Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím nevíte někdo,jak se jmenuje písnička H.Vondráčkové,kde zpívá jsem stále stejná už od prvnich dní, kdy líbal jsi mých 17 a učil jsi mě snít atd. díky za odpověd
    • Jery pesnička sa volá Jsem stále stejná.Helenka sa celý svoj život drží kréda;Praj a bude ti priane.Je nielen báječnou a fantastickou speváčkou ale aj náramne milou a príťažlivou dámou,v jej spoločnosti sa cíti človek veľmi príjemne *14*stretnutie s ňou je pre mňá vždy prekrásnym sviatkom a tým najmilším darčekom,Helenka sama je dar z neba,nesmierne si ju vážim a milujem ju už pekných pár rokov,dosiahla na medzinárodnej scéne obrovské úspechy,žiaľ závisť a zloba niektorých nepozná hraníc
  • Je neuvěřitelné, jakou absencí soudnosti oplývají někteří jedinci. Kubišové kvůli jejímu přesvědčení zničili komunisté kariéru zpěvačky, z Vondráčkové se stala pop hvězda 70. a 80. let. Po revoluci spolu vystoupili, vnímal jsem to jako symbol smíření lidí s různými osudy během normalizace. A pak Vondráčková zažaluje Kubišovou o 1,3 milionu korun kvůli neuskutečněnému turné! To se úplně zbláznila? Myslím, že si tím dokonale pohřbila popularitu.
    • Tak fakt je, že Kubišové bylo komunisty ublíženo. To z ní ale ještě nedělá nedotknutelnou modlu. Není bezchybná a neomylná. Je třeba opakovat to potisící?? MK udělala blbost a podraz.A za vše se platí... Ta Helena toho dokázala tolik, tak obdivovaná a úspěšná, a nakonec je vše zapomenuto, vše bezcenné a kdekdo si osobuje právo vědět a soudit.A mnozí si kopnou. Pro ne, je to přece anonymní.
      • Žádný podraz od paní Kubišové nebyl, ale přesně naopak ! jinými slovy, smlouva byla předjednána (ale nikoli uzavřena) ústně, pak došlo k písemnému návrhu smlouvy ze strany MM a HV s podmínkami nevýhodnými pro ostatní strany, po písemném návrhu smlouvy byla ze strany navrhovatelů přerušena komunikace.K uzavření smlouvy nedošlo byla vymáhána neexistující pohledávka na základě neexistujícího závazkového obchodního vztahu. Byla to předem prohraná válka, která Vondráčkovou právem zničila zpěvačka je svéprávná a Michala měla zastavit !
        • To je ovšem vaše verze. Já mám naprosto jiné informace. A nezájem o dohodu byl právě od MK. Jsou na to koneckonců důkazy, dopisy agentury a dokonce i výpověď samotné Kubišové, to vše potvrzuje její vinu a, řekněme, nezodpovědnost. Ale nemá smysl se už nadosmrti o tom hádat.Já si vážím Heleny, vy Marty. OK.
          • BeBe, nelžete... Důkazy nejsou a vy to dobře víte, vše svědčí pro to, co tvrdí pani Marta. Smlouva nebyla, dohady co bylo nebo nebylo řečeno navždy zůstanou v rovině dohadů... Nesnažte se tu poplivat morální čistotu paní Marty, je to marné, nikomu se nezaprodala, nepodbízí se, i když obraz ublížené je v dnešní době tolik oblíbený, nezneužívá situace... OK, vy si vážíte Vondráčkové za to, co dokázala protěžováním za normalizace, my zase paní Marty za to, že ani dnes nemá potřebu se hojit a tvářit se kdovíjak ublíženě. A že jí ublíženo bylo, to je naprosto nezpochybnitelné...
  • Helenko

    už se moooc těšíme na tvoje nové cd jsi právem označována jako královna popu a discoték *3*
    • Re: Helenko

      pro starší a pokročilé *1* *1* *1*
    • Re: Helenko

      Je úžasná neuvěřitelných 45 let *4* komu se to u nás podaří ?? nikomu !!
  • Heleno, bude zase soutěž o miss, měla by jste se jako přestárlý diblík přihlásit, určitě za podpory manžela vyhrajete.
  • Vondráčková se nenávratně zprotivila všem slušným lidem po neuvěřitelných soudech s Martou Kubišovou i Zagorová Pilarová a mnoho dalších kolegů jí odepsalo.
  • www.youtube.com František Sahula Helenka se vdává
  • Pali

    Pani Helenku Vondráčkovú si nesmierne vážim obdivujem ju je naozaj báječná Speváčka vzácna výnimočná ľudská Osobnosť podľa mňa je Pani Vondráčková svetová Speváčka držím jej palce a moc a moc jej fandím nezabudnem na to ako som sa do nej zamiloval ešte ako osemročný clapec ked vystupovala v našom martinskom amfiku je pre mňa absolútna jednička  Helenka Vondráčková je stále excelentná brilantná a nadčasová Pani Speváčka Helenku zbožňujem a moc a moc jej držim palce mám ju nesmierne rád a bolí ma ak sa jej ubližuje🙂🙂🙂😍

  • Pokud nevykopene Michala je její kariéra zdá se u konce debakl ve slavíkovi a zrušené koncerty kvůli nezájmu lidí jsou alarmující *16*
  • Pali

    Pre mňa je Pani Vondráčková srdiečkovo slniečková Pani Speváčka fandím jej od môjich ôsmich rokov a som náramne šťastný že stále úspešne koncertuje zbožňujem ju a nesmierne si ju vážím a ctím

  • Pali

    Pani Helenka je mojou milovanou Spevákou moc a moc si ju vážim a hlboko ctím je naozaj výnimočná a vzácna multitalentovaná umelkyňa😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit