Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vr

    Hello Wonder-Copacabana,horko a žár,Copacabanou chci být *3*
    • dianna114

      Re: vr

      ...abys mě zas jako blázen měl rád a se mnou tím pískem chtěl lízt....... *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: vr

        to jsem ani nevěděl,že je je tam cosi o lezení po písku
  • Pali

    Už ako malý chlapec som miloval pani Vondráčkovú a trvá to stále Pani Helenka je stále famozna excelentná pani Speváčka🙂 zbožňujem ju nielen ako Speváčku ale aj ako srdiečkového človeka bolí ma hlavne to že niektoré ataky voči nej ma bolia Helenka si to rozhodne nezaslúži je úžasne milá má nádherne nežný hlas a jej koncerty to je balzam radosť a Láska ktorou nás Helenka obdarúva🙂

  • Luky1987
    Já mám radši zesnulou Ivetku Bartošovou ako Helenu Vondráčkovou. Za chvíli tady mám mínusové hodnocení od Listopad - haha-franckajagrova
  • Luky1987
    Helenu Vondráckovú vubec nemusím a neposlouchám její písnicky, nelíbí se mi. Mnohem radsi mám Karla Gotta nebo Ivetku Bartosovou, která bohuzel uz nezije :(
  • Pali

    Moja najmilšia pani Speváčka Helenku milujem od mojich ôsmich rokv vtedy vystupovala spolu s Vaškom Neckárem u nás v Amfiku odvtedy je pre mňa tou najlepšou a najmilšou Speváčkou🙂🙂🙂

  • Pilarka, Kubiška, Přenosilka a Neckář jsou fajn, co proti nim heleno máš, nikdo ti nic nezávidí, jim jsi ukradená, proč si to tvůj manžel vymýšlí? Jiří Vondráček fajn chlap, mohl by jsi být michale rád, kdyby jsi se s ním seznámil, rozhodně jsou mu peníze jeho sestry ukradené, on na rozdíl od tebe, má svých dost a ty si poctivě vydělal, nikam nepřišel jen s igelitkou, a vychoval dvě skvělé děti, jistě ty taky, ale více se o ně musely starat tvoje manželky, ty jenom lížeš smetanu. Michale, michale, přestaň už všechny lidi nenávidět, nikdo ti tvůj národní poklad HV nebere. Všichni ti ho přejeme, ale dej nám za to pokoj OK. Nechceme o HV slyšet a ani jí vidět.
  • Pali

    Milujem pani Vondráčkovú už temer 55rokov som jej verným fanúšikom a bolí ma ako ju niektorí kritizujú no neviem za čo Helenka je totiž excelentná a brilantná pani Speváčka

    • MartinDyntar

      Paní Helena Vondráčková asi takto raději už ponechám sám tady raději bez komentáře😯😯😯☹☹☹😠😠😠🤮🤮🤮🤮😐😯😬🤮🤮🤮🤮😠☹😐😯

  • Helenka je super!

    Helenka je nejlepší naše zpěvačka. Vypadá moc dobře, krásně se oblíká. Každý její koncert je napěchovaný energií a nemá chybu. Helenko jsi naše star! Co se týká koncertu Helenky v Lucerně, ten byl naprosto krásný, narvaná Lucerna, skvělá atmosféra.. *14*
  • MartinDyntar

    Pane jó. ..Helena Vondráčkova a Michal David. ...zacpat si usi a pohřbít se raději. Anebo pohřbít tak laciný a bezduchy český  komerční konzumní popik bez jakékoliv uz intelektuální hloubky.

  • www,youtube.com František Sahula Helenka se vdává

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit