Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pali

    Helenka Vondráčková je mojou najmilšou Speváčkou jej hlas je balzamom na srdce aj na dušu veľmi si ju vážim a ctím🙂držím jej palce nech nám ešte tak krásne spieva ako doteraz pesnička Dívčí žena tak to je nádhera🙂

  • MartinDyntar

    Paní Helenko chce se mi ted bez komentáře toto🤮🤮🤮 pálí mě z té vaší ,,popoviny" nějak žáha🤮🤮🤮 a mám z poslechu naší populární hudby asi neskutečně krásného alzheimera😯 a mám konečně raději nekonečně pořádně naježené lišky😯 a to není myslím si už u vás asi populární😯 proto odcházím tu ve vší tichosti dustojně za naježenými liškami😯 Krásný nový rok a méně hudební popoviny ze které nám všem už hodně bohužel je🤮🤮🤮 vám přeji😯, ale mužete zkusit nazpívat někdy třeba i krásný popový duet s mainstreamově nepohodlným a s ,,nepopulárním" Tomášem Ortelem😯🙂 to by jsme všichni myslím si uvítali, víte on to narozdíl od vás nedělá v hudbě jen pro peníze😯😉 váš neváš nikým už tolik naštěstí neovlinitelný a už nezmanipulovatelný lišák Martin Dyntar😇

  • Pali

    Veľavážená Pani Helenka Vondráčková veľmi si Vás vážim a mám Vás nadovšetko rád ste naozaj obdivuhodná a príjemná Speváčka držím Vám palce a nesmierne ma bolí že Vám niektorí ľudia ubližujú to ma bolí lebo Vy si zaslúžite našu lásku obdiv som nadšený že stále prekrásne spievate pesničk Dívčí žena ma nesmierne potešil krásne si ju zaspievala Vaším nádherne zamatovým hlasom🙂 nádhera akú dokáže vykúzliť len Vy ste naozaj báječná🙂

  • Luky1987

    Helena Vondráčková🤮🤮🤮🤮

  • Pali

    Milujem pani Vondráčkovú už temer 55rokov som jej verným fanúšikom a bolí ma ako ju niektorí kritizujú no neviem za čo Helenka je totiž excelentná a brilantná pani Speváčka

    • MartinDyntar

      Paní Helena Vondráčková asi takto raději už ponechám sám tady raději bez komentáře😯😯😯☹☹☹😠😠😠🤮🤮🤮🤮😐😯😬🤮🤮🤮🤮😠☹😐😯

  • Luky1987

    Helena Vondráčková nič moc aj ako speváčka. Ja ju nepočúvam 

  • Pali

    Najmilšia pani Helenka v tomto predvianočnom čase Vám prajem mnoho zdravia mnoho lásky🙂 nech ste šťastná zdravá nech sa Vám ešte dlho darí tak krásne spievať tancovať a stepovať🙂 moc Vám držím palce ste pre mňa tou najlepšou speváčkou pod slnkom Vy sama ste milé hrejivé Slniečko rozdávate lásku radosť ste jedinečná ušľachtilá a nenahraditeľná🙂ľúbim vaše koncerty milujem Vaše jedinečné a brilantné koncerty

  • Pali

    Milá a vážená Pani Vondráčková veľmi si Vás vážím a ctím držím Vám Helenka palce ste úžasná báječná charizmatická Osobnosť a fenomenálna Speváčka navyše ste aj skvelá tanečníčka či stepárka  a vyzeráte báječne🙂 prajem mnoho zdravia lásky a pohody 

  • Vážená paní Heleno Vondráčková-Michalová,

    v posledním mém textu určeném Vám jsem byla trochu kritická k Vám, dnes si dovolím trochu konstruktivní kritiky k národu, který Vás tak miluje a nenechá Vás odejít z prken, která "znamenají svět(lo)",aniž byste zazpívala Malovaný džbánek. K předním umělcům tohoto národa patří mj. i spisovatel Henryk Sienkiewicz oceněný Nobelovou cenou a jehož historický román Quo vadis snad dodnes je povinná četba českých středoškoláků.Takto postižena jsem byla i já, nevím, zda si obsah tohoto historického románu pamatuji přesně, ale v závěrečné partii této poutavé knihy je popisována scéna, jak první křesťané jsou podél cesty ukřižováni a upáleni, je jich kolem stovky, a jejich souvěřící jdou plačící touto cestou. Já nevím, zda jako mladá žena - studentka jste někdy trampovala a při této příležitosti se pokusila připravit si pokrm na ohníčku. Já ano, a to i v pozdějším věku za účasti mých dvou dítek, tehdy školou povinných, a byla jsem jim pro smích: ono to dá hoooodně práce, než kýžený táboráček vzplane. Na základě této zkušenosti, a to i díky mému zesměšnění, uvažuji, jak se nepřátelskému vojsku podařilo podpálit aspoň 70 křesťanů současně, abych mohla přijmout tuto scénu popisovanou v románu Henryka Sienkiewicze za pravdivě vylíčenou. Spíš to považuji za jeden z prvních pokusů o sci fi. Nemůžu jinak, ale po těchto svých úvahách považuji pana Henryka Sienkiewicze za podvodníka, a to i proto, že po opublikování tohoto románu se mu podařilo obdržet Nobelovu cenu, nevím, jak to dokázal. Trochu mě mrazí v zádech při pomyšlení, zda Vaše vzájemné sympatie s Poláky a především s paní Marilou Rodovič nesouvisí s tímto výše ode mě popsaným jevem, který je takového typu, který jsem v kontaktu s občany Polska zažila nejednou. Ale už předem mě toto mé mrazení mrzí, protože jsem si téměř jistá, ze je zbytečné.

    Se sympatiemi k Vám, paní Heleno Vondráčková - Michalová, a s pozdravem Vašemu manželovi zdraví ing. Alena Štočková, od Vás doposud oceněna JEN za blbinky, za což jsem Vám vděčná, ale přeci jen mě to trochu mrzí i mrazí.

    • Pali

      Pani Alena napísala ste to skvele ja Si pani Helenku nesmierne vážím a ctím som naozaj šťastný že ešte stále tak nádherne spieva je aj náramne krásna veľmi milá a srdečná skláňam sa pred Helenkou a tajne dúfam že ršte vydrží nejaký ten rok moc ma bolia ataky nehorázne nepravdivé to si naša Helenka nezaslúži 🙂 bolí ma to ako jej dlhoročného fanúšika je totiž kúzelná naša srcová Kráľovná🙂

  • Pali

    Veľmi si  Vás pani Vondráčková vážim hlboko ctím ste pre mňa tou najmilšou Speváčkou😍 ste úžasná obdivujem Vás od mojich detských liet a som nadšený milá Helenka že stále prekrásne spievate🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit