Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.sinagl.cz/images/stories/fotky/PS_Profesni_debakl_270912.jpg

    Helenko, Heleno, odvrhni to Vemeno a vše bude spraveno...
    Zas budeš Slavíkem, milovaným publikem.
  • Luky1987
    Já nikoho neblokuji a nejsem admin této stránky ,ale funguje to tady tak, že když nekdo píše vulgárne na nejakou osobnost, tak je zablokován
    • Prosím ťa tak čo tu na ňu kidaš. Načo sa sem vôbec tlačiš. Tvoj názor vypravaj doma. A keď niekto povie že Helenin spev nič moc tak by mal ísť na psychiatriu. Prosím ťa zdrz sa komentára áno.
  • ...

    She is good
  • Dnes jsem zjistil zajímavou zkušenost, náhodou jsem pročítal na internetu zprávy a to i AHA, byl tam článek o heleně vondráčkové, jak drží dietu a byla k tomu diskuse a ne zrovna lichotivé příspěvky, odpoledne již tam žádné příspěvky nebyly, zřejmě náš národní poklad už nepřipouští diskuse pod články, protože to by se něco dočetla, to jen tak pro informaci.
  • Z knihy dětských říkadel Špity špity bábo
    Michal , Michal ,
    kozu píchal
    ona mečela
    až do večera
  • HV se snaží zachránit svoji zničenou kariéru aspoň na Slovensku, protože ví,že Češi ji dávno odepsali, tak je na Slovensku pečená vařená. Jsem zvědavá, jak dlouho ji to vydrží tam.
  • Už vypadá na svůj věk a to má několik plastik...její vystoupení v hlasu bylo špatné vypadala na sedmdesát a nezpívala čistě.. její nové písničky se dobrých deset let nedostali do rotací v rádíích a ve všech anketách popularity strmě klesla...o poloprázdných koncertech se toho taky napsalo hodně...je škoda že tak upadla ale za vše si může sama měla by v tichosti odejít...
    • Vy si dál čtěte Blesk a Heleně dejte pokoj
  • Kde je chyba?

    Nelíbí se mi, jak tady někteří závistivci či hlupáci urážejí tuto ženu, která několik desetiletí rozdávala radost svými písněmi i vzledem. Komu se nelíbí, ať se na ni nedívá. A co se týká Kubišové, přečtěte si ještě nedávné rozhovory, kde Marta říká, jak se jejich trio chystá znovu společně vystupovat na chystaném turné. Nevím, proč od toho ustoupila, a udivuje mě, že nyní v bulváru zveřejnila informaci o nějakém dávném úletu Vondráčkové s Waldou Matuškem. To je trapné.
    • Re: Kde je chyba?

      A vystupování paní Vondráčkové se Vám trapné nezdá. To že se není schopna domluvit ani s vlastní rodinou také o něčem svědčí. Není chyba vždy jen u těch druhých. Zatěžovat soudy takovým množstvím žalob mi také nepřijde zcela běžné a v pořádku. Pak se nedivím že jsou soudy zahlceny a nemají čas řešit důležitější kauzy. Nepopírám její kvality jako zpěvačky, ale nelíbí se mi její chování jako člověka. Neumí stárnout s grácií. třeba paní Rotrová-dáma také v letech, velice sympatická, příjemná, má mnohem mladšího partnera a přesto nemusí plnit stránky bulváru ap. Zkuste se nad tím zamyslet i z jiné strany..
      • Re: Re: Kde je chyba?

        Populární fráze _ neumí stárnout s grácií.. No, Vondráčkové jsou vyčítány plastické úpravy - naprosto nesmyslně, má je dnes kdekdo, často zmiňované zpěvačky rovněž, a některé i více, s horším výsledkem. Oblékání? K jejímu naturelu a repertoáru by se usedlé oblečení ani nehodilo,navíc by jí nedovolovalo pohyb a tanec.Kde je napsáno, že žena v letech má zpívat jen zasněné šansony a stát jak prkno na místě? Helena právě sklízí z velké části obdiv za svůj náboj, temperament, pozitivní energii, kterou rozdává.Tak o co jde? A že se nedohodne s vlastní rodinou? Prosím vás, co to říkáte? V tomto konkrétním případě by to pro Helenu znamenalo pouze se rozvést, když už si dovolila bez jejich schválení se vdát. Neblázněte.
        • Re: Re: Re: Kde je chyba?

          Dano, to pro tebe není jiné řešení možné?
          A proč "pouze se rozvést?" Helena taky
          může normálně promluvit s manželem, ať se chová slušně k její rodině, a taky k lidem, kterí pro ní něco znamenají a znamenali. To není řešení? Ty taky neblázni.
  • Pali

    Helenky si veľmi považujem milujem ju od mojich ôsmich 🙂🙂🙂a som jej verný fanúšik aj dnes je to excelentná a brilantná Pani Speváčka🙂 držím jej palce

  • Pali

    Veľmi si  Vás pani Vondráčková vážim hlboko ctím ste pre mňa tou najmilšou Speváčkou😍 ste úžasná obdivujem Vás od mojich detských liet a som nadšený milá Helenka že stále prekrásne spievate🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit