍ,VELKÝ DORT A DOBRÉ PITÍ,ŠTĚSTÍ Ať SE NA VÁS SMĚJE,TO VŠE K NAROZENINÁM VÁM PŘEJE MARCELA Z VÍCEMĚŘIC. JSTE PROSTĚ JEDINEČNÁ. *3*
  • helenka

    Milá Helenko, o tom, že moc krásně zpíváte a Vaše velká osobnost je neodiskutovatelná, jste byla vyfocená s velice elegantními hodinkami/bílé s korálky/ kdepak jste je koupila? Ráda bych se po Vás "opičila" Díky Iva *4*
  • Pro Helenku ...

    Helenko, přejeme Ti mnoho pevného zdraví,nechť tvůj hlas ještě dlouhá léta slyšíme ... Nic si nedělej z lidí, kteří Tě pomlouvají, neboť je to jenom závist, která jim škodí a Tobě přidává na kráse a úspěchu ... Buď stále svá ...
  • plastikbába

    Heleno,Heleno, pokud si chceš zachovat dekorum,kopni toho skřeta do prdele.Jinak táhni i s ním. Jsi kráva neobyčejně pitomá.Ty by jsi měla platit Martě!Ta musela poctivě dřít. Ty? ty jsi se zaprodala rudochům.Divín se,že po převratu se s tebou Marta sešla a dokonce zazpívala.Veškeré tvé úspory ten parchant utratil a teď se snažíte získat prašule jinak?FUJ!!!!!!
  • Pro paní HELENU

    Paní Heleno, jste úžasná!Nejen svými hity ale i vzhledem.Jen tak dál, hlavně hodně zdravíčka!
  • Klaním se Vám

    Helenka je pro mě vítězskou na první čáře nějaká Aneta L. nebo Lucie B.na Vás nikdy nebude mít a Vy Heleno Vy jste ze všech ta nejlepší
  • Pro paní Helenu

    Paní Vondráčková moc Vám fandím a strašně Vás obdivuju?? Chodím na Vaše koncerty pravidelně a v televizy si Vás nenechám nikdy ujít?? Ráda bych se zeptala jestli neplánujete další překrásný koncert v Karlových Varech??
  • Pepes

    Je to zasrana krava at se vrati do hrobu cubka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Re:tterezka

    Ty seš jednoduchá!!!
  • Prosim, kdyby nekdo mel pisnicku "A ty se ptáš co já", mohli byste mi ji poslat na mignonne@seznam.cz Diky
  • ahoj jak chodíš na ty plastiky stejně vime že ti je 150 let
  • Sama bych to lépe nenapsala!!!
  • Je perfektní

    Helena je prostě profesionálka , je vidět , že na sobě celý život tvrdě pracovala a zasloužila by si více ocenění. Je pravda , že v Čechách se bohužel úspěch neodpouští a v hloubi duše závidí. Heleno pokračujte ve své profesi co nejdéle.Věřím , že je spousta lidí, které Vaše písničky těší a hladí po duši stejně jako mně. Přeju Vám hlavně pevné zdraví, štěstí a hodně lásky. Věra
  • Nabídka, či troufalost

    Dobrý den.Paní Vondráčková, zajímá mne, zda máte pouza své dvorní textaře, či zda se nebráníte novým nabídkám.Píši texty, jsou to spíš příběhy ze života, žádná,,divočina''.Potěšilo by mne, pokud by jste některá dílka chtěla shlédnout.Děkuji Laďka
  • ubožáci

    Všichni , kteří v tomto diskusním fóru plivají na Helenu, ať se nejdříve podívají na sebe a na to, co dosud dokázali! Je mi těch ubožáků líto, protože takové reakce pramení pouze ze závisti!Nejsem skalní fanoušek, ani čtenář bulváru. Moje inteligence mne nedovoluje plivat na kohokoliv,koho dobře neznám.Zkuste se nejdříve zamyslet, než něco napíšete a neubližujte, když nemusíte.
  • Kdyby šla z placu a uvolnila místo mladým, tak udělá líp. Je už trapná a nudná, hlavně že si nechala vycpat kozy silikonec kometa. ahoj
  • Je nejlepší
  • BEZ UROVNE

    OJO, TO JE TYPICKEJ CESKEJ NAROD POMLOUVAT A POMLOUVAT.-JO,KAZDY MA SVUJ NAZORRRR,ALE MELO BY TO MIT NEJAKOU UROVEN A NE, TO CO TADY PREDVADI URCITY JEDINCI. POMLUVIT A SAMOZREJME ANONYM TO SE BOJI TE ABY SI vAS HELENKA NENASLA NEBO JAk. to vam to neni trapny-asi ne o helene vite asi tak jako ja o matice,a vy takhle, to dete do pryc... UVEDOM TE SI, ZE TADY TIM NEUBLIZUJE TE JEN HELENE A VSEM CO JI MAJI RADI.VIZ TATKA,SEGRA MARTIN,TONDA,TEREZKAATD... RIKAM, DO OCI NIKDO.... KRASNE VANOCE A STASTNY NOVY ROK A MNOHO VYPROD. ARREN

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit