Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ďakujeme týmto Pavlovi - zástupcovi všetkých generácií, že nás uviedol do obrazu a zhodnotil aj zdravotný stav Čechov a Slovákov. Po tomto jeho príspevku hromadne pôjdeme k očnému a ušnému lekárovi, aby sme videli a počuli to, čo si želá on.
  • Hlasujte pro Helču

    WWW.SLAVIK.SEZNAM.CZ
  • asi jo

    zdarec nevite nekdo jak se jmenuje v originale pisnicka A TY SE PTAS CO JA.za odpoved predem dekuji *4*
    • Re: asi jo

      A ty se ptáš co já....v originále od Abby The winner takes it all ( Viděla jsem film Mamma mia tak vim :-)) ) *3*
      • Re: Re: asi jo

        to je snad jasné *3*
  • Četl jsem, že Vondráčková musela v Rokycanech rozdávat lístky zadára a rodina jí vzkazuje v P.Světě, že nemají zájem o usmíření, protože se chová nemravně a lže.
    MM má údajně dítě, které porodila jeho právnička.
    Jak dlouho ještě Helena vydrží maskovat své neštěstí ?
    Dokáže se zbavit ještě Michala ? Už přece musela prozřít !
  • Prodejná a prolhaná osoba i rodina jí odvrhla *7*
  • bronulka

    HELENA

    JE SKVĚLÁ ZPĚVAČKA,KTERÁ ZÁŘÍ SVOJÍ ENERGIÍ A TU POTOM PŘENÁŠÍ NA SVÉ FANOUŠKY. MÁ KRÁSNÉ DOPLNˇKY I NÁS REPREZENTUJE SKVĚLÝM ŠATNÍKEM,COŽ JINÝM BY TAKÉ SLUŠELO.PÍSNIČKY SUPER. *3*
  • je to kočka

    Viděla jsem ji naživo - vypadá naprosto úžasně! v obličeji je pořád moc hezká...
    • Re: je to kočka

      Zdravím do slepeckého ústavu! *3*
      • ivetka936

        Re: Re: je to kočka

        Zdravím závistivce.
  • Nikdo mě nezbaví dojmu, že Vondráčková na všechny lidi okolo sebe hází samou špínu. Každý, kdo je při smyslech, mi musí dát za pravdu, takže chabé obhajoby hrstky fanoušků, co jí ještě zbyly, mě nijak nedojímají. Za posledních pár let zaplnila bulvár tak jako nikdy za celou svojí kariéru a co jsme se tam dočetly?? Samé soudy, napadání, veřejné výčitky atd. Takže děkuji,ale paní Vondráčkovou už fakt ne.
  • janisenka

    Pro Helenku Vondráčkovou

    Pri Helču Vondráčkovou: Seš LUXUSNÍ
    Seš DOKONALÁ
    Seš JEDINEČNÁ
    Seš KOUZELNÁ
    Seš KRÁSNÁ
    Seš NEPOPSATELNÁ
    Seš ÚŽASNÁ
    Seš INTELIGENTÍ
    Seš SQVĚLÁ
    Seš BÁJEČNÁ
    Seš HUSTÁ
    Seš ORIGINÁLNÍ
    Seš NEJVTIPNĚJŠÍ
    Seš PECKOWÁ
    Seš NEZAPOMENUTELNÁ
    Seš NEJLEPŠÍ
    Seš ZLATÍČKO
    Seš BERUŠKA
    Seš ZLATHÍÍÍČKO
    Seš SPRÁÁVNÁ
    Seš FAJN
    Seš NEJCENĚJŠÍ
    Seš ROZTOMILÁ
    Seš STĚLESNĚNÁ DOKONALOST
    Seš BESTOVÁ
    Seš HODNÁ
    Seš HOLKA,KTEROU POTŘEBUJU K ŽIVOTU
    Seš SŮŮŮPROVá
    *3*
    • Re: Pro Helenku Vondráčkovou

      Moje slová x))) Helenka je najlepšia x)
    • Re: Pro Helenku Vondráčkovou

      ještě přidám: Helenka je miláček, kočička, a já si tý holky nesmírně vážím pro to, co nám všem dala a stále dává. Mám tě, Helenko, ráda.
    • Re: Pro Helenku Vondráčkovou

      jsi *4* zpíváš nádherně,jsi nádherná opravdu ve svém věku kočka.Nejsem na ženský fandím Ti a přeji ještě hodně pěkného.chci v letech tvých taky vypadat jako ty,ale nemám na to finance,ale v rámci k mému věku je mi 50,nevypadám taky špatně,ale na tebe nemám přeji hodně štěstí a hezkých písniček harijeta *3*
  • Pali

    Nesmierne si vážím a ctím pani Helenku je mojou najmilšou a najmilovanejšou Speváčkou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit